Karasu Evleri Satılık Yazlık Bahçeli Konforlu Daireler

karasu evleri

Karasu satılık yazlık favori ilanları arasında ve Karasu daire fiyatları açısından en uygun denize sıfır ya da denize yürüme mesafesinde olan aynı zamanda havuz Güvenlik sosyal alan gibi donatıları olan bir sitede daire arıyorsanız biraz araştırma yapmanız yeterli olacaktır.

Aradığınız bu daire villa konforunda olacak müstakil rahatlığı barındıracak fakat site içi olacak ve fiyat olarak da uygun olması gerekecek Aynı zamanda faizsiz bir şekilde elden senetle ödeme yapılabilecek bir kampanyada denk getireceksiniz.

Bunlar biraz zor Sizce de öyle değil mi ?
Hayır değil Sakarya Karasu’da birçok farklı projeye imza atan Ekşioğlu İnşaat aracılığıyla elden senetle havuzlu güvenlikli site içi Karasu evleri ve daireler de villa konforunda bahçe katları ile bir daire sahibi olabilirsiniz.

Karasu evleri Projeleri

birçok farklı seçeneği içinde barındıran Bu sitelerin içindeki dairelerin fiyatlarına gelince ortalama 2 artı 1 dairelerin fiyatları 179 bin TL ile 209 bin TL arasında değişmekte ve bu daireler devremülk değil normal daire olarak sizin olmakta.

Yani tatilinizi Kendi evinizde kendi belirlediğiniz zamanda isteğinize göre yapabileceğiniz konsepte dairelerden
Bahsediyoruz bu daireler Anahtar teslim hemen oturabileceğiniz daireler Yaz ayları yaklaştığında Nerede tatil yapacağım diye strese girmenize gerek kalmayacak Kendi evinizde İstediğiniz zaman 5 gün 10 gün 20 gün değil istediğiniz kadar isterseniz 3 ay boyunca tatiliniz yapabileceğiniz bir konseptin bahsediyoruz peki buralarda aidatlar çok mudur diye gelen sorular arasında var ortalama aidatlar siteye göre değişmekle birlikte 60 TL ile 100 TL arasında değişmekte bunun içinde havuz güvenlik hizmetleri hepsi dahil bulunmakta Ve tabii ki peyzaj düzenlemeleri hepsi buna dahil.

Karasu Satılık Yazlık Evlerinde Kampanya

Karasu evleri  konforlu bir şekilde Kendi evinizde tatil yapmak istiyorsanız bu fırsatlar ve bu kampanyaları kaçırmayın diyebilirim hemen oturabileceğiniz havuzlu güvenlikli site içi bu dairelere sahip olmak hiç de zor değil belli bir peşinatınız varsa kalan kısmını elden senetle aylık taksitlerle ödeyebilirsiniz.

Yine sıkça sorulan sorulardan bir tanesi de peşinatsız daire sahibi olabilirmiyim olmakta maalesef peşinat gerekmekte yani belli bir peşinat vermeniz gerekiyor ondan sonraki kısmını elden senetle ev diye biliyorsunuz.

Akkum Aziziye Yalı Mahallesi gibi birçok mahallede Karasu satılık yazlık ilanlarını görebilirsiniz ve aynı zamanda bu dairelere sahip olmak için Ekşioğlu İnşaat Karasu kampanyalarına katılabilir Ve siz de buradan bir daire olarak gidebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir