Karasu Evleri Sonbahar Kampanyaları Karasuda Satılık Daireler

Karasu-Evleri-Ve-Karasuda-Satılık-Yazlık-3

KaraSunun önlenemez yükselişi Sakarya Karasuda satılık yazlık ve daire projeleri ile sürekli karşımıza çıkan, yatırımların ve turizmin en hızlı yaşandığı bölgede arasına adını yazdıran karasu günümüzün en hızlı gelişen ilçelerinden biri. Son yıllarda dışarıdan göç almaya başlayan ilçe 50.000’in üzerindeki nüfusu ile gelişmekte olan bir konumdadır. Ekonomisi çeşitlilik göstermekte birlikte genel olarak tarım ve turizme dayalıdır. Bunun yanında balıkçılık, hayvancılık, madencilik, ormancılık gibi faaliyetlerde düşük de olsa bölge ekonomisinde bir yer almaktadır. Karasu evleri Bölgenin temel geçim kaynağı olan tarım ve turizim sektöründe son yıllarda önemli yatırımlar yapılmasa da bu temel ekonomik faaliyetler yıllar içinde gelişme göstermiştir. Karasu satılık yazlık projeleriyle yatırımcıları da Bölgeye davet eden Karasu’nun gelecekte nasıl bir noktada olacağına dair yatırımcıların ve bölge insanının tereddütleri bulunmaktadır. Ancak Karasu’da yaşanan bir çok gelişme yatırımcıların akıllarına takılan bu tereddütleri ressmen ortadan kaldırmaktadır. Çünkü karasu günümüzde öyle bir noktaya gelmiştir ki bünyesine pek çok alanda büyük projeler inşa edilmeye başlanmıştır. Karasu limanı bu projelerin başında gelmektedir. Karasu-Evleri-Sonbahar-Kampanyaları-Karasuda-Satılık-Daireler-1Önümüzdeki günlerde açılması için hız kazanan liman projesi daha açılmadan pek çok yatırımcının gözdesi durumundadır. Limanın açılmasıyla birlikte Karasu’nun Bir ihracat şehri haline gelecek olması yatırımcıların dikkatinden kaçmamış, Liman daha proje aşamasında iken bile bölgedeki konut fiyatlarını etkilemiş, buda yatırımcıların kara suyu tercih etmeleri için bir sebep oluşturmuştur. Çünkü limanın açılmasıyla karasudaki ihracat paletleri tavan yapacak, bölge bir ihracat merkezi haline geldiği için otomatikman bu durum fiyatlara yansıyacak ve konutlar daha da değer kazanacaktır. Ayrıca limanın açılması balıkçılık faaliyetlerini de etki edecek gibi görünmektedir. Şuan Karadenizin kıyı bölgelerinde küçük balıkçı tekneleri ile yapılan avlanmalar, limanın açılmasıyla birlikte yeni tersanelerin kurulup teknelerin yapılıp balıkçılık faaliyetlerinin de artacağı yönündedir. Bölgedeki sadece liman projesi bile Karasu’nun gelecekte Türkiye ekonomisinde önemli bir yer tutacağının garantisini vermektedir. Ayrıca bölgede yapılan tek yatırım liman projesi değildir. Bölgede ulaşım alanında da büyük gelişmeler yaşanmaktadır.

Karasu-Evleri-Karasuda-Yazlık-102Batı Karadeniz’in en büyük demir yolu ağı projesinin Bir parçası olan karasu gelecekte bünyesine yapılan projelerin hayata geçmesi ile adından daha çok söz ettireceğe benziyor. Bölgenin son yıllarda yakaladığı hızlı çıkışı destekleyen bu projeler karasuya ve karasu halkına gelecekte de kazandıracağının adeta garantisini veriyor. Gelecekte turizim, ulaşım ve sanayi sektöründe önemli bir yerde olacağı öngörülen Karasuda konut fiyatları iyice artmadan bölgedeki yerinizi şimdiden alıp, kısa vadede kar garantisi temin eden bu bölgede akıllıca ve risksiz bir yatırım yapabilirsiniz. Çünkü karasu geleceğin “en”yeri arasında yer alacağını şimdiden temin etmektedir.

Karasuda satılık daireler farklı projlerle karşınıza çıkıyor Karasuda hemen her bölgede projeleri görmek mümkün 32 evler akkum yada yenimahalle karasu her mahallesinde 3 katlı butik sitelerin yükseldiği yazlık alacakların listesinde 1.sırada olan bir bölge.

Karasuya yatırım yapılırmı bu sorunun cevabını daha önce karasudan bir ev almış yada arsa almış bir tanıdığınıza sorarsanız cevabı daha sağlıklı olur zaten bir bölgede bir yatırım yapacaksanız o bölgeden birisine sormak en iyi yoldur çünkü araları en iyi onlar yani orada yaşayanlar bilir.Karasuda satılık yazlık almak isteyen binlerce kişi karasuya akın ediyor İstanbul’a yakınlığı ençok artı olan sebeblerinden biri karasuda satılık yazlık almak İstanbullular için işte bu yüzden önemli yatırım mesafe ve daha birçok neden.

Sizde Karasuda bir yazlık almak istiyorsanız ilk olarak Karasuyu ziyaret etmelisiniz sonra karar vermelisiniz yazın yüzbinlerce misafir ağırlayan Karasu sizi bekliyor…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir