Karasu Evleri Satılık Daireler Merkezde Neden Ekşioğlu

karasuda-ekşioğlu-evleri-karasu-satılık-yazlık-daireler

Karasu yatırımcılar için bir fırsat niteliğinde Karasu satılık yazlık projeleri bölgede tüm hızıyla devam ederken; Bölge hem inşaat sektörüne hem de Yatırımcısına kar getirmeye devam ediyor. Karasu satılık daire projeleriyle türkiye’nin her yerinden konut yatırımcılarına ev sahipliği yaparken özellikle Marmara bölgesi ve İstanbul’da yaşayan yatırımcıların yoğun talep gösterdikleri bir bölgedir. Karasu Evleri Konum itibariyle İstanbul’a bir buçuk saat mesafede bulunan Karasu; İstanbul’da yapılan yavuz sultan Selim Köprüsü’nün oto yol bağlantısının bir ayağının bölgeden geçmesiyle İstanbul ile arası 1 saatte düşecektir. Karasuda satılık yazlık Üçüncü köprü projesiyle adeta İstanbul’un arka bahçesi konumuna gelen Karasu İstanbul’dan bir çok tatilci ve yatırımcıyı bünyesine çekmektedir.

Karasu-Evleri-Satılık-Daireler-Merkezde-Neden-Ekşioğluİstanbul ile arasının bu kadar kısa bir mesafe düşecek olması; Karasu’nun İstanbul’a en yakın tatil bölgesi konumunda olması ve İstanbul’da konutların aşırı pahalı olması bölgede yaşayan halkı karasuya çekmektedir. Bölge bünyesinde yapılan yatırımlarla on binlerce kişi konut sahibi yaparken; Bir çok yatırımcının aklında ise hala Karasu’nun yatırımlar için doğru bir tercih noktası olup olmadığı yer almaktadır. Aslında bölgedeki gelişmeler, bölgeye yapılan yatırımlar ve bölgedeki konut fiyatlarındaki artış göz önüne alındığında Karasu’nun yatırımcılar tarafından neden bu kadar tercih edildiği anlaşılmaktadır. Bölge son yıllarda gelişen turizminin ve turizim faaliyetlerinin yanı sıra bünyesine yapılan yatırımlarla da adından sıkça söz ettirmektedir.

Karasu-Evleri-Satılık-Daireler-Merkezde-Neden-Ekşioğlu-6969 Yerli ve yabancı sermayeli pekçok şirketin Karasu’da sanayi alanında Fabrika açmak için çalışmalara başlaması, bunun yanında bölgeyi ihracat merkezi haline getirecek karasu limanının ay sonunda faaliyete geçecek olması, bölgede bulunan Ve bir çok ili kapsayan dev bir demiryolu projesinin bulunması; tüm bunların yanında karasun İstanbul gibi bir kentin arka bahçesi konumunda olması bölgenin her geçen gün biraz daha değerlenmesini sağlamakta, zaten risksiz bir yatırım olarak görülen konutlardan kısa zamanda kar getirisi getirdiğini gözler önüne sermektedir.

Karasu’da sadece son birkaç yıl içindeki konut fiyatlarındaki artışa bakıldığında gereki konutların değerlerini neredeyse iki katına katladığı gözükmektedir. Buna rağmen hala pek çok kesimden yatırımcının sahip olabileceği fiyatlar da bulunan Karasu satılık yazlık ve daire projeleri; hem konumuyla, hem turizmiyle hem de her geçen gün artan değeri ile yatırımcıları cezbetmektedir. Yatırımcıların akıllarına takılan bir başka soruda konut fiyatlarının neden hala bu derece ucuz olduğudur.

Bunun en büyük sebebi ise Karasuya geçmiş dönemlerde gereken değer ve özen verilmediği içindir. Bölgede turizim faaliyetleri yıllarda devam etsede turizmi geliştirmek adına yapılan çalışmalar çok eskiye dayanmamaktadır. Bölge özellikle 2010 yılından sonra bir yükselişe geçmiş Turizm alanında çalışmalar yapılmaya başlanmış, Şehri güzelleştirmek adına projeler yapılmış, yollar yenilenip alt yapı ve üst yapı çalışmalarına ağırlık verilmiştir.

Bunun yanında bölgenin adının duyulmaya başlamasıyla yerli ve yabancı yatırımcılar bölgeye gelip çalışmalar yapıp ; hem konum özellikleri hem de lokasyonu itibariyle yatırımları için karasuyu tercih etmeye başlamışlardır.

Bölgede devam eden pek çok yatırma ve turizme ortak olmak istiyorsanız; bölgedeki konut fiyatları hala uygunken sizleri karasuya bekleriz. Hafta sonları düzenlemiş olduğumuz ücretsiz Karasu turlarına katılım sağlayarak; projeleri gelip yerlerinde görüp değerini her geçen gün artıran bu bölgede sizlerde yerinizi alabilirsiniz.

Ücretsiz turlara katılım sağlamak için sitedeki iletişim numaralarından bizi arayarak servis rezervasyonunuzu yaptırabilir; Çeşitli kampanyalar ve ödeme koşullarıyla satışa sunulan konut projelerini bütçenize göre değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir