Karasu Evleri Ve Mükemmel Bir Yaz Sezonu

Karasu Evleri Satılık Daire Size En Yakın Tatil

Karasu her geçen yıl biraz daha kalabalıklaşıyor Karasu Evleri  mükemmel bir yaz sezonu geride bırakarak kış mevsiminin gelmesiyle kendini dinlendirmeye ve yenilemeye başladı. Karasu satılık yazlık projeleriyle yaz döneminde binlerce yatırımcı ağırlayan bölge ayrıca turizim faaliyetleriyle 100 binlerce turisti ağırlamanın haklı gururunu yaşadı.

Son yılların en iyi ve en kalabalık tatil sezonunu geçiren bölge yeni bir sezona başlamak için kendini adeta inzivaya çekmiş durumda. Yaz sezonundaki yoğunluk dağıldı dağılmasına ama Karasuda günümüzde eskiye oranla bir kalabalık ve yoğunluk dikkat çekmektedir. Bölgedeki bu yoğunluğun temel sebebi Karasunun son yıllarda dışarıdan göç alan bir bölge haline gelmiş olmasıdır.

Karasu-Evleri-Ve-Mükemmel-Bir-Yaz-Sezonu-1Bölge genelindeki ekonomik faaliyetler, turizim faaliyetlerineki artış ayrıca Karasu ve çevresinde meydana gelen gelişmeler ve projeler son dönemde karısının dışarıdan güçlü olmasına neden olan belli başlı etmenlerdir. Bölgenin gelişmeye başladığının kanıtı niteliğinde olan bu durum hem bölgeye yerleşen vatandaşlarımızın hem de bölgede faaliyet gösteren esnaf, işletmeci ve yatırımcıların yüzünü güldürmektedir. Karasu’da kış sezonunda ki yoğunluğun bir diğer sebebi de bölgedeki Üniversitedir.

Karasu-Evleri-Ve-Mükemmel-Bir-Yaz-Sezonu-2Sakarya Üniversitesi’nin kampüsü’nun bulunduğu kara suyu her yıl biraz daha fazla öğrenci tercih etmekte bunun yanında bölge de dört yıllık farklı bir fakültenin açılacağı da söylenmektedir. Eğer söylentiler doğruysa ve bölgede yeni bir eğitim kurumu boy gösterirse bu durumun da bölgedeki işletmeci ve yatırımcıların yüzünü güldürecek olması muhtemeldir.

Karasu-Evleri-Ve-Mükemmel-Bir-Yaz-Sezonu-3Çünkü günümüzde pek çok üniversite öğrencisi yurtlardaki yetersizlikler ve ulaşım koşullarının yetersizliği nedeniyle konaklama ve barınma ihtiyaçlarını yurtlarda gerçekleştirmek istememekte, Bir çok öğrenci üniversitenin ilk yılında yurtta kalsa da ikinci yılında arkadaşlarıyla beraber bölgedeki konut seçeneklerini değerlendirmek istemektedir. Bu durumda Karasu’daki binlerce konut yatırımcısının yüzünü güldürmektedir.

Çünkü yatırım amacıyla alınan ve sadece yaz sezonunda sahipleri tarafından kullanılan konutlar; bölgedeki öğrencilere kiraya verilip yıl boyunca kira getirisi elde ettirmesi yatırımcıların konutlarından en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamaktadır. Karasu’da kış sezonunda ki yoğunluğun en temel sebeplerinden biri de bölgenin bir çok doğal güzelliği bünyesinde barındırıyor olmasıdır.

Yerli ve yabancı pek çok turistin ilgisini çeken ve her sezon yoğun ilgi gören bu bölgeler maden deresi ve Şelalesi, acarlar langozu ve gölü, Küçükboğaz gölü, yeni mahalle gibi bölgelerdir. Bir çoğu koruma altında olan ve milli park olma özelliği gösteren bu bölgeler El değmemiş doğası, muhteşem güzellikleri ve içlerinde barındırdıkları bitki ve hayvan türleri ile bölgeye gelen turistlere unutulmaz bir görsel şölen sunan bu bölgeler Günü birlik ve hafta sonu tatilini değerlendirmek isteyen pek çok turistin gözdesi konumundadır.

Bölgedeki bu yatırım ve tatil olanaklarına sahip olup, turizim seçeneklerini sonuna kadar yaşamak isteyen ve bu amaçla bölgeden konut edinen binlerce yatırımcı arasında yerinizi alıp tatilinizi kendi yazlığınıza geçirip, uzun soluklu bir tatilin keyfine varırken aynı zamanda karlı bir yatırım fırsatı sunan bölgede ki tüm Bu gelişmelere Ortak olabilirsiniz.

Niye kendi aracınızla gelip konutları değerlendirebileceğiniz gibi İstanbul’dan düzenlenen ücretsiz karasu turlarını katılım göstererek de bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir