Karasu Evleri Siz Beklerken Onlar Değerleniyor

Karasu-Satılık-Daire-Senet-İle-Konut-Ultra-Lüx-Uygun-Projeler

Karasu’da deniz turizminin ayrıcalıkları Karasu Evleri ve Karasu  son yıllarda hem turizimcilerin hem de yatırımcıların en gözde bölgelerinden biri. Karasu satılık yazlık ve daire projeleri ile geniş bir yatırımcı kitlesine hitap eden bölge aynı zamanda bünyesinde bünyesindeki turizim faaliyetleriyle de ön plana çıkmaktadır. Karasu satılık daire projelerinin bölge genelinde ve son yıllarda Türkiye genelinde bir çok yatırımcı ya hitap etmesinin en büyük sebeplerinden biri bölgede deniz turizminin yoğun olarak yaşanıyor olmasıdır.

Karasu-Evleri-Siz-Beklerken-Onlar-Değerleniyor-1Adını Deniz turizmiyle duyulan Karasu’nun 24 km uzunluğunda altın kumdan Plajları vardır. Yaz sezonunda özellikle temmuz ve ağustos ayları nda nüfusu 700 binlere kadar çıkan ilçe Bir başka görünüme kavuşmaktadır.

24 kilometrelik sahil şeridinde özellikle cuma cumartesi ve pazar günleri çevre illerden gelen günübirlik tatilcilerin artması bölge nüfusunu daha da çok artırmakta ve sahillerde yer bulmak neredeyse imkansız hale gelmektedir.

Bir çok büyük ile en yakın tatil merkezi konumundaki karasu özellikle zamandan tasarruf etmek isteyenlerin ilk tercih sırasındadır. iç ve Çevre bölgelerde ve Özellikle Marmara bölgesinde yaşayan yaşayan ve tatilini yollarda geçirmek istemiyorsun binlerce tatilci yakın konumu ve turizm faaliyetleri nedeniyle yaz sezonunda karasuyu tercih etmeye başlamışlardır.

Karasu-Evleri-Siz-Beklerken-Onlar-Değerleniyor-2 Bölgede tatilci Ve turistleri en iyi şekilde ağırlamak için yıllardır çalışmalar yapılmıştır. Karasu plajlarına mavi bayrak uygulaması getirilmesi amacıyla karasu sahil park ve rekreasyon alanı çalışması yapılmış, yollar yenilenmiş, alt yapı ve üst yapı çalışmalarını ağırlık verilmiş, caddeleri güzelleştirirmiş, lunapark kurulmuş, bir çok park çocuk oyun alanı cafe ve restoranlar inşa edilmiş, gece ve gündüz eğlencelerinin sürekli olarak devam ettiği mekanlar açılmıştır.

Bunların yanında aileniz ve sevdikleriniz ile vakit geçirebileceğiniz doğal yaşam alanları ve geçtiğimiz yıl karasu ekşioğlu inşaatın karasuya kazandırmış olduğu güney Marmara’nın en büyük Aqua parkı olma özelliğine sahip olan Aqua City Karasuda açılmıştır.

Ekşioğlu karasu inşaatın karasuya kazandırmış oldu Aqua City karasu akkum mevkii nde yer alıp yaz sezonunda her yaştan tatilciyi bünyesinde ağırlamaktadır. Bunların yanında bölge genelinde gelen tatilci ve turistlerin konaklama ihtiyaçlarını karşılayacak çok sayıda karasu oteli ve pansiyonu yel almaktadır.

Denize sıfır konumda başlayan karasu pansiyonları ve otelleri yaz sezonunda tam Doluluğa ulaşmaktadır. Bunların yanında bölgede yer alan çok sayıda konut yatırımcılar tarafından karasu günlük kiralık daire olarak kiraya verilir hem Yatırımcısına hem de kiracısına büyük olanaklar tanımaktadır.

Karasuda satılık yazlıklar Sadece yaz sezonunda Yatırımcısına büyük bir kira getirisi sağlayan konutlar; bölgeye gelen tatilci ve turistlere de ailesiyle ve sevdikleriyle beraber rahat bir ev ortamı sunup ayrıca otel ve Pansiyonlardan çok daha ekonomik bir fiyata denk gelmektedir.

Karasudaki tatil fırsatlarını değerlendirip zamandan tasarruf ederek keyifli ve uzun soluklu bir tatilin tadına varıp; denizin kumun güneşin ve doğanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Her yıl 100 binlerce turisti ağırlayan Karasuda Her yaştan ve kesimden tatilciye hitap eden pekçok olanak bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir