Karasu Evleri Neden Ekşioğlu İnşaat Karasu

Karasu-Evleri-Karasuda-Satılık-Yazlık-Daire-1

Karasu emlak konut alanındaki gelişmeleri ile de bünyesindeki projeleriyle her geçen gün biraz daha değerleren günümüzün en hızlı değer kazanan konut yatırımlarına evsahipliği yapan bir bölgedir. Karasu evleri günümüzde binlerce yatırımcının favori konut yatırımları arasına girmiştir. Hem turizim Olanağı sunması hem de karlı bir yatırıma ortak olmasını sağlayan karasu satılık yazlık projeleri ve satılık karasu evleri hak ettiği yeri ve değeri son yıllarda almaya başlamıştır.

Karasu-Evleri-Neden-Ekşioğlu-İnşaat-Karasu-1

Muazzam güzellikteki bir doğaya, denize ve doğal güzellikleri ev sahipliği yapan karasu son yıllarda bünyesine yapılan karasu satılık daire projeleri ve sanayi alanındaki gelişmeleri ile yatırımcıları kendisine çekmeye başlayıp değerinide yavaş yavaş üst seviyelere çıkarmaya başlamıştır. Yatırımcılarını kısa bir zaman dilimi içerisinde oldukça karlı bir geri dönüşüm fırsatı sağlayan karasu evleri özellikle İstanbul Ankara gibi şehirlerden yatırımcılara evsahipliği yapmaktadır. Karasu’nun bu bölgelere olan yakın konumu bunun yanı sıra bölgedeki fiyatları hala ucuz olarak nitelendirilmesi ve bu bölgelere en yakın tatil merkezi konumunda bulunması Karasu’nun tercih edilebilirliğini büyük ölçüde artırmıştır. Bünyesinde onlarca farklı konut projesi barındıran Karasu’nun gelişmesini sağlayan en büyük etkenlerden biri bölgedeki inşaat firmalarının yürüttükleri reklam ve kampanyalardır.

karasu-satılık-yazlık-ekşioğlu-müstakil-evler-yazlıklar-2

Günümüzün teknolojisini kullanarak konutların reklamlarını Ve tanıtımlarını internet gibi çok büyük bir platformda yayınlayan ve Google üzerinden projelere görsellerini ulaşılmasını sağlayan firmalar internetten faydalanan milyonlarca kişiye Karasu’nun adını duyurmaya başarmışlardır. Bölgedeki inşaat firmalarının karasuya getirisi her ne kadar fazla olsa da bu konudaki en büyük yatırımları ve atılımları Karasu belediyesi ve bağlı bulunduğu Sakarya büyükşehir belediyesi gerçekleştirmektedir. 2016 yılı içerisinde pek çok yeni projeye imza atan Karasu belediyesi Bu yatırımlarını 2017 yılı içerisinde de devam ettirip Karasu’nun hem turizim hem de yatırım açısından daha elverişli bir konuma gelip daha çok turizimci ve yatırımcı çekmesini olanak sağlamak amacıyla aynı zamanda bölgedeki turizim faaliyetlerini geliştirip hem böylece insanın hem de karasuya gelen turizimcilerin Karasu’da geçirdikleri zaman dilimini en iyi şekilde değerlendirmelerine olanak sunacak projelere imzasını atmaktadır.

karasu-satılık-yazlık-ekşioğlu-müstakil-evler-yazlıklar-2

Geçtiğimiz günlerde Karasu belediye başkanı tarafından yapılan açıklamalarda karasuya da 2017 yılı içerisinde yapılması planlanan bazı projelerden söz edilmiştir. Bunlardan biri karasu 32 evler semtine yapılması planlanan sahil parkı projesidir. Geçtiğimiz Yıl hizmete giren karasu sahil park ve rekreasyon alanı projesinin bir benzerinin karasu 32 evler bölgesindede hayata geçilebileceği belirtilmiştir. Bunun yanısıra küçük boğaz projesinin olduğundan bahsedilmiştir. Karasu Küçükboğaz mevkiindeki tarihi alanların restorasyonunun yapılıp turizme kazandırılması ayrıca akgöl mevkii nde Golf Ve yelken kulübü çalışmalarının bulunduğu kaydedilmiştir. Karasu’da hayata geçirmesi planlanan bir başka projede bir spor akademisinin kurulabileceğidir. Bölgede bunlara ek olarak sosyal projelerde bulunmaktadır. Karasu’da giysi bankası adı altında bir proje yer almaktadır. Ülkemizdeki büyük firmaların ellerinde kalan ürünleri alarak ihtiyaç sahiplerine dağıtılan proje kapsamında Yeni bir proje yerini almaya hazırlanıyor. Şuan giysi bankası projesine ek olarak gıda bankası projesinin hayata geçirilmesi planlanıyor. İhtiyaç sahiplerine ulaştırmak için açılacak olan gıda bankası yardımcı olmak isteyen vatandaşların katkılarıyla Karasu’da hayata geçirilmesi planlanıyor.

karasu-satılık-yazlık-ekşioğlu-müstakil-evler-yazlıklar-2

Yani Karasu belediyesi bölgede sosyal alanda da oldukça yenilikçi projelere imzasını atıyor. Attığın her adımla kara suyu bir üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen belediyenin yaptığı tüm bu çalışmalar karşılığını yavaş yavaş veriyor. Karasu her geçen yıl daha çok turizimci ve daha çok yatırımcıyı bünyesinde ağırlıyor. Hem turizim olanakları hem de bölgenin aldığı hızlı değer artışı Karasu’nun tercih edilebilirliğini artırmakta bunun yanı sıra bölgede faaliyet gösteren köklü inşaat firmalarının karasuya yapılan yatırımları artırmak için; bölgedeki konut projelerini görüp değerlendirmenize olanak sağlayacak ücretsiz karasu turu hizmeti vermektedir. Bugüne kadar binlerce yatırımcının faydalandığı ücretsiz karasu turlarına katılıp karasudaki konut projelerini değerlendirip bütçenize en uygun konut belirlemek ya da en azından Karasuda yaşanan gelişmeleri kendi gözlerinizle görüp fikir edinmek isterseniz 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak ücretsiz karasu turu servis kaydınızı yaptırabilirsiniz. www.yazlikkarasuevleri.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir