Karasu Evleri Müstakil Villa Gibi Karasuda Plaja Yakın Evler

Karasu Evleri Emlak Ucuz Daire Kardelen City Göl Evleri -1

Ekşioğlu inşaat ücretsiz servisleri ile yatırımcıları bölgeye davet etmekte Günümüzde her alanda olduğu gibi inşaat sektöründe de müşteri memnuniyeti firmaların ilk sıralarında yer almaktadır. Karasu Evleri Ekşioğlu karasu inşaat ta Karasu’da imzasını atmış oldu onlarca konut projesi ile ilk etapta müşteri memnuniyetini karşılama Üzerinde durmaktadır. Müşterilerinin istekleri ve beklentileri doğrultusunda hizmet vermeye çalışan karasu ekşioğlu inşaat bölge genelinde satışa sunduğu karasu satılık yazlık projeleri ile müşterilerin bu beklentilerini karşılamaya yönelik Çalışmalar yapmaktadır.

Karasu-Evleri-Müstakil-Villa-Gibi-Karasuda-Plaja-Yakın-Evler-1Karasu ekşioğlu inşaat ilk etapta Karasu’da yapmış olduğu onlarca konut projesine müşterilerinin daha kolay ve rahat bir şekilde ulaşabilmeleri için İstanbul genelinden hafta sonları Ücretsiz karasu turu hizmeti vermektedir. Sabah dokuz civarında İstanbul’dan hareket eden ücretsiz servisler Karasu’ya gelmek için önceden rezervasyon yaptıran müşterilerimize gidip evlerine en yakın noktadan alıp Karasu ya Ulaştırmaktadırlar. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışan Ekşioğlu karasu inşaat Ücretsiz servisleri kullanarak karasuya gelen müşterilerine karasuya geldikten hemen sonra yemek ve çay ikramı yapmaktadır.

Karasu-Evleri-Müstakil-Villa-Gibi-Karasuda-Plaja-Yakın-Evler-1 İkramlardan sonra müşterilerini servislerle projelere götüren ekşioğlu inşaat müşterilerini hepsiyle tek tek özel olarak ilgilenip, uzman satış müdürleri eşliğinde projeleri gezip, projeler hakkında bütün detaylı bilgileri verip aklınızdaki bütün soru işaretlerini gidermek için size yardımcı olmaktadırlar.

Karasu-Evleri-Müstakil-Villa-Gibi-Karasuda-Plaja-Yakın-Evler-2Günümüzde faize bulaşmak istemeyen yatırımcılar için düzenlemiş olduğu 24 ay sıfır faiz seçeneği İle satışa sunduğu topraktan olan projelerinin yanında; Ödemesi banka yoluyla yapılıp 120 aya kadar taksitlendirlebilen ve anahtar teslimi hemen yapılan konut projeleri de yer almaktadır. Banka yoluyla Uzun vadelerde düşük taksit seçenekleriyle satışa sunan konut projelerinizi Peşinatdan hemen sonra alıp konutunuza taşınıp lira ödermiş gibi taksit ödeyip konutun uzun sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca servisler Tüm projeleri gezdikten sonra gün sonunda sizleri tekrar İstanbul’a götürüp evinize kadar bırakmaktadırlar. Herkesimden müşteriye hizmet etmek amacıyla bu ödeme seçeneklerini bunun karasu ekşioğlu inşaat sizlere zevkinize ve bütçenize uygun konuta ulaşmanız için sürekli yeni projelere imza atmaktadır.Karasuda satılık yazlık

Karasu genelinde tamamlanmış ve devam eden onlarca konut projesi bunların Ekşioğlu karasu inşaatın bölge genelindeki konutlarını değerlendirip zevkinize ve bütçenize en uygun konuta dilerseniz 24 ay sıfır faiz seçeneği ile dilersenizde banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapıp konutunuzun sahibi olabilirsiniz.

Karasu Evleri Yıllardır Karasu’da sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan çabalayan ve günümüzde karasu sınırlarını aşıp tüm Türkiye tarafından tanınan ve talep gören bir firma haline gelen Ekşioğlu karasu inşaat güvencesiyle yatırımını yapan binlerce yatırımcıdan birisi de siz olup; değeri her geçen gün artan bölgedeki konutlardan yatırımınızı yapıp geleceğinizi kar garantili bir yatırım bırakıp aynı zamanda sınırsız bir tatilin tadını çıkarmak isterseniz sitedeki irtibat numaralarından bizlerle iletişime geçip ücretsiz karasu servisi için rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir