Karasu Evleri Sakaryanın İncisi Tatil Kentlerinin Birincisi

Denizköy Satılık Yazlık

Geleceğin parlayan yıldızı Karasu Sakarya Karasuda satılık yazlık ve daire almak isteyen binlerce yatırımcıdan karasudaki ilk tercih noktası Ekşioğlu karasu inşaat olmaktadır. Karasu Evleri Bugüne kadar karasu genelinde yapmış olduğu konut projelerini de binlerce yatırımcıyı konut sahibi yapan karasu ekşioğlu inşaat; yapmış olduğu bütün projeleri nde öncelikle hedef müşteri memnuniyetini sağlamakdan yana olmaktadır.Firmanın bugüne kadar karasu genelinde imzasını atıp yatırımcılarla buluşturduğu 40’ın üzerinde konut projesi; Ve doğu Marmara’nın en büyük Aqua parkı olarak kabul edilen Aqua city projesi yer almaktadır.

Karasu-Ekşioğlu-Satılık-Yazlık-Almak-İçin-Kampanyalar-1Ekşioğlu inşaat Karasu’da imzasını attığı konut projeleri ile yatırımcılarına doyumsuz bir tatil, yaşam ve yatırım seçeneklerini bir arada sunmaktadır. Bünyesindeki deniz turizim faaliyetleri ile son yıllarda 100 binlerce turist ağırlayan karasu Özellikle İstanbul’a en yakın turizm merkezi konumuna bulunmaktadır. İstanbul ve Marmara bölgesinden çok sayıda turistin en uğrak noktalarından biri olan yedi turizim faaliyetlerini geliştirmek ve iyileştirmek adına sürekli Çalışmalar yapılmaktadır.

Karasu’da Son yıllarda turizim adına yapılmış olan en büyük çalışma karasu sahil park ve rekreasyon alanı projesidir. Karasu plajlarına mavi bayrak kazandırmak amacıyla inşa edilip halka açılan proje sayesinde, proje amacına ulaşmış ve karasu plajlarına mavi bayrak uygulaması getirilmiştir.

Deniz turizminin yapıldığı bir bölge için oldukça önemli bir nokta olan ve alınması için pek çok koşulun yerine getirilmesi gereken mavi bayrağın karasu plajlarına getirilmesi bölgenin turizim açısından önemini arttırmıştır. Bölgede son yıllarda turizim faaliyetlerine bağlı olarak artış gösteren karasu satılık yazlık ve daire projeleri bölgenin değer kazanmasıyla farklı bir boyuta geçip; günümüzde sadece tatil amaçlı değil yatırım amaçlı da alınmaya başlanmıştır.Sahibinden-Karasuda-Satılık-Yazlık-İlanları-Fiyatları -3

Çünkü karısının adı son yıllarda büyük projelerini anılmaya başlanmıştır. Önümüzdeki günlerde açılması beklenen karasu limanı, batı Karadeniz’in en büyük demiryolu Projesi olarak gösterilen Karasu Sakarya Bartın Ereğli demiryolu hattına bölgenin ortaklık etmesi aynı zamanda dünya devi bir otomatik firması olan BMC otomotiv in karısı da fabrika açmak için çalışmalara başlaması bölgenin de yerini bir anda yükseltmiştir.

Günümüz koşullarında hala her resimden yatırımcının sahip olabileceği fiyattaki karasu evlerinin bugünkü de yerini alması sadece birkaç yıl sürmüştür. İçinde bulunduğumuz zamandan birkaç yıl öncesine dönüp bakıldığında bölgedeki yazılıkaya daire fiyatlarının bugünkü değerinin yarısınında altında olduğu gözlemlenmektedir.

Karasu-Satılık-Yazlık-Bazı-Fırsatlar-Kaçırılmaz-1Ancak yukarıda belirttiğimiz gibi Karasu’da şuan yapım aşamasında olan pek çok proje bölgenin değerini aşırı bir şekilde yükseltmiş yükseltmeye devam etmektedir. Bölgede faaliyet gösteren bir çok inşaat firmasının ve Ekşioğlu inşaatın Karasu’da yatırım yapacakları yapmak isteyenlere tek tavsiyesi yatırımlarını yapmaları için geç kalmamalarıdır. Zira Bölgenin artan değeri ve önemi karşısında fiyatların aynı kalması veya düşmesi gibi bir olanak söz konusu bile değildir.

Değerini her geçen gün katlayan Karasu’da fiyatlar henüz uçuk noktalara gelmeden sizlerde yatırımlarımızı yapıp geleceğiniz için Karasu’da bir konut edinip, hem yaşam ve tatil olanaklarını aynı anda sahip olup hem de kar garantili bir yatırımın tadını çıkarabilirsiniz.

Bölgede bitmiş ve devam eden projeleri inceleyip yerlerinde görmek isterseniz hafta sonuları ücretsiz olarak düzenlediğimiz karasu turlarına katılım sağlamak için site üzerindeki iletişim numaraları vasıtasıyla biz yeri arayıp ücretsiz servis kaydınızı yaptırabilirsiniz. Geleceğin parlayan yıldızı Karasu’da oldukça cazip bir yatırıma imza atıp; bölgedeki gelişmelere sizlerle ortak olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir