Karasu Evleri ne Rağbet Karasuda Satılık Yazlık Alımı

Karasu-Satılık-Daire-Senet-İle-Konut-Ultra-Lüx-Uygun-Projeler-3

Karasu dışarıdan göç almaya devam ediyor Karasu Satılık yazlık ve dairelerine olan rekabet devam etmekte. Son yıllarda yapılan yatırımlarla, ulaşım alanındaki gelişmelerle, lİmanıyla ve konut projeleri ile adından sıkça söz ettiren karasu bir çok sektörde gelişme Göstermektedir. Karasu’nun gelişen ekonomisi ve bünyesindeki yatırımlar bölgenin son yıllarda dışarıdan güçlü olmasına sebebiyet vermektedir.Bölgedeki konut satışlarının artmasının ve karasu satılık daire projelerine olan talebin yükselmesinin nedenlerinden birisi budur.Çünkü karasu son yıllarda dev yatırımlara imzasını atmaya başlamıştır. Şuan proje aşamasında olan yatırımlar tamamlandığı zaman karasu genelinde binlerce kişiye iş ve istihdam olanağı sağlayacaktır.

karasu evleri,karasu satılık yazlık,Karasu Evleri ne Rağbet Karasuda Satılık Yazlık Alımı2015 yılında ihtisası Otomativ bölgesi olarak ilan edilen Karasuda 222 hektarlık alan üzerine kurulması beklenen Proje yer almaktadır. Ağır sanayi ürünlerinin üretilmesi beklenen fabrika projesi ile hem bölgedeki Üretim ve İhracat faaliyetleri artacak hem de binlerce kişiye iş olanağı sağlayacaktır. Karasudaki tek yatırım sanayi alanında değildir. Bölge ulaşım alanında da dev projelere evsahipliği yapmaktadır. Oradan biri önümüzdeki günlerde açılması planlanan karasu liman projesidir. Hem ulaşım hem de ihracat faaliyetlerini büyük ölçüde etkileyeceği bilinen karasu limanı işletilmeye başlandıktan sonra Karasu’nun önemli bir ihracat merkezi haline geleceği, buna bağlı olarak da çeşitli kuruluşlar ve İş kollarının ortaya çıkacağı tahmin edilmektedir.

Ulaşım alanında büyük bir avantaj sağlayacağı belirtilen liman için İdonun İstanbul’dan sefer düzenleyeceği de söylentiler arasında yer almaktadır. Deniz ulaşımında bölgeye büyük katkılar sağlayacağı bilinen karasu limanının yanısıra limanın tamamlayıcısı olarak gösterilen bir başka dev proje de Karasu Sakarya Ereğli Bartın hattını kapsayan demiryolu Projesidır. Batı Karadeniz bölgesindeki Önemli liman ve Fabrikaları birbirine bağlayarak bölgeler arası hammadde ve ürün taşıma aynı zamanda ihracatını yapmaya yönelik olan liman projesi için çalışmalar şimdiden başladı.

karasu evleri,karasu satılık yazlık,Karasu Evleri ne Rağbet Karasuda Satılık Yazlık Alımı-2İlk etapta sadece yük taşımacılığı yapılacak olan demiryolu hattının yolcu taşımacılığı yapılıp yapılmayacağıı henüz Netleşmemiştir. Net olan bir durum var ki oda Karasu’nun önümüzdeki yıllar için de çok daha gelişip Büyüyeceği, Ülke ekonomisindeki payıdan çok daha fazla alacağı, bölgeye dışarıdan olan göçün artacağını ve bölgenin değerini kat be kat yükselteceğidir. Zaten tüm bu projelerin Karasu’da hayata geçeceğinin belirtilmesinin ardından bölgedeki fiyatlar yükselişe geçmiştir.

Bölgedeki fiyat artışları gözlemleyebilirceğimiz en iyi sektör inşaat sektörüdür. Karasu’da genelinde satışa sunulan karasu satılık daire ve yazlık projelerine baktığımızda bölgedeki konutların son yıllar içinde aşırı değer kazandığı ve fiyatlarını neredeyse ikiye katladığı gözlemlenmektedir. Ülkedeki fiyat artışının önümüzdeki yıllarda daha da çok artacağının bilincinde olan pek çok yatırımcı yatırımlarını şimdiden Karasu dan yana kullanmaya başlamışlardır.

Günümüzde hala ekonomik sayılabilecek nitelikteki fiyatlara sahip olan karasu evleri yerli ve yabancı pek çok yatırımcıya evsahipliği yapmaya devam etmektedir. Müşterilerinin büyük çoğunluğu Marmara bölgesinden de İstanbul’dan olan karasu günümüzde hitap ettiği yatırımcı kitlesini çoğaltmış ve türkiye’nin heryerinden yatırımcılara ev sahipliği yapmaya başlamıştır. Karasuda yaşanan gelişmelerden geri kalmak istemiyor yatırımınızı her geçen gün değer kazanan bir bölgede yapıp kısa vadede kar elde etmek istiyorsanız hafta sonuları düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir