Karasu Evleri Senet ile Taksitli Ekşioğlu Yazlık Daireler

adapazari-karasu-ilcesinde-yazlik-daire-iyi-bir-yatirim-olabilir

Son yıllarda emlak konut platformunda ki fiyat artışı ülkemizde oldukça yüksek nitelikte. Son yıllarda ki gayrimenkul alanında yaşanan fiyat artışını değerlendirdiğimizde konut fiyatlarında ortalama %75 lik bir artışın meydana geldiğini görüyoruz. Ülkemizde konut yatırımlarının en hızlı değer kazandı ve en çok prim yaptığı bölgelerin başında karasu evleri gelmektedir. Karasu satılık yazlık ları ve satılık karasu evleri Son yılların en revaçta olan bölgelerin başında gelmektedir. Karasu satılık daire leri bundan sadece birkaç yıl önce 50.000 TL ile 70.000 TL arasında ki fiyatlara yatırımcılarla buluştururken günümüzde karasu da bu fiyatlar neredeyse iki katına çıkmıştır.

Karasu-Evleri-Senet-ile-Taksitli-Ekşioğlu-Yazlık-Daireler-1

Son yıllarda ki bu hızla değer artışı nereye kadar devam eder bilinmez ama Karasu’da yapılan yatırımlar ve devam eden projelerle bölgenin hızlı değer artışı önümüzdeki yıllarda da devam edeceğe benziyor. Bu oran ve bu hızla değer artışı elbette ülkemizde sadece Sakarya karasuda yaşanmamaktadır. Türkiye’nin bir çok yerinde bu artışlar konut fiyatlarına yansımıştır. Ülkemizin en çok yükseliş gösteren bölgesi İstanbul olmakla birlikte Karasuda bu hızlı artışdan nasibini almış hem İstanbul’a olan yakın mesafesi hem de bünyesindeki projelerle değerini ve ederini hızlı bir şekilde artırmıştır. Cennet ülkemizin her bir yanımda hayata geçirilen ve satılmayı bekleyen yüzbinlerce daire bulunmaktadır. Ancak doğru yere doğru zamanda yapılan yatırımlar bu bölgede projelerin daha topraktan aşamasında satışı tamamlanıyor. Karasu’da tam bu noktada ön plana çıkmaktadır.

Karasu-Evleri-Senet-ile-Taksitli-Ekşioğlu-Yazlık-Daireler-2

Bölgenin yatırımlar açısından oldukça hızlı kaydettiği değer bölgedeki konutların daha topraktan satışa çıktığı anda yatırımcılarla koşmasına olanak sağlıyor. Karasuda şuan faaliyet gösteren küçük, orta ve büyük ölçekli pek çok inşaat şirketi yer almakta. Firmalar her yıl 10.000’in üzerinde konut projelerine imza atıp bunları yatırımcılara sunmaktadır. Bölgede satışa çıkarılan dairelerin yüzde doksanlık kısmı aynı yıl içerisinde satılmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi elbette Karasu haricinde kazandıran ve büyük bir prim yaptıran bölgelerde bulunmaktadır. Ancak Karasu’nun belli başlı bazı özellikleri bölgeye yatırımlar açısından daha uygun kılmaktadır. Bunların başında her fırsatta belirttiğimiz gibi Karasu’nun mega şehir İstanbul’un arka bahçesi konumuna gelmiş olmasıdır. İstanbul’a en yakın tatil merkezi konumunda olan karasu ayrıca İstanbul’da yaşanan pahalılık ve konut fiyatlarının aşırı uçuk noktalarda olması sebebiyle yatırımcıları çekmektedir. Bunun yanısıra Ege ve Akdenizdeki Konut fiyatlarına oranla karasu daki konutların oldukça ucuz ve uygun sayılabilir nitelikte olmasıdır. Karasu daki konutlar fiyatlarıyla herkesimden yatırımcının sahip olabileceği fiyatlardadır.

Karasu-Evleri-Senet-ile-Taksitli-Ekşioğlu-Yazlık-Daireler-3

Pekçok artı noktası Karasu’nun konumu, Denizi, muazzam güzellikleri Ve yatırımları bölgeyi oldukça çekici bir hale getirmektedir. Karasu evleri ve satılık karasu daire leri yatırımcıların en favori yatırım araçları arasındadır. Hem ülke içinden hem de ülke dışından binlerce yatırımcı ya evsahipliği yapan Karasu’da oldukça farklı konut projeleri yer almaktadır. Herkesimden yatırımcının sahip olabileceği fiyattaki bu konutlara ayrıca firmaların düzenledikleri kampanya ve ödeme koşulları ile çok daha kolay ulaşabilmeniz mümkün hale gelmektedir. Karasu’da şuan görüp görebileceğiniz en mükemmel ödeme fırsatını sizlere ekşioğlu inşaat sunmaktadır. Firma projelerinin ödemelerinde sunduğu 24 aylık elden senet fırsatını tam 40 aya çıkarmıştır. Karasu’nun muazzam güzellikleri arasında muhteşem bir doğayla iç içe yaşayıp faizsiz konut sahibi olmanın tadını çıkarıp İster tatilinizi isterseniz yaşamınızı sürdürebileceğiniz Bu konutlara yine Ekşioğlu inşaatın düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turlarına katılarak yerlerinde gelip görme şansına sahip olabilirsiniz. Firmanın projelerinin görselliğine Google veya sosyal medya üzerinden ulaşıp 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak projelerle ilgili her türlü detaya sahip olup aynı zamanda ücretsiz karasu turu hizmetinden faydalanmak için servis kaydınızı da yaptırabilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın düzenlemiş olduğu bu muhteşem ödeme fırsatını kaçırmamak için bir an önce bizi arayıp karasu turu servis kaydınızı yaptırın.  www.yazlikkarasuevleri.com 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir