Karasu Evleri Merkezi Konumda Denize Kısa Mesafeli Yazlıklar

Karasu Evleri Satılık Daire Size En Yakın Tatil-2

Karasu gayrimenkul piyasası son yıllarda Karasu’da yaşanan gelişmelerle eşdeğer olarak büyük bir yükseliş göstermiştir. Bölge genelinde hayata geçirilen çok sayıdaki karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri yatırımcıların en fazla talep gösterdikleri konut projelerini oluşturmaktadır. Emlak konut sektöründe çok sayıda inşaat firmasının katkılarıyla Karasu’da yükselen karasu satılık daire leri ve satılık karasu evleri yatırımcıların en favori yatırım araçları arasında gösterilmektedir. Çünkü Karasu’da edinilen konutlar kısa bir zaman içerisinde değerlerini hızlı yükseltip yatırımlarına büyük bir kar getirisi sağlamanın yanında Tatil cenneti Karasu’da sınırsız bir yaz tatilininde fırsatını vermektedir.

Karasu Evleri Merkezi Konumda Denize Kısa Mesafeli Yazlıklar-1

Yatırımcılar da hem birikimlerini değerlendirmek hem de yaz sezonlarında tatillerini kendi evlerinin rahatlığında ve konforunda geçirmek için Karasu dan konut edinmeye devam etmektedirler. Çünkü karasu her ne kadar artan değerleriyle yatırımcıların ilgi odağı haline gelmiş olsa da bölgedeki turizim faaliyetleri bir turizimden elde edilen gelir yadsınamayacak derecede yüksektir. Yatırımcılar bölgedeki konut projelerinden bütçelerine ve ihtiyaçlarına en uygun konutu kendileri belirleyip denize yürüme mesafesinde yer alan site içi Konut projelerinde ister Karasu’nun eşsiz güzellikteki Plajları’nda ve sahillerinde İsterlerse site içlerindeki havuzlarda tatillerini değerlendirebilme imkanına sahiptir. Karasu’nun turizimden elde ettiği pay her geçen yıl artış gösterip bölgeye gelen turizimci sayısı da her geçen gün artmaktadır. Çünkü Karasu’da turizim adına pek çok seçenek ve çalışma yer almaktadır. Bölge sınırları içerisinde bulunan ve içerisinde çok sayıda endemik bitki türüne, bununla beraber hayvan ve balık türüne evsahipliği yapan Acarlar gölü ve longozu Karasu’da turizimcilerin en fazla ilgi gösterdikleri bölgelerden biridir. Karasu belediyesi de Acarlar gölü ve langozunun Bu potansiyelinden haberdar olup acarlar gölünü ve Langozunu turistik açıdan uygun bir konuma getirip bölgenin daha fazla turizimci hizmet etmesini sağlamak adına acarlar longozu’nun tanıtımını yapıp bölgenin Yurtiçi ve yurtdışında geniş bir turizimci kitlesine hitap etmesini sağlamıştır. Karasu belediyesinin acarlar longozu için yaptığı çalışmalar ve rekreasyon projeleri günümüzde büyük bir hızla devam etmektedir. Karasu’da her yıl çok çeşitli festivaller ve şenlikler düzenlenmektedir.

Karasu Evleri Merkezi Konumda Denize Kısa Mesafeli Yazlıklar-2

Belediye karasu genelinde düzenlemiş olduğu bu şenlik ve festivallerle adını duyup hem turistik açıdan hem de Karasu’nun popülaritesinin ilerlemesi açısından Önemli gelişmeler kaydetmiştir. Maden deresi ve Şelalesi de karasuya değer katan bir başka doğal alandır. Tarih ve doğanın iç içe olduğu bu bölgede çalışmalar hala devam edip maden deresinin turistik değerinin arttırılması için çalışmalar sürdürülmektedir. Karasu sınırları içerisinde daha pek çok doğal alan ve turizme kazandırılması planlanan bölge yer alırken karasu çevresinde de çok sayıda alternatif turizim türleri yer almaktadır. Hem Karasu belediyesi hem de Sakarya büyükşehir belediyesi tarafından yürütülen çalışmalarla hem Karasu’nun hem de Sakarya genelinin turizim açısından daha elverişli bir noktaya getirilip bölgenin sadece deniz turizmiyle değil alternatif turizim türleri ile de öp plana çıkıp bölgeye gelen turizimci sayısını artırmak adına çalışmalar yapmaktadırlar. Burada asıl hedef Karasu’da Deniz turizmi sona Ersede alternatif turizim türleri ile bölgenin daha fazla turizimci ağırlamasına Ve bölgedeki turizim faaliyetlerinin sürekli hale getirilmesine katkı sağlamaktır. Büyük bir turistik cazibesi bulunan Karasu’nun hem bu denli popüler olması hem sürekli değer kazanması hem de günümüzde dev sanayi kuruluşlarına ortaklık eder bir hale gelmesi Karasu’nun ekonomisinin gelişmesine aynı zamanda bölgenin hızlı bir şekilde değerlenmesine katkı sağlamıştır. Karasu artan değerleriyle önümüzdeki yıllarda daha çok değer kazanacak bunun yanı sıra ekonomisinde daha büyük gelişmeler meydana gelecek ve bölge bir ihracat merkezi haline gelecektir. Şuan bölge genelinde var olan gelişmelere bakıldığında Bu durumun yavaş yavaş gerçekleşmeye başladığına tanık olmaktayız.

Karasu Evleri Merkezi Konumda Denize Kısa Mesafeli Yazlıklar-3

Karasu’nun artan değerleri arasında sizlerde yerinizi şimdiden alıp yatırımcılarına büyük karlar elde ettiren bu konularda İster yaşamanızı isterseniz sadece tatilinizi değerlendirecek kısa vadede karlı bir geri dönüşüme ortak olmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefondan ücretsiz karasu turu servis rezervasyonları hakkında bilgi alıp aynı zamanda İstanbul Avrupa ve anadolu yakası genelinden düzenlenen bu turlara ücretsiz servis kaydınızı yaptırabilirsiniz. 2017 yılında yaz tatilinizi kendi Konutunuzda gerçekleştirmek gibi bir planınız varsa geç kalmadan ücretsiz karasu turlarıyla Ekşioğlu satış ofisini ziyaret edip günümüzün ucuz ve uygun fiyat koşullarından faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir