Karasu Evleri Karlı Yatırım

Karasu Evleri Satılık Daire Ekşioğlu Sahibinden Projeler

Karasu ekşioğlu inşaat Konut yatırımlarını devam ettirmekte Karasu bünyesine yapılan yatırımlarla adından çokça ses getiren yerlerden biri konumuna gelmiştir. Marmara bölgesinde bulunup karadeniz’e kıyısı olan ilçe son dönemde karasu satılık yazlık projeleriyle yine adından sıkça söz ettirmekte. İnşaat şirketlerinin yatırımlarını yaptığı karasu satılık daire projeleri yatırımcılar tarafından büyük bir talep görmektedir. Yüzlerce konut projesinin yer aldığı Karasu ve Karasu Evleri ;gerek tatil turizmi gerekse bünyesine yapılan yatırımlarla son dönemin En gözde tatil ve yatırım merkezlerinden biri konumuna gelmiştir.

kaarsu-evleri-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-insaat

Bölgedeki yükseliş elbette bir anda olmamıştır. Karasu yıllar içinde gelişerek,son yıllarda bünyesine yapılan yatırımların artış göstermesi Ve konumu itibariyle İstanbul’a çok yakın olması bölgenin yükselişini hızlandırmıştır. 24 kilometrelik sahil şeridine rağmen Karasu plajlarına bu yıla kadar mavi bayrak uygulaması getirilmemiştir. İçinde bulunduğumuz yıl içinde karasu belediyesinin çalışmalarıyla 5 milyon dolarlık dev bir yatırımla karasu sahil park ve rekreasyon alanı Projesi inşa edilmiş, ağustos ayı içerisinde halka açılmış Ve bu projeyle Karasu plajına mavi bayrak uygulaması getirilmiştir. Deniz turizmi açısından büyük önem teşkil eden mavi bayrak uygulaması; Yaz sezonunda deniz turizmi açısından bölgeyi tercih eden turist sayısında bir artış göstermiştir. İçerisinde pek çok aktivite alanı barındıran sahil park projesi Karasu sahilinin sadece denize giren kişilerin kullanım alanı durumundan çıkıp; tüm halka hizmet verebilen Bir yapılanma olması sağlanmıştır. Sahil bölgesindeki çalışma sadece bundan ibaret değildir. Bilindiği üzere Karasu’nun karadeniz’e kıyısı bulunmakta; ve Karadeniz çok dalgalı hırçın bir deniz olarak bilinmektedir.

Karasu-satılık-yazlık-Karasu-Eksioglu

Karasu sahili nde ki dalga etkisini en aza indirgemek amacıyla sahil bölgesine dalga kıranlar yapılmıştır. Bunun yanında sahildeki boğulma oranlarını önlemek ve hemen müdahale edilmesini sağlamak amacıyla jet-ski hizmetide getirilmiştir. Sahilde eğlence amacıyla da kullanlan jet-ski hizmeti bulunmaktadır. Karasudaki Tek lunaparkta sahil bölgesi içerisinde yer almaktadır. Her yaştan insanın gelip eğlendiği Karasu lunaparkı Yaz sezonunda geç saatlere kadar hizmet vermektedir. Bölgedeki tek eğlence merkezi elbetteki lunapark değildir. Karasu’da özellikle plaj bölgesi ve Karasu 32 evler bölgesinde gece ve gündüz hizmet veren pekçok eğlence mekanı bulunmaktadır. Özellikle gençler tarafından tercih edilen bu eğlence mekanları plaj bölgesinde sabah saatlerine kadar hizmet vermektedir. Bunların yanında Karasu’da bölgeye Ekşioğlu inşaatın kazandırmış olduğu Aqua park bulunmaktadır. Aqua City adıyla karasu akkum bölgesinde hizmet veren Aquapark İçerisinde pek çok aktivite alanı barındırmaktadır. Yazın bölgeye gelen tatilcilerin en sık uğrak noktalarından biri konumuna gelen Aquapark Marmara bölgesinin en büyük ikinci Aquaparkı olma özelliğine sahiptir. Ekşioğlu Karasu inşaatın imzasını atmış olduğu Aquapark projesi ; Ekşioğlu İnşaatın bölgedeki onlarca projesinden birisidir. Karasu satılık yazlık denilince Karasu’da aklımıza ilk gelen şirketlerden birisi olan karasu ekşioğlu inşaat yatırımcılar tarafından en çok ilgi gören şirketlerden biridir. Karasu’nun en köklü, en büyük ve en güvenilir inşaat şirketlerinin başında gelen Karasu ekşioğlu inşaat İmzasını attığı onlarca projeyle sadece karasuda değil; Pekçok bölgede tanınmaktadır. Sakarya karasuda satılık yazlık almak isteyen yatırımcıların ilk durağı konumundaki ekşioğlu inşaat projelerini çeşitli kampanyalar ve ödeme yöntemleriyle alıcılara sunmaktadır. Karasu Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu olanaklarla bölgedeki konut projelerini değerlendirmek isterseniz hafta sonuları İstanbul’dan düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz. İstanbul’un arka bahçesi konumundaki Karasu’dan Konut sahibi olup geleceğinizi karlı bir yatırım bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir