Karasu Evleri Müstakil Villa Konforunda Daireler Yada Tatil İçin Kiralık Yazlık Daireler

Karasu-Evleri-Müstakil-Villa-Konforunda-Daireler-Yada-Tatil-İçin-Kiralık-Yazlıık-Daireler

2017 Karasunun yılı olacak Daha 2017 yılına giriş yapmadan karasu satılık daire ve satılık karasu evleri projeleri hızlanmış durumda. 2017 yılına hızlı bir başlangıç yapmaya ve bölgedeki turizim ve yatırım potansiyeline çok daha üst seviyelere çıkarmayı hedefleyen karasu yeni yılın gelmesiyle beraber Çalışmalarını hızlandırmış durumda. karasu evleri 2016 yılı geneline baktığımızda karasu için oldukça verimli geçen bir yıldı. Bölge tüm yıl boyunca bünyesindeki deniz turizmi ve alternatif turizim türleri ile turizimcilere ev sahipliği yaparken aynı zamanda bünyesindeki karasu satılık yazlık ve karasu satılık ev projeleri ile binlerce yatırımcıyı konut sahibi yaptı. Verilere baktığımız zaman binlerce yatırımcının Ücretsiz karasu turu hizmetini kullanarak bölgeye gelip yatırımlarını karasudaki satılık yazlık ve evlerden yana kullandığını görmekteyiz. Bunun yanında bölge turizim açısından da oldukça verimli bir yıl geçirdi.

Karasu-Evleri-Müstakil-Villa-Konforunda-Daireler-Yada-Tatil-İçin-Kiralık-Yazlıık-Daireler-1

Yaz tatili başlangıcının ramazan bayramına denk gelmesiyle bavullarını toplayan 100 binlerce turist Karasu’nun yolunu tuttu. Türkiye’deki turizimci sayısı 800.000’lere ulaştı. Bölgede turistlere konaklama ve barınma ihtiyacı sağlayan karasu denize sıfır otelleri, pansiyonları ve aparatlarında tam doluluk sağlanmasının yanında bölge genelinde yatırımcılar tarafından kiraya verilen karasu evleri ve karasu yazdıklarında da tam bir doluluk sağlandı. 2016 yılı Bölge turizmi ve yatırımları için oldukça verimli geçti. Ancak bölgedeki gelişmeleri ve çalışmalara bakacak olursak 2017 yılı Karasu’nun yılı olacak gibi duruyor. İnşaat sektöründe ki yatırımlarla adını Türkiye geneline ve yurtdışına kadar duyuran bölge bünyesindeki diğer yatırımlar ve liman projesi ile değerini de kat be kat artırdı. Deniz turizminin yaygın olarak yapıldığı bölge Plajları 2016 yılında mavi bayrak aldı. Bölge aldığı mavi bayrak uygulamasının geri dönüşümünün 2017 yılında yaşayacak gibi duruyor.

Karasu-Evleri-Müstakil-Villa-Konforunda-Daireler-Yada-Tatil-İçin-Kiralık-Yazlıık-Daireler-2

Şuan karasudaki yatırımlardan ve deniz turizminden haberdar olan milyonlarca kişi karasu plajlarının mavi bayrak aldığını öğrendi. Bu yıl karasuya alınan mavi bayrak uygulaması ile birlikte daha çok turist geleceği öngörülmektedir. Bunun yanında 2016 yılının sonunda açılması planlanan ancak şuan son Çalışmaların yapıldığı belirtilen karasu limanı projesi 22 yıl sonra hizmete açılacak. Liman projesi daha açılmadan bölgedeki konut fiyatlarını ve dünya devi firmaların karasuya yapacakları yatırımları etkiledi. Limanın açılmasıyla birlikte ihracat merkezi haline gelecek olan Karasu’da yerli ve yabancı kaynaklı firmalar 2016 yılında dev Sanayi projelerini hayata geçirmek için Çalışmalara başladılar. 2017 yılı İçerisinde hizmete açılacak olan karasu limanının hem bölgedeki ihracat ve hareketliliği arttıracağınız hem de bölgeye daha çok yatırımcı çekeceği öngörülmektedir.

Karasu-Evleri-Müstakil-Villa-Konforunda-Daireler-Yada-Tatil-İçin-Kiralık-Yazlıık-Daireler-3

Bölgede yaşanan gelişmelere bakıldığında aslında bunun çok yakında gerçekleşebileceğini görebiliriz. Liman projesi daha faaliyete geçmeden firmaların karasuyu tercih etmelerinin nedeni oluyorsa açıldıktan sonra elbetteki bölge daha çok yatırıma ve projeye evsahipliği yapacaktır. Bölgede yaşanacak olan gelişmelerin farkında olan inşaat sektörü de üstüne düşeni yapıp karasudaki yatırımlarına hız vermiş durumdadırlar. 2016 yılı içerisinde binlerce kişinin konut sahibi olduğu karasu 2017 yılında daha çok yatırımcıya ev sahipliği yapacak gibi duruyor. Limanın açılmasıyla birlikte fiyatların daha da çok artacağı öngörülen Karasu’da fiyatlar artmadan binlerce konut yatırımcısı birikimlerini değerlendirmeye çalışmaktadırlar.

Karasu-Evleri-Müstakil-Villa-Konforunda-Daireler-Yada-Tatil-İçin-Kiralık-Yazlıık-Daireler-4

Karasudaki uygun ve ucuz fiyat koşullarından yararlanıp fiyatlar artış göstermeden bölgede yerlerini almak isteyen yatırımcılar hava şartlarına ve mevsimleri aldırmadan hala kendi olanaklarıyla veya ücretsiz karasu turu hizmetine kullanarak karasuya gelip yatırımlarını sürdürmektedirler. 2017 yılında yatırımların daha da çok artması beklenen Karasu’da inşaat şirketleri projelerini hız verip karısı genelindeki konut projelerine yenisini eklemeye başlamışlardır. Emlak konut sektöründe oldukça gelişen bölge konutları yatırımcılarına hem karlı bir yatırım hem kısa vadede karlı bir geri dönüşüm hem de tatil ve yaşam olanaklarını aynı çatı altında sunmaktadırlar. Bölgedeki yatırımcı potansiyelinin farkında olan ekşioğlu inşaat Karasu’da şuan melis evleri projesi ile gündemdedir. 2017 yılının Haziran ayında ilk etabı tamamlanıp yatırımcılar ile buluşacak olan melis evleri şuan Ekşioğlu inşaatın en popüler konut projelerinden birisidir. Topraktan olarak satışı açılan melis evleri projesini ve karasudaki diğer konut projelerini değerlendirip uygun ödeme koşullarıyla kendi konutunuzun sahibi olmak isterseniz www.yazlikkarasuevleri.com ücretsiz karasu turlarına katılım sağlamak için bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir