Karasu Evleri Sakaraya’nın İncisi

Karasu-Satılık-Daire-Senet-İle-Konut-Ultra-Lüx-Uygun-Projeler

Karasu Evleri ve Karasu son yılların en hızlı gelişen bölgelerinden biri konumundadır. Bölgede yapılan yatırımlar turizim alanındaki gelişmeler ve İstanbula yapılan üçüncü köprü otoyolunun bölgeden geçmesi bölgenin son yıllardaki yükselişinin en önemli sebeplerinden bazılarıdır. Özellikle üçüncü köprü otoyolu’nun bölgeden geçmesi İstanbul Karasu arasındaki mesafeyi 40 dakika gibi Bir mesafe düşürecek olması bölgeye İstanbul’dan ve Marmara bölgesinden gelen tatilcilerin Ve yatırımcıların sayısını Büyük ölçüde artırmıştır.

Karasu-evleri-sakarya
Karasu-evleri-sakarya

Bölgedeki en iyi yatırım araçları karasu satılık yazlık projeleridir denize sıfır konumdan başlayıp sahil bölgelerinde yoğunluk göstererek şehrin iç kısımlarına kadar yayılmış durumdadır. Türkiye’nin en uzun ikinci plajı’na sahip olan Karasu da sahil bölgesi beş farklı bölüme ayrılmıştır. Yazın tatile gelen bir çok turistin konakladığı bu noktalar yenimahalle, akkum, plaj, 32 evler ve küçükboğaz bölgeleridir. Karasu otellerinin, karasu Deniz’e 0 pansiyonların Ve karasu sahibinden günlük kiralık dairelerin çoğu bu bölgelerde bulunmaktadır. Yaz sezonunda özellikle hafta sonları Çevre Bölgelerden gelen Günü birlik tatilcilerin akınına uğramaktadır. Plajlarda Yer bulmanın bazen imkansız haline geldi Karasu’da sahil bölgesinde Bir çok aktivite alanı bulunmaktadır.

karasu-evleri-proje
karasu-evleri-proje

Bölgeye yapılan karasu sahil park projesi ile karasu plajına mavi bayrak uygulaması getirilmiştir. İçerisinde yürüyüş alanları , parklar, Çocuk parkları, plaj voleybolu alanı, Amfi tiyatro Ve bir çok olanak bulumaktadır. Bunun yanında plaj bölgesinde gece ve gündüz eğlence merkezleri yer almakta ve jet ski hizmetide bulunmaktadır. Eğlence ve gece kulübüne yönelik mekanların çoğu plaj ve 32 evler çevresindedir. Karasu‘da kalabalıktan hoşlanmayan tatilciler içinde olanaklar bulunmaktadır. Akkum ve yenimahalle bölgeleri Sesizliği ve huzuru sevenler için İyi bir tercih noktasıdır. Bunun yanında sakin bir tatil geçirmek isteyenler için alternatif olacak karasu günlük kiralık daire fırsatları yer almaktadır. Sahibinden günlük kiralık dairelerin Çoğu Site içerisinde yer almaktadır. İçlerinde yüzme havuzu bulunan sitelerde bunun dışında market, kafeterya, güvenlik hizmeti gibi olanaklarda bulunmaktadır. Yatırım amacıyla alınan bu konutlar sahipleri tarafından kullanılmadığı zamanlarda ve özellikle yaz sezonunda bölgeye gelen turistlere günlük veya haftalık olarak kiralanıp kira getirisi oluşturmaktadır. Hem tatilinizi hem de yatırımınızı bir arada yapabilmenizi sağlayan Karasu’da Konut sahibi olmak çok kolay. Belli bir peşinattan sonra anahtar teslimi yapılan konutlara hemen taşınıp taksitlerini kira ödermiş gibi ödeyip konutunuzun sahibi olabilirsiniz. Projeleri gelip görmek isterseniz hafta sonları düzenlediğimiz Ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz. Rezervasyon için sitede bulunan telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir