Karasu Evleri Mükemmel Yaşam Alanları Sunuyor

karasu evleri

Karasu, Sakarya iline bağlı bir ilçe olup Marmara Bölgesi ile Batı Karadeniz’in birleştiği noktadadır. Kuzeyinde Karadeniz’in yer aldığı ilçe yeni açılan otobanlar ve üçüncü köprü ile İstanbul’a ortalama iki saatlik mesafededir.

Son yıllarda hem yatırım hem de keyifli yaşam alanları için tercih edilen Karasu evleri, şehir hayatının keşmekeşinden kaçmak isteyenler için vaha niteliğinde yerler. Karasu’nun hem doğal güzellikleri hem de üretici ve yatırımcılara sunduğu seçenekler sebebi ile birçok inşaat projesi için seçilen ana yerlerin başında gelmektedir.

karasu satılık yazlik

Günümüzde birbirinden farklı onlarca proje tamamlanmış ve birçok kişiyi hayalindeki eve sahip olma imkânı vermiştir. Halen de yeni inşaat projeleri ile Karasu satılık ev alternatifleri hayalleri süslemektedir. Artan talepler karasu ev fiyatları üzerinde son dönemlerde ciddi bir artma eğilimi gösterse de gene de herkesin istediği eve sahip olması için fırsatlar kaçırılmış değildir.

Ülkemizin zengin doğal ve tarihi güzelliklerini barındıran Karasu misafirperver halkı ile de gelen ziyaretçilerini bağrına basmaktadır. 55 kilometrelik denizi ile Karasu Plajı güneydeki birçok sahil ile yarışacak niteliktedir. Kıyı turizminin temelini oluşturan güneş- denir be kum Karasu’da hem tatil için gelenleri hem de burada yaşayanları güzel zamanlar geçirmelerine imkân sağlamaktadır.

Karasu Satılık Ev Alternatifleri Yatırımcıların Gözdesi

20 kilometrelik Karasu Plajı ince taneli kumu ile de romatizmal rahatsızlıklara iyi geliyor. Temiz suyu ve doğal plajı ile herkesin keyifle zaman geçirebileceği nadir yakın mekânlardan biridir. Yeni açılan yollar ile İstanbul’a gittikçe daha yakınlaşan bu ilçemiz günübirlik ziyaretçiler kadar hafta sonu tatil kaçamağı yamak isteyenler için de iyi bir alternatiftir.

Özellikle yaz aylarında tercih edilmek ile birlikte ticaretin gittikçe artması karasu evleri için iyi bir yatırım alternatifini de doğurmuştur. Karasu Marina ve Karasu Limanı ile daha da canlanacak olan ilçede karasu ev fiyatları gittikçe artan bir seyir göstermektedir. İmarın kontrol altında olduğu ilçe de belirli yerlerinde yüzde 25 belirli yerlerinde ise yüzde 40 oranında yapılaşmaya izin verilmektedir. Yeşilliğin korunduğu alanların fazlalığı da karasu’yu bir binalar yığını haline gelmesini önlemektedir.

yazlik-karasu-evleri

Sahilin yapılaşmaya kapatılması ve turistik tesisler için ayrılması da bölgeye hareketli bir sosyal hayat kazandırmaktadır. Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da oldukça harekeli bir yaşam imkânı sunan bölge Karasu satılık ev seçeneklerinden birini düşünenler için hem şehir havası hem de yazlık havası sunan faklı bir yer konumundadır.

 

 

Karasu Ev Fiyatları Gittikçe Artıyor

Son yıllarda inşaat projelerinin artması ve yeni ev alanların bölgeden memnun kalması ile Karasu satılık ev alternatifleri gittikçe daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Bölgenin ticari anlamada canlanması ile de sadece yazlık olarak değil sürekli yaşanacak yer konumuna geçmesi de bunda önemli bir etki sağlamıştır.

Yatırımcıların yeni göz bebeği karasu evleri, sunduğu yaşamsal kolaylıklar ve Karasu’nun doğal çevresi ile en iyi alternatif yatırım durumundadır. Son yıllarda gititkçe artan seyir gösteren Karasu ev fiyatları gene de firmaların düzenlediği çok uygun kampanyalar ile isteyenleri ev sahibi yapmaktadır.

Eğer sizde bu güzel ilçede bir ev sahibi olmak istiyor iseniz yazlikkarasuevleri.com adresimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir