Karasu Evleri Ve Karasuda Satılık Yazlık

Karasu-Evleri-Karasuda-Satılık-Yazlık-Daire-1

Karasu günümüzün en popüler yatırım ve turizm merkezlerinden biridir. Son yıllarda hem yatırımların hem de turizmin en hızlı yaşandığı bölgeden arasına adını yazdıran bunun yanısıra karasu evleri yle ve karasu satılık yazlık larıyla yatırımcıların gündemini tutan Bir bölge haline gelmiştir. Bugün oldukça karlı bir yatırım fırsat teşkil ettiği için yatırımcıların büyük rağbet gösterdikleri karasu satılık daireleri ve satılık karasu evleri yatırımcıların bu beklentilerini fazlasıyla karşılayacak bir duruma gelmiştir.karasu satılık daire

Karasu-Evleri-Ve-Karasuda-Satılık-Yazlık

Çünkü Karasu’nun gelişimi ile eşdeğer olarak artan değeri emlak konut projelerinin yatırımcılarına beklentilerin üzerinde bir kar marjı sağlamıştır. Çok değil sadece son birkaç yıl içerisinde bölge genelinde yer alan konutlar değerlerini neredeyse iki katına katlayarak yatırımcılarının yüzünü güldürmüş, yatırımcılar Karasu’da sahip oldukları yazlık ve dairelerinden oldukça kısa süre içerisinde büyük kârlar elde etmişlerdir. Düşünsenize! İstanbul’un yanı başında yer alan ve bu mega şehrin arka bahçesi olarak gösterilip Marmara bölgesinin tatil başkenti konumuna gelen Karasu’da bugün günümüz koşullarında hala ucuz ve uygun sayılabilecek nitelikte ki konut projelerinden birisine sahip olup başka hiçbir şey yapmadan oturduğunuz yerden konutunuzun oldukça kısa bir süre içerisinde nasıl büyük bir değer kazandığına şahit olup bu konutlarınızdan büyük kârlar elde edeceksiniz.

Karasu-Evleri-Ve-Karasuda-Satılık-Yazlık-1

Bunun yanısıra oldukça popüler bir turizim şehri olarak gösterilen Karasu’da konutlarınızı dilerseniz yıl boyunca kiralayıp dilerseniz de Kullanmadığınız yaz sezonlarında bölgeye gelen tatilci ve turizimcilere Karasu sahibinden günlük kiralık yazlık veya karasu sahibinden kiralık daire olarak kiralayıp sadece yaz sezonu içerisinde bile oldukça ciddi kira gelirleri elde edeceksiniz. Böyle bir yatırıma kim sahip olmak istemez ki? Elbetteki karasu evleri bu özellikleri neticesi ile günümüz yatırımcılarının favori konut yatırımları arasına girmiş Ve hitabet ettiği yatırımcı kitlesini Her dönem biraz daha fazla artırmıştır. Bugün Karasu’da konut yatırımı yapan on binlerce yatırımcı yer almaktadır. Karasu’nun çeşitli bölgelerinde ve mahallelerinde hayata geçirilen, hem site içi havuzlu hem de site dışı normal bina şeklinde yapılandırılmış olan yazlık ve daireler yatırımcılara hizmet etmeyi sürdürüyor. Özellikle yakın konumundan dolayı İstanbul’da çevresinden yatırımcı çeken karasu elbette sadece bu bölgelerden değil günümüzde Yurtiçi ve yurtdışından geniş bir yatırımcı kitlesini ağırlamaktadır. karasu evleri Yatırımcılar bugün her ne kadar Karasu’nun öne çıkan mahalleleri ve bölgeleri olan karasu 32 evler, karasu yeni mahalle, karasu limanı çevresi, karasu akkum, karasu yalı mahallesi ve Karasu plajı çevresindeki satılık konut projelerini değerlendirseler de bugün Karasu’da Yeni yatırım alanları da ön plana çıkmaya başlamıştır.

Karasu-Evleri-Ve-Karasuda-Satılık-Yazlık-3

Ekşioğlu inşaatın lüks ve ihtişamlı bir araya getirerek İnşa etmeye başladığı melis evleri Karasu’nun en nezih bölgelerinden birisi olan karasu kocaali mevkiinde hayata geçmektedir. Karasu’nun diğer bölgelerine oranla henüz yatırımcılar tarafından keşfedilmemiş olan ve bugün yeni yatırımların adresi durumuna gelen Kocaali hem konut hem de arsa yatırımcılarının bugün yöneldikleri bölgelerin başında gelmektedir. Ekşioğlu inşaatın yükselttiği konut projesi ve bunun yanısıra karasu belediyesinin hayata geçirdiği Kocaali kadınlar plajı ve sosyal yaşam alanıyla Önümüzdeki yıllarda çok daha ön plana çıkacak olan bu bölgede ve her noktası özellikle denize yakın alanları büyük değerler kazanan Karasu’da yatırım tercihlerini ve konut projelerini gelip yerlerinde görmek, değerlendirmek, uzman satış müdürleri eşliğinde bütçenize en uygun konutu belirlemek için Ekşioğlu inşaatın düzenlediği ücretsiz karasu turlarına katılarak ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret edebilirsiniz. Bugün mevcut durumdaki projeleriyle her bütçeye Ve her ihtiyaca yönelik bir konut projesinin bulunduğu Karasu’da ücretsiz karasu turları servis kaydınızı yaptırmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Birbirinden muhteşem yatırım fırsatları değerlendirip oldukça karlı ve kazançlı bir konut sahibi olup ayrıca Karasu’nun muhteşem Plajları’nda muazzam bir yaz tatili geçirmek için bu fırsatı kaçırmadan sizlerde Ekşioğlu inşaatı ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir