Karasu Evleri Sizin İçin …

Karasu Evleri Satılık Daire Size En Yakın Tatil-2

Yükseldi yükselecek derken karasu emlak konut sektörü son günlerde yeniden değerini arttırmaya başladı. Karasu limanının faaliyete geçmesi ve yaz sezonunun yaklaşmaya başlamasıyla beraber karasu evleri ve karasu satılık yazlık projelerinin fiyatlarını etkileyip karasu gayrimenkul sektörünün yeniden yükselişe geçmesine sebep oldu. Karasu satılık daireleri, karasu satılık evleri ve hatta bunun yanı sıra karasu satılık arazi ve arsaları her Dönem Karasuda meydana gelen gelişmelere ve bunun yanı sıra yaz sezonunun yaklaşmaya başlamasıyla beraber fiyatlarını artırmayı sürdürüyor. Son yılların en hızlı gelişen, turizm ve yatırımların en hızlı yaşandığı bölgelere arasına çoktan giren karasu günümüzün en hızlı değerlenen bölgelerinden biridir.

Bölgenin konumu, karadeniz’e bulunan kıyısı, 24 km uzunluğunda ki sahil şeridi, ekonomik çeşitliliği, verimli Toprakları, karasu limanı bölgenin her geçen gün değerlenmesine imkan sağlamaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi karasu genelinde sadece satılık konutlar değil bunun yanısıra karasu satılık arsaları ve karasuda satılık araziler de yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Çünkü Karasu’nun neresinde olursa olsun yatırımlarınız ister arsalardan ister konutlardan yana olsun her dönem değer kazanmaya devam ediyor. Özellikle ekşioğlu inşaat Karasu’da en fazla site içi havuzlu konut projelerine imzasını atıyor. Bazı yatırımcılar hala gün içinde Ekşioğlu inşaatı arayarak karasu satılık villa veya karasu satılık müstakil ev projeleri olup olmadığını sormaktadır. Ancak ekşioğlu inşaat villa veya müstakil ev gibi konutlara imzasını atmamakta pek çok yatırımcı için daha cazip fırsatlar sunan Site içi konut projelerine imzalarını atmaktadır. Karasu’da sahibinden olarak satışa çıkan Ekşioğlu inşaatın konut projeleri yeni durumda olup Bir çoğu site içlerinde yer alıp havuzlu olarak hayata geçirilmektedir. Yatırımcılara sitelerinden çıkmadan tatil yapma imkanı sunan Ekşioğlu inşaatın konut projeleri oldukça ucuz ve uygun fiyatlara karasu genelinde şuan Satıştadır. Karasu yeni mahalle, karasu plaj bölgesi, karasu limanı çevresi ve karasu 32 evler satılık yazlık projeleri yatırımcıların karasu da en çok tercih ettikleri konutlardır. Konutların denize yakın mesafede yer alması hatta Ekşioğlu inşaatın ödülü projesi olan Ekşioğlucity projesinin denize sıfır konumdan başlıyor olması yatırımcıları cezbetmektedir. Ekşioğlu inşaat projelerinin yatırımcılar tarafından detaylı incelenmesine ve değerlendirmesine olanak sağlamak amacıyla internet platformunda yayınlamaktadır. Bunun yanısıra Google earth üzerinden projelerin konumlarına ulaşabilir denizi olan mesafelerini değerlendirebilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın şuan Karasu genelinde satışta olan bitmiş durumda onun üzerinde konut projesi yer almaktadır. Bunun yanı sıra topraktan olarak satışı açılan ve karasu kocaali mevkiinde yükselen Melis evleri projeside bulunmaktadır. Oldukça turistik ve popüler bir bölgede turizim ve yatırım olanaklarını aynı çatı altında sunan Ekşioğlu İnşaatın bitmiş konut projelerini vereceğiniz peşinat oranlarından hemen sonra teslim alabilirsiniz. Banka kredisi ile taksitlendirme yapılabilen ve uzun vadelerde düşük taksit imkanlarıyla ödemesi bulunan Ekşioğlu inşaatın konut projeleri banka kredisine uygun olmasıyla herkesimden yatırımcıya hitap eder niteliktedir.

Ekşioğlu inşaat banka kredisi ödeme yolunun yanı sıra yatırımcılarına senetle ödeme imkanı da sunmaktadır. Firma Ekşioğlucity Projesi hariç bitmiş ve topatan olan tüm projelerini bugün elden 40 ay sıfır faiz senet seçeneği ile yatırımcılara sunmaktadır. Yatırımcılardan gelen taleplerin değerlendirilip kısa süreliğine yapılmış olan senet ödeme kampanyası kısa bir süre sonra sona erecektir. Bu durumun farkında olan ve faizsiz konut sahibi olmanın fırsatını yakalamak isteyen yatırımcılar da hem kendi imkanlarıyla hem de hafta sonu İstanbul’dan düzenlenen ücretsiz karasu turlarıyla Karasu’ya gelip Ekşioğlu inşaatın birbirinden güzel, her biri ayrı bir karasu manzarasına hitap eden konutularını değerlendirmeye devam etmektedir. Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu kısa sürede bu kampanyadan sizlerde faydalanıp faiz oranı olmadan konut yatırım yapmanın şansını yakalamak ve karlı bir yatırım ortaklık etmek için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak karasu turu servis kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir