Karasu Evleri Mega Kentlerdeki Yoğunluk Değil Tatil Heyecanı

Karasu-Evleri-Karasuda-Satılık-Yazlık-Daire-1

Karasu satılık yazlık projeleri ve karasu evleri hızlı yükselişini önümüzdeki günlerde ve yıllarda da devam ettirecek. Emlak konut piyasasının en fazla gelişim gösterdiği ve gayrimenkul sektöründe büyük yatırımların gerçekleştiği Karasu’da yatırımcıların satılık karasu evleri ne ve karasu satılık daire projelerine olan talepleri her geçen gün artış göstermektedir. Çünkü karasu her yeni dönem yeni projelerle gündeme gelmekte ve hızlı değer artışını sürekli olarak artırmaktadır. Yatırımcılar de Karasu’nun şu gün aldığı değerin ve geldiği konumun son derece farkında olup Bölgeye yatırımlarını hızlandırmışlardır.

Karasu Evleri Mega Kentlerdeki Yoğunluk Değil Tatil Heyecanı

Çünkü Karasu’nun sürekli olarak Yeni projelerle anılması bunun yanısıra bölgede geçtiğimiz yıllarda duyulan projeler için çalışmalarının başlaması Karasuda satılık yazlık karasu evlerinin fiyatlarını etkileyip fiyatların yükselmesine neden olmaktadır. Ancak karasu asıl değerini önümüzdeki yıllar içerisinde alacaktır. Çünkü bugün Karasu’da devam eden Sanayi ve ulaşım alanında ki projeler önümüzdeki yıllar içerisinde tamamlanacaktır. Bu gelişmelere istinaden karasu limanının geçici olarak hizmete açılmış olması da bölge ekonomisine büyük oranda etkileyecektir. Evet yanlış duymadınız yapımı adeta yılan hikayesine dönen ve tam 22 yıldır tamamlanamayan liman projesi bugün geçici olarak hizmette bulunmaktadır. Karasu ve çevresi açısından oldukça önemli bir proje olarak kabul edilen Ve Karadenizin en büyük limanlarından birisi olan karasu limanı nda geçtiğimiz günler içerisinde ilk ihracat gerçekleştirildi. Karasudaki organize Sanayi bölgesindeki Bir tesiste üretilen 8000 tonluk metal ürünü karasu limanı üzerinden Amerika’ya gönderildi.

Karasu Evleri Mega Kentlerdeki Yoğunluk Değil Tatil Heyecanı-1

Karasu limanı’ndan ilk kez yapılan bu ihracat Karasu’da Karasu’da limanı ile yapılan ilk ihracat olarak kayıtlara geçti. 16 Ocak pazartesi günü limana ilk kez yanaşan Panama bandıralı bu gemi Karasu’da bir ilki gerçekleştirmiş oldu. Yıllardır beklenen bu projenin sonunda karasuya kazandırmış olması hem Karasu’nun hem de Sakarya’nın ekonomik düzeyini yükseltecek, Karasu’nun ve Sakarya’nın ekonomisine Ve gelişmesine büyük katkılar sağlayacaktır. Çünkü karasu limanı Karasu’nun bir İtalat ihracat merkezi haline gelmesini sağlayacak bunun yanısıra bölgeye yerli ve yabancı pek çok kuruluşu da çekecektir. Tüm bu durum ve yaşanan gelişmeler Karasu’nun tabii ki önümüzdeki yıllar içerisinde daha ileri düzeyde bir bölge olmasına büyük katkılar sağlayacaktır. Zaten karasu limanının varlığı bölgedeki pekçok sektöre dorudan ve dolaylı yollarla olumlu etkiler yapmıştır. Liman projesinin sonunda karasuya kazandırılması ve geçici olarak açılmasıyla beraber Karasu’da önümüzdeki günlerde ve yıllarda daha pekçok gelişmenin meydana geleceği şimdiden öngörülmektedir. Bu durum zaten liman açılmadan önce de ön görülüp bölgedeki pek çok sektörü etkilemişti. Bu sektörlerin başında gelen inşaat sektörü de karasu limanının açılmasıyla önümüzdeki yıllar içerisinde daha önemli bir noktaya gelecek bölgede yer alan konutlar daha çok değer kazanacak ve daha çok yatırımcı birikimlerini Karasu’da değerlendireceklerdir.

Karasu Evleri Mega Kentlerdeki Yoğunluk Değil Tatil Heyecanı-2

Ancak bölgede yaşanan tüm bu gelişmelere günümüzün ucuz ve uygun fiyat avantajlarından yararlanıp sahip olmak, denize yürüme mesafesi nde bulunan site içi havuzu konut projelerinde yerinizi almak, Karasu’nun en popüler mahallelerinde ve bölgelerinde karlı bir yatırıma imza atmak ve birikimlerinizi Karasu’da oldukça karlı Bir geri dönüşüme sahip olan konutlarda gerçekleştirmek için hiç vakit kaybetmeden İstanbul’dan her hafta sonu düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılarak değerlendirebilirsiniz. İstanbul Avrupa ve anadolu yakası genelinde düzenlenen ücretsiz karasu turları ne katılım sağlayıp aynı zamanda projelerle ilgili detaylı bilgi sahibi olup ve bunun yanısıra karasuya kendi imkanlarımızla gidip ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret etmek isterseniz 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak iste servis kaydınızı yaptırıp ister projeler hakkında detaylı bilgi sahibi olup isterseniz konum paylaşımında bulunabilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın şu gün bir çoğunda sınırlı sayıda daire kalan onun üzerinde farklı konut projesinden bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun konutu belirleyip ister banka yoluyla isterseniz ellen 40 ay sıfır faiz senet seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir