Karasu Evleri Klas Daireler Uygun Ödeme Koşulları

Karasu Satılık Yazlık 8

Sakarya Karasu eşsiz doğasıyla ziyaretçilerini kendine hayran bırakan bir yer. İçinde bulunan dere ve nehir yatakları, koruma altındaki orman ve Avrupa’nın en uzun ikinci kumsalına sahip. Bu eşsiz yerde sizlere tatil köyünde hissi veren yazlık daireler sunan Ekşioğlu İnşaat hepinizi Karasu’ya davet ediyor.

Karasu’da harika yazlık daire fırsatları en harika kampanyalarla birlikte geldi. avantajlı kampanyalar ve kolay ödeme yöntemleri ile Karasu Evleri’nde birer yazlık sahibi olmak çok kolay, dilerseniz siz de çok uygun fiyatlarla bir karasu satılık daire ya da karasu satılık yazlık sahibi olabilirsiniz. Ücretsiz Karasu turu düzenleyen firmanın bu etkinliğine katılıp size anlatılan güzellikleri ve Ekşioğlu İnşaat evlerini görebilirsiniz. Ekşioğlu İnşaat bölgedeki öncü profiliyle ve daha önce yaptığı Ekşioğlu City Evleri, Yeşil Vadi 1 – 2 – 3, Huzurkent sitesi gibi projeleriyle bölgeye imzasını atmış bir şirket. Şimdi de daha fazla kişiyi Karasu sakini yapmayı hedefliyorlar. Ekşioğlu İnşaat sıfır yazlık daire projesi olan Karasu Evleri sizlere Karasu’da ayrıcalıklı bir yaz deneyimi sunacak. Firmanın tüm projeleri denize 0 – 100 – 150 metre uzaklıklarda ve projelerin tamamı son derece dayanıklı deprem testlerinden tam not almış yapılar. Ekşioğlu İnşaat’ın yaptığı tüm daireler için firma ömür boyu garanti veriyor, daire içindeki detay işçilikler için ise 6 yıl garanti veriyor. Her boyut ve ücret aralığında bulunan yazlık daireler çok uygun fiyatlarla satışta. Düşük peşinatlar ve faizsiz senet, düşük faizli kredi gibi ödeme kolaylıkları da bu yazlık daireleri daha cazip kılıyor.

Eğer bu fırsatlar ilginizi çektiyse Ekşioğlu İnşaat aracılığıyla siz de Karasu turu yapmak ya da binaları incelemek istiyorsanız hemen  bağlantıdan Ekşioğlu İnşaat’a ulaşabilir, dilediğiniz yazlık daire ile ilgili planlarınıza başlayabilirsiniz, keyifli tatiller.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir