Karasu Evleri Satılık Daire

Karasu Satılık Daire Yazlık Kışlık Evler

Sektöründe öncü olan firmamız Ekşioğlu İnşaat Karasu’dan sizleri bu Haziran’da Ramazan’a özel muhteşem fırsatlar bekliyor.Yeni gelişen yerlerden Sakarya Karasu’da bulunan yatırıma çok uygun Karasu Evleri birbirinden özel daire ve kullanım alanlarıyla, Ramazan’a özel kampanyalarıyla birlikte sahiplerini bekliyor.

Karadeniz’in incilerinden bir tanesi olan Karasu nefes kesen doğası, insanı kendine hayran  bırakan yeşili, nehir yatakları ve dereleriyle sizi gençleştirecek ve zinde tutacak bir atmosfere sahip, insanı büyüleyen bu atmosferinin yanı sıra büyük şehirlere olan yakınlığı İstanbul, Ankara, Bursa gibi merkez şehirlere 1-3 saat arası mesafesi ile çok cazip olan bu tatil cenneti sizlere şehir hayatına çok yakın ama  aynı zamanda tam bir tatil hayatı sunmasıyla uzak yerdeki yazlık seçeneklerinden bir adım öne çıkıyor. Ayrıca Ekşioğlu İnşaat’ın size sunacağı Karasu satılık daire, Karasu satılık yazlık seçenekleriyle ve Haziran ayı kampanyalarıyla diğer uzak tatil yerlerine nazaran çok uygun fiyatlara çok iyi daireler satın alabilirsiniz. Dairelerimiz yeni projeler ağırlıklı olup daire içlerinde kombili sistem ve klima sistemleri mevcut, tüm sitelerde asansörler mevcut. Site içerisinde güvenlik, havuz, otopark gibi ek hizmetler sunulmakta. İstediğiniz her kritere uygun daire ve yazlık fırsatları firmamız bünyesinde mevcut, siz değerli misafirler için yaşam kalitenizi arttırmak amaçlı her türlü lüsk malzemelerle döşenmiş dairelerimiz beğenilerinize sunmaya hazır, bitirilmiş projelerdir. Ekşioğlu inşaat olarak en önemli ilkemiz müşteri memnuniyetidir.

Dilerseniz bize bu linkten ulaşabilir, ücretsiz Karasu turumuza katılabilir, Karasu’nın eşsiz doğasıyla tanışabilirsiniz. Yine aynı linkten hizmet ve daire listelerimize ulaşabilir kendinize uygun belirlediğiniz daireyi görebilirsiniz. Bu eşsiz doğa harikasının ortasında, kendinize ait hoş bir tatil geçirebileceğiniz bir mülk istiyorsanız sizleri hemen sitemize bekliyoruz. Dilerseniz sitemize numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir