Karasu Evleri ve Karasu Limanı

Karasu Evleri Emlak Ucuz Daire Kardelen City Göl Evleri -1

Karasu Limanına İlk Gemi Yanaştı Karasu evleri son yıllarda yatırımların ve turizmin en hızlı yaşandığı bölgeler arasında adını yazdırmıştır. Bölgedeki turizim faaliyetleri ve bölgeye gelen turist sayısı her geçen yıl artış gösterdikce bölgede turizme bağlı sektörlerde de büyük bir artış söz konusudur. İnşaat sektörü turizim ile doğrudan bağlantılıdır.

Karasu-evleri-sakarya-karasu-limanı
Karasu-evleri-sakarya-karasu-limanı

Bölgeye gelen turist sayısı arttıkça bölgedeki konaklama ve barınma ihtiyacı da artmakta; bölgedeki bir çok inşaat şirketi de bu açığı kapatmak için Konut alanında çeşitli yatırımlara imza atmaktadırlar. Bölgede yatırım yapılan konutların başında Karasu satılık yazlık projeleri gelmektedir. Hem konaklama hem tatilinizi geçirme hem de geleceğinizi kendi bir yatırım yapma olanağı tanıyan Karasu satılık daire projeleri yatırımcılar tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Bölgede başka sektörlerde de yatırımlar büyük bir hızla devam etmektedir. Karasu’nun en büyük yatırımlarından birisi olarak görülen ve yapımı hala devam eden karasu limanı projesi Karasu’nun adının duyulmasında ki En önemli etmenlerden birisidir. Yapımına 1995 yılında başlanan Ve 22 yıldır hala tamamlanamayan karasu limanı projesinde sona gelinmiş gibi gözükmektedir. Yıllar içinde yapımına sürekli ara verilip tekrar başlanan ve adeta yılan hikayesine dönen liman projesini geçtiğimiz yıllarda özel bir firmanın desteğiyle projenin yapımına tekrar başlanarak hız verilmişti. İçinde bulunduğumuz kasım ayı sonunda açılması hedeflenen karasu limanına geçtiğimiz günlerde ilk gemi yanaşmıştır.

Karasu-satılık-yazlık
Karasu-satılık-yazlık

Almanya’dan gelen ve 15 günlük bir yolculukla Karasu’ya geldiği belirtilen geminin tesiste kullanılacak Vinçleri getirdiği ifade edilirken; Bir buçuk günlük İndirme sürecinin ardından 10-15 günlük Bir kurulum sürecinin yaşanacağı Ve bu sürecin sonunda limanın İşletmeye geçileceği Öngörülmektedir. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığımızın katkılarıyla yapımı son sürat devam eden karasu limanının açılışının ay sonuna yetiştirilmesi için olağan üstü bir gayret sarf edilmektedir. Batı Karadeniz’in en büyük limanlarından birisi olarak tasarlanan karasu limanı projesinin açılmasıyla bölgenin ihracat merkezi konumuna gelmesi beklenmektedir. Karadeniz yönünden gelen yüklerin karasu limanı üzerinden getirilerek tren yoluyla hiç bölgeleri ve Akdeniz’e taşınması; aynı şekilde akdeniz tarafından getirilen yüklerinde tren yoluyla karasu limanına getirilip buradan Karadeniz üzerinden ihracatının yapılması Öngörülmekte; hem zamandan hem de maddi açıdan büyük bir tasarruf yapılacağı belirtilmektedir. Karasu limanı daha açılmadan bir çok yatırımcının İlgisini çekmeyi başarmıştır. Limanın karasuya getirisinin bilincinde olan bir çok yatırımcı bölgedeki konutları değerlendirirken liman projesi çevresinde olmasına dikkat etmektedir. Bunun yanında bölgedeki konutların En çok talep görenleri sahil bölgesi ve çevresinde yapılananlardır. Değerini her geçen gün artıran ve bünyesine yapılan yatırımlar ve projelerle daha da çok artıracağa benzeyen Karasu’da fiyatlar hazır bu kadar uygunken yatırmanızı yapmanızı öneriyoruz. Değerini hiçbir zaman kaybetmeyen konut projelerini değerlendirip, yatırımı tercihinizi Karasu dan yana kullanıp bölgedeki binlerce yatırımcıdan biri de siz olup geleceğinizi karlı bir yatırım yapmak isterseniz sizleri karasuya bekleriz. Karasu ekşioğlu inşaat olarak bölgede yer alan onlarca projemizi yerlerinde görüp değerlendirip bütçenize en uygun konuta sahip olabilirsiniz. Ekşioğlu karasu inşaat güvencesiyle satışa sunduğumuz karasu satılık daire projelerimize çeşitli ödeme imkanlarıyla sahip olup kira ödermiş gibi taksitlerini ödeyip konutunuzun sahibi olmak isterseniz hafta sonları düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayıp karasu genelindeki satılık yazlık projelerimizi değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir