Karasu Evleri Takip Ettiğiniz Projeler ve Karasu Konakları

Karasu Evleri Satılık Daire Size En Yakın Tatil

Karasuda satılık yazlıklar, karasu satılık arsaları ve karasu satılık daire projeleri Karasuda bugün yatırımcılar tarafından oldukça büyük ilgi gören taşınmazlardır. Karasu’nun gelişimine ve ilerlemesine bağlı olarak oldukça değer kazanan karasu evleri Ve karasu satılık arsaları yatırımcıların en fazla edindikleri yatırımlar arasında yerlerini çoktan aldı.

Karasu Evleri Neden Değerli Sorusuna Cevapları Arıyoruz-1

Çünkü karasu son yılların en hızlı gelişen ve değerlenen bölgeleri arasına adını çoktan yazdırdı. Onlarca farklı gelişmenin ve projenin hayata geçtiği karasu oldukça büyük ilerlemeler kaydedip yatırımcıların en favori bölgelerinden biri haline geldi. Bölge son yıllarda ardı arkasına yaşanan gelişmelerle oldukça ön plana çıkıp değerini artırırken aynı zamanda adına Yurtiçi ve yurtdışında büyük bir yatırımcı ve turizimci kitlesine duyurmayı başardı. Karasuda meydana gelen onlarca farklı gelişmenin medya ve yayın organları vasıtasıyla sürekli olarak duyurulması Ve bu yayın organlarıyla ve internet ortamıyla yüzbinlerce kişinin haberdar olduğu bu gelişmeler Karasuyu daha da üst seviyelere taşıyıp yatırımcıların bu denli hızlı pirim yapan bir bölgeden haberdar olmasını sağladı. Bölgeyi özellikle geçtiğimiz yıl Google, Facebook ve sosyal medya gibi ortamlarda sıkça görüp yakından tanıma fırsatına sahip olduk. İstanbul’a geçtiğimiz yıl içerisinde inşa edilen yavuz sultan Selim Köprüsü’nün sahil otoyol bağlantısının Karasu dan geçeceğini duyulması oldukça büyük bir yankı yarattı. İstanbul’a Karasu’nun arasındaki 1:30 saatlik mesafenin üçüncü köprü otoyol bağlantısının tamamlanmasının arkasından 1 saat gibi bir süreye düşecek olması oldukça büyük ses getirdi. Karasu’nun İstanbul’un arka bahçesi konumuna gelecek olması ve İstanbul arasındaki mesafenin sadece bir saatlik bir süreye düşecek olması İstanbul’daki yatırımcılar ve turizimciler açısından büyük bir fırsat teşkil etti. İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna olan mesafenin bile 2 saati aştığı Bu zamanda karasuyla arasındaki mesafenin 1 saate düşecek olması karasuya olan yatırımları oldukça hızlandırmıştır. İstanbul’a sadece 1 saat mesafede bulunan karasuyu yatırımcılar ve turizimciler oldukça büyük ilgiyle karşılanmıştır İstanbul’dan karasuya olan yatırım ve tatil talebi büyük ölçüde artmıştır. Karasu’nun İstanbula en yakın mesafede bulunan yatırım ve turizm şehri olması İstanbulda yaşayan milyonlarca kişi için bir fırsat teşkil etmiş bu durum aynı zamanda Karasu’nun gelişimi açısından da olumlu etkiler yaratmıştır. karasu satılık yazlık Karasu İstanbul arasındaki mesafenin Bu kadar kısa süre düşecek olması yatırımcıların karasu olan taleplerin artırmış Karasu’da gelen talepleri karşılamak adına emlak konut sektöründe büyük ilerlemeler yaşanmıştır. Birbirinden farklı inşaat şirketleri karasudaki olan yatırımlarını hızlandırmış karasu gayrimenkul sektöründeki ilerlemesini artırmıştır.

Karasu Evleri Takip Ettiğiniz Projeler ve Karasu Konakları -1

Bölgenin Önde gelen inşaat şirketleri karasuya İstanbul’dan olan talebin farkında olup İstanbul’dan bölgedeki konut projelerini değerlendirmek isteyen yatırımcılar için ücretsiz servis imkanı sağlamaya başlamıştır. Bölgenin inşaat şirketlerinin öncüsü olan ekşioğlu inşaat zaten yıllardır İstanbul’dan yatırımcılar için sağlamış olduğu servis imkanlarını artırmış, İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından ve yol güzergah üzerinden Karasu’ya gelip ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret ederek firmanın birbirinden farklı projelerini değerlendirmek isteyen yatırımcılar için verdiği servis imkanını artırmıştır. Firma bunun yanı sıra karasuya gelen tüm misafirlerine yemek ve çay ikram yapıp uzman satış müdürleri ile beraber bütün projelerini gezdirip müşterilerine projeler hakkında detaylı bilgileri verdikten hemen sonra müşteriler zevklerine ve bütçelerine uygun konutu bulduklarında İster senet isterlerse banka kredisiyle konutlarına hemen sahip olabilmektedirler.

Karasu Evleri Takip Ettiğiniz Projeler ve Karasu Konakları -2

Ekşioğlu inşaatın fırsatlarla dolu olan konut projelerini yerlerinde görüp değerlendirmek site içi havuzlu konut projelerinden yerlerinizi şimdiden alıp yaz sezonunda tatilinizi kendi konutlarınızda Karasu’da gerçekleştirerek muhteşem bir yaz tatil fırsatının yanısıra oldukça karlı bir yatırım imkanı da bulabilirsiniz. 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak Ekşioğlu inşaatın konut projeleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olup ayrıca ücretsiz turları servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir