karasu evleri sitede denize sıfır daireler

Karasu-Satılık-Yazlık-Daire-İçin-Hedefler-ve-Rehber -2

Karasu satılık yazlıkları Ve karasu evleri günümüzün en çok yatırım yapılan konut projeleri arasında yerini çoktan aldı. Sakarya’nın Karasu ilçesinde bulunan emlak konut alanında ki projeler aldıkları değerlere yatırımcılar tarafından aşırı talep görmekte. Karasu satılık daireleri ve bunun yanında yer alan karasu satılık arsaları günümüzün en çok kazandıran konut yatırımları arasına girip yatırımcılarına kısa vadede büyük bir kar getirisi elde ettirdi. Şuan günümüz piyasa koşulları için oldukça ucuz ve elde edebilir nitelikte bulunan karasu evlerinin değerleri bundan birkaç yıl önce şu anki değerlerinin neredeyse yarısı kadardı. Ancak son yıllarda Karasuda yaşanan bir çok olumlu gelişme Karasu’nun değerini bir anda artırdı. Birkaç yıl öncesine kadar günümüz fiyatlarının neredeyse yarısına denk olan konut fiyatları karasudaki yaşanan bir çok gelişmeye kayıtsız kalamadı. Değerlerini bir anda çok büyük bir oranda yükselten karasu evleri ve satılık karasu yazlıkları yatırımcıların gündemine oturdu. Karasu’da son birkaç yıl içinde hem belediye hem de özel sektör kuruluşları tarafından yürütülen pek çok faaliyet ve proje yer almaktadır.

Bölgeye sanayi alanında yapılacak olan projeler, karasu organize Sanayi bölgesinde faaliyete geçecek firmalar, karasu arifiye Bartın demiryolu Projesi için çalışmaların tekrar başlamış olması, bunların yanında sonra gelinen karasu limanı bölgeye dışarıdan gelen yatırımcıların yapmış oldukları faaliyetlerdir. Ancak Karasu belediyesinin de Karasu’da göz ardı edilemeyecek nitelikte bir çok çalışması bulunmaktadır. Karasu’nun geldi konumun ve aldığı değerin gayet farkında olan Karasu belediyesi ve bağlı bulunduğu Sakarya büyükşehir belediyesi karasudaki tüm bu yatırımları destekleyip bölgenin kalkınmasına ve turizim açısından oldukça popüler olan Karasu’nun daha fazla turizimci çekip hali hazırdaki değerini yükseltmesine katkı sağlayacak gelişmelere imzasını atmaktadır. 2016 yılı içerisinde Karasu’da belediye tarafından hayata geçirileceği açıklanan bir çok proje bulunmaktaydı. Projelerin pek çoğu hayata geçerken bir kısmının çalışmaları hala devam etmekte. Karasuya yeni bir otogar, mesire alanları, yürüyüş alanları, parklar, kültür merkezleri, gençlik ve eğitim merkezi ve pek çok proje yer almaktaydı. Ancak 2017 yılları başında alınan duyumlar da karasuyu bu yıl çok daha fazla projenin beklediği gözlemlenmiştir. Bölgeye geçtiğimiz yıl içerisinde İnşa edilen karasu sahil park ve rekreasyon alanı projesinin bir benzerinin karasu 32 evler mevkiinde hayata geçirilebilecek konuşulmaktadır. Karasu’nun en popüler doğal güzelliklerinden biri konumunda bulunan acarlar longozu içerisinde yürüyüş yolları projesi yapılması ile ilgili Çalışmalar bulunmaktadır. Akgöl mevkiinde golf ve yelken kulübü için düşüncelerinin bulunduğunu, Karavan turizmi için Küçükkarasu denen bölgede altyapı çalışmalarının sürdüğünü, kaliteli Sporcular yetiştirmek için bir spor akademisi kurmayı planladıklarını, ilçenin En büyük geçim kaynaklarından birisi olan Fındık’la İlgili yeni bir tesis kurulabileceğini, Bir gezi parkı oluşturmayı düşündüklerini, karasu limanı projesinin yanında bölgede bir yat limanı ve marina yapılması düşünüldüğü söylenmiştir. Bunun yanında Karasu’da eğitim alanında çok büyük bir gelişme kaydedilmiştir. Karasu’da kurulacak olan ikinci üniversiteye Orhan bey Üniversitesi olarak karar verilmiştir. Bunun yanısıra karasu mevkiine biri de deniz bilimleri fakültesi adı altında fakülte kurulacaktır. Bunların yanında öğrencilerin konaklama faaliyetlerini sağlayabilecekleri Yurt projeleri de yer almaktadır. Tabii ki belediyenin sürdürdüğü çalışmalar bunlarla sınırlı değildir. Bölgede Karasu’nun gelecekteki su ihtiyacını garanti altına almak adına yapılan bir baraj projesi bunun yanısıra atıksu arıtma tesisi projesi yer almaktadır.

Belediye Karasu’da hem altı yapı hem de üst yapı çalışmalarına büyük önem verip karasudaki ihtiyaçları karşılamaya ve bölgenin kalkınmasına olanak sağlayacak bir çok projeye imzasını atmaktadır. Doğasıyla, deniziyle, muazzam güzellikleriyle görenleri kendisine hayran bırakan karasu bünyesinde yapılan tüm bu çalışma ve projelerle gelecekte hak ettiği yeri ve değeri alacaktır. Bölgede şu an devam eden projeler hayata geçmeden ve bölgedeki konutlar fiyatlarını daha fazla yükseltmeden birikimlerinizi Karasu’da değerlendirip geleceğinize karlı bir yatırım bırakma fırsatını yakalamak isterseniz sizleri hafta sonları İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından düzenlemiş olduğumuz ücretsiz karasu turlarıyla bölgeye bekleriz. Onlarca farklı konut projesinin yer aldığı Karasu’da yazlık ve daireleri kendiniz görüp değerlendirip bütçenize ve gözünüze hitap eden konuta uygun ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turu hizmetinin yanında bölgeye kendi imkanlarınızla gelmek isterseniz Google haritalardan Ekşioğlu satış ofisinin konumunu alıp bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir