Karasu Evleri Satılık Daireler Yüksek Katı Olmayan Sitelerde Yazlıklar

Karasu Evleri Satılık Daire Size En Yakın Tatil-2

Yatırımların ve yatırımcıların nabzını tutan karasu emlak konut sektöründe kaydettiği gelişmelerle ve bunun yanısıra kazandığı değerler yatırımcıların gündeminden düşmeyen bir bölge haline geldi. Karasu evleri ve karasu satılık daire projeleri kısa sürede elde ettiği büyük değer artışıyla yatırımcılarına Büyük bir kar getirisi elde ettirmeyi başardı. karasu satılık  yazlık ları Ve satılık karasu evleri Karasu’nun huzur dolu doğası, eşsiz güzellikleri arasında konumlandırılmış olup yatırımcılarına karlı bir yatırım fırsatının yanında mükemmel bir tatil ve muazzam bir yaşam fırsatı sunmaktadır.

Karasu-Evleri-Satılık-Daireler-Yüksek-Katı-Olmayan-Sitelerde-Yazlıklar

Firmalar Karasu’da adeta yarış içersinde olup karasuya olan yatırımları hızlandırmak Ve bölgeye daha çok konut yatırımcısını çekmek için sürekli yeni konut projelerini hayata geçirip ayrıca yaptıkları reklam ve kampanyalarla konutların tercih edilebilirliğini arttırmışlardır. Karasu günümüzde yurtiçinden ve yurtdışından tatilci ve yatırımcı çeken bir bölge haline gelmiştir. Karasu’da yıllardır süren çalışma ve faaliyetler sonunda Geri dönüşüm sağlamaya başlamış karasu hem tatil hem de yatırımlar açısından daha çok tercih edilen bir bölge halini almıştır. Bölgede emlak konut sektörünün yanı sıra deniz turizmi faaliyetleri de oldukça ilgi çekici bir konumdadır. Karasu geçtiğimiz 2016 yaz sezonu içerisinde bünyesinde 700.000’in üzerinde turist ağarlamıştır. Karasu için oldukça güzel bir gelişme olan bu durum karşısında Karasu’da tüm otellerde, denize sıfır pansiyonlarda ve bunun yanısıra sahibinden olarak kiraya verilen karasu evleri nde ve yazlıklarında tam doluluk sağlanmıştır.

Karasu-Evleri-Satılık-Daireler-Yüksek-Katı-Olmayan-Sitelerde-Yazlıklar2

Turizim den hatırı sayılır bir gelir elde eden Karasu’da şu an devam eden çalışma ve rekreasyon faaliyetleri bölgenin önümüzdeki yıllarda daha çok turizimci ve yatırımcıya hizmet etmesini sağlamak içindir. Karasu plajlarının 2016 yılı içerisinde almış olduğu mavi bayrak uygulaması sayesinde 2017 yılında turistler ve tatilciler tarafından daha çok tercih edilen bir bölge haline geleceği öngörülmektedir. Karasu yaz sezonunda özellikle yakın konumundan dolayı İstanbul, Ankara, Kocaeli, Bursa ve Eskişehir gibi illerden çok sayıda turizimciye evsahipliği yapmaktadır. Bölgenin konum olarak pek çok büyük şehre yakın mesafede bulunması bunun yanısıra bölgede hem konut fiyatlarının hem de tatil olanaklarının oldukça ucuz ve ekonomik olması karasuyu tercih eden tatilci ve yatırımcı sayısının her geçen yıl artırmaktadır. Bölge deniz turizminin yanında doğal güzellikleriyle ve alternatif turizim türleri ile de öne çıkmaktadır. Karasu sınırları içerisinde yer alan Acarlar gölü ve langozu, maden deresi ve Şelalesi, karasu yeni mahalle, Küçükboğaz gibi alanlar bölgeye gelen yerli ve yabancı turistlerin oldukça büyük ilgisini çeken doğal yaşam alanlarıdır.

Karasu-Evleri-Satılık-Daireler-Yüksek-Katı-Olmayan-Sitelerde-Yazlıklar-2

Karasu’nun muazzam güzellikleri arasında bulunan bu bölgeler hem Karasu’da turizim faaliyetlerinin her sezon devam etmesine hem de bölgeye gelen turizmci sayısının artmasına imkan sağlamaktadır. Önümüzdeki yıllar içerisinde karasudaki deniz turizmi faaliyetlerinin yanı sıra alternatif turizim türlerinin ve Karasuda yer alan bu muhteşem doğal alanların daha fazla tanıtılıp adının duyulmasıyla karasu turizim açısından çok daha elverişli bir konuma gelecek, bölgedeki turizim faaliyetleri artacak ve bunun yanısıra bölgenin turizimden elde ettiği gelir artacaktır. Karasu’nun turizim de ileri seviyelere ulaşmış olması bölgedeki tesis ve mekan sayısını artıracak, buna bağlı olarak bölgedeki karasu otelleri ve karasu pansiyonlarının sayısı artacak ayrıca sahipleri tarafından kiraya verilen ve yatırımcılarına büyük bir kar getirisi elde ettiren karasu sahibinden kiralık yazlık ve daire olarak kiraya verilen konut yatırımlarına olan talep artacaktır.

Karasu-Evleri-Satılık-Daireler-Yüksek-Katı-Olmayan-Sitelerde-Yazlıklar-4

Bu durumun ve Karasu’da yaşanan gelişmelerin farkında olan ve karasuyu yakından takip eden yatırımcılar da Her dönem karasuya gelmeye devam edip yatırımlarını Karasudan yana kullanmaktadırlar. Ekşioğlu inşaat tarafından tamam mı denize ve sahile yürüme mesafesinde bulunan, tamamı Yeni durumda olan ayrıca tüm dairelerde ve binalarda bulunan doğal gaz bağlantıları sayesinde yazın ve kışın her mevsim yaşamaya uygun olan satılık karasu evlerinde yatırımlarımızı gerçekleştirip kısa vadede karlı bir geri dönüşümü sağlamak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak hafta sonları İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından düzenlenen ücretsiz karasu turları için rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir