Karasu Evleri Lüx Ve Konforlu Bir Ayrıcalık

Karasu Satılık Daire Yazlık Kışlık Evler-3

Sakarya Karasu fırsatlarının ardı arkası kesilmiyor, yeni yaz kampanyalarıyla herkesi Karasu’da daire sahibi yapmak isteyen Ekşioğlu İnşaat Karasu sektörü iyice zorlayarak fiyatları en uygun hale çekiyor. Neredeyse maliyet fiyatlarına sahip olacağınız Karasu Evleri sizlere tatil köyünü aratmayacak eşsiz bir yazlık daire satın alma imkanı sunuyor.

Karasu Satılık Yazlık Emlak Sektörü

Sakarya Karasu bünyesinde koruma altında ormanlar, kumsallar barındıran. Avrupa’nın en büyük 2. Kumsalına sahip, Bursa, İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlere ulaşımı 1 – 3 saat arası olan bir sahil beldesi. Beldenin tarihi Frigya dönemine oradan da Roma – Bizans dönemine dayanıyor. Eşsiz bir güzelliğe sahip olan Karasu’nun asıl konuşulması gereken konusu ise Ekşioğlu İnşaat’ın sunduğu doğayla iç içe yazlık daireler. Sektöründe öncülüğünü daha önce tamamladığı Yeşil Vadi 1 – 2 – 3, Ekşioğlu City Evleri, Huzurkent Sitesi gibi projerle kanıtlamış olan firma sizlere harika olanaklar sunmaya devam ediyor. Sıfır anahtar teslim daire projesi yapan firma her bütçeye ve her isteğe uygun siteler yapıyor, isterseniz 1 + 1 , 2 +1 , 3 + 1 , 4 + 1 , 5 + 1 gibi daireler alın, isterseniz de villa, dubleks, tripleks, müstakil ev gibi seçeneklerden birini alın. Her tür amaç ve ihtiyaca uygun daireler Ekşiolu İnşaat’ta mevcut. Projelerini ince bir titizlikle hazırlayan firmanın sattığı tüm daireler ömür boyu Ekşioğlu İnşaat garantili, bunun yanı sıra firmanın sunduğu ödeme kolaylıkları da alımı cazipleştiriyor, ödemelerinizi ister faizsiz senet, ister düşük faizli kredi gibi imkanlarla ve düşük peşinat ödemeleriyle yapabiliyorsunuz. Tüm siteler de güvenlik, asansör, otopark ve sosyal alanlar mevcut, tüm daire içlerinde kombi, klima gibi gereçler ücretsiz olarak sunuluyor.

Karasu Satılık Yazlık 8

Tüm bu cazip teklifler ve güzel anlatım elbette ki size çok inandırıcı gelmeyebilir, o yüzden dilerseniz bu bağlantıdan Ekşioğlu İnşaat’a ulaşın ücretsiz Karasu turlarına katılın, anlattıklarımızı kendi gözlerinizle görün ve daha sonra dilediğiniz karasu satılık daire ya da karasu satılık yazlık çeşitleri hakkında firma aracılığıyla arayışınıza başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir