Karasu Evleri Kiralık Yazlık Müstakil Geniş Arsa Villa Genişliği

Karasu Evleri Satılık Daire Size En Yakın Tatil

Karasu’nun hızlı yükselişi hem yatırımcıların hem de tatilcilerin gündeminde Karasu evleri  gerek turizm ile gerekse turizmin etki ettiği inşaat ve emlak sektöründeki gelişmelerle, Karasu’da satılık daire fırsatları ve karasu evleri ile günümüz yatırımcılarının en çok ilgi gösterdikleri bölgelerden biri durumuna gelmiştir. karasuda satılık yazlık Günümüzde bünyesindeki projeler ve turizim olanaklarıyla Türkiye genelinden yatırımcılara evsahipliği yapan ve yatırımcıların büyük talep gösterdikleri karasu satılık yazlık projelerinin günümüzde böyle önemli bir noktaya geleceğini eminiz ki kimse tahmin etmiyordu. Deniz turizminin yapıldı sıradan bir ilçe olarak görülen karasu son yıllardaki Çalışma, yatırım ve faaliyetlerle günümüz yatırımcılarının ve turizimcilerin en gözde noktalarından biri konumuna geldi. Ekşioğlu İnşaat Karasu Üç yanı denizlerle çevrili olan güzel ülkemize turizimciler ve yatırımcılar için oldukça cezbedici ve muazzam güzellikte alanlar bulunmaktadır.

Karasu-Evleri-Kiralık-Yazlık-Mü-Geniş-Arsa-Villa-Genişliği

Karasu Yazlıkları

Hem turizimcilerin hemde yatırımcıları çeken bu platformda ülkemizdeki en gözde ve yatırımlar için en uygun bölgelerden birisi karasudur. Bölge son yıllarda bünyesinde yaşanan onlarca gelişme ile ülke gündemine oturmuş, dünya devi şirketler Karasu’da fabrika açmak için yatırımlara başlamış, liman projesinde sonlara gelinmiş, Bölge Plajları mavi bayrak almış, belediye bölgedeki yatırım ve çalışmalarını hızlandırmıştır. Bunun yanında İstanbul’a yapılan üçüncü köprü Piyangosu karasuya vurmuş bölge İstanbul’a en yakın tatil merkezi konumuna gelmiştir. Şu anda hala pek çok projenin devam ettiği bölgeyi turizimciler ve yatırımcılar açısından oldukça cazip kılan yukarıda saydığımız gelişmelerin yanında daha pekçok faaliyet yer almaktadır.

Karasu-Evleri-Kiralık-Yazlık-Mü-Geniş-Arsa-Villa-Genişliği-1

Ekşioğlu Karasu

Bu bölgede yaşanan tüm bu gelişmeler elbetteki Karasu’nun dışarıdan göç almaya başlamasına ve bölgeye gelen turizimci sayısında Önemli bir artış olmasına neden olmuştur. Birkaç yıl öncesine kadar kimsenin haberdar olmadığı bölgede şuan konut yatırımları için adeta bir yarış vardır. Özellikle çevre illerden ve İstanbul’dan yatırımcıların tercih ettikleri karasu evleri ve karasu satılık yazdık projelerine olan talebi karşılamak için bölgedeki inşaat firmaları büyük bir rekabet ve çalışma içerisindedir. Karasu’nun muhteşem güzellikler içinde denizin, sahilin, doğanın tam ortasında yer alan modern konut projeleri sahil boyunca pek çok inşaat şirketinin katkılarıyla çoktan yerlerini almıştır.

Karasu-Evleri-Kiralık-Yazlık-Mü-Geniş-Arsa-Villa-Genişliği-3

Karasu Daire

Denize sıfır konumdan başlayan satılık karasu evleri ve satılık karasu yazlıkları bulundukları konum, içerisinde barındırdığı özellikler ve günümüz piyasa koşullarına göre oldukça uygun ve ucuz sayılabilecek niteliktedir. Bölgede Şu an satışta olan onlarca farklı konut projesi yer almaktadır. Karasu’nun en çok prim yapan bölgelerinde inşa edilen karasu evleri ve karasu satılık daireleri deprem kuşağında bulundukları İçin zemin taramaları yapılmakta bunun yanında konutlar en sağlam malzemelerden inşa edilip depreme dayanıklı ömürlük bir yatırım fırsatı sunmaktadır. Bölgede konutlara olan talep o kadar yüksektir ki sahil bölgesi ve çevresinde boş arsa, alan, arazi veya tarla bulmak şuan imkansız durumdadır. Yatırımcıların özellikle talep gösterdikleri denize yürüme mesafesinde ki konutların Bir çoğu Karasu’nun muazzam manzaralarına sahiptir.

 

Yazlık Karasu Evleri

Bölgede özellikle Ekşioğlu inşaatın konutları büyük talep görmektedir. sosyal medya platformlarında da reklamlarına sıkça rastladığımız karasu evleri bölgede ekşioğlu inşaat güvencesiyle yükselmektedir. Yatırımcılar tarafından en çok talep gören, güvenilen ve Karasu’nun en büyük inşaat şirketi konumunda olan ekşioğlu inşaat karasu genelinde yükselttiği konutlarına yatırımcılarının daha rahat ulaşmalarını sağlamak amacıyla yıllardır İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından ücretsiz karasu turu hizmeti vermektedir.

 

Yatırımcılar için büyük bir kolaylık sağlayan ücretsiz karasu turları her hafta sonu İstanbul’dan yatırım yapmayı düşünen kişilere alıp karasuya getirmekte, Ekşioğlu inşaat şehir dışından gelen misafirlerine yemek ve çay ikramlarında bulunmakta, sonrasında uzman satış müdürleri eşliğinde projeler gezilip görülmekte, birikimlerini burada değerlendirmeye karar verip Karasu dan konut almak isteyen yatırımcılarla el sıkışılmakta akşamüstü ise ücretsiz servislerle tekrar İstanbul’a ulaşım sağlanıp ekşioğlu inşaat müşterilerini evlerine kadar ulaştırmaktadır. Bugüne kadar karasu genelinde binlerce kişiyi ev ve yazlık sahibi yapan Ekşioğlu inşaatın Karasu’daki projelerini sizlerde yerlerinde görüp değerlendirmek isterseniz www.yazlikkarasuevleri.com dan ulaşabilir yada  ücretsiz karasu turlarına katılım sağlamak için bizleri arayıp servis kaydınızı yaptırmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir