Karasu Evleri Karasuda Yazlık

Karasu Evleri Emlak Ucuz Daire Kardelen City Göl Evleri

Karasu limanının karasu satılık yazlık projelerine etkisi Karasu’da Karasu Evleri için deniz sezonu bitse de tatil sezonu varlığını sürdürmeye devam ediyor. Tüm yıl boyunca özellikle yaz sezonunda Deniz turizmi ve inşaat sektöründeki gelişmelerle; karasu satılık yazlık konut projeleri ile gündemden düşmeyen Karasuda satılık yazlık  100 binlerce tatilciyi Ve yatırımcıyı ağarlamasının yanısıra; bünyesinde barındırdığı doğal güzelliklerle her mevsim turistlerin ve tatilcilerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Karasu-Evleri-Karasuda-Yazlık-101Yerli ve yabancı pek çok turistin hem yaz sezonunda hem de diğer sezonlarda ilgisini çeken Karasu son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri. Adını bizlere tatil turizmi ile duyuran Karasu son yıllarda bölgeye yapılan yatırımlar ve gelişmelerle adından daha sık söz ettirir olmuştur. Bünyesindeki konut projeleri ile son döneme damgasını vuran; yatırımların ve turizmin en hızlı yaşandığı bölgelere arasına adını yazdıran Karasu yaşanan gelişmelerle adımdan daha çok söz ettireceğe benziyor. Bölge son yıllarda adını deniz turizmi, karasu satılık yazlık projeleri, karasu sahil park ve rekreasyon alanı Projesi, karasu satılık daire projesi gibi İsimlerle bizlere sıkça duyurmuştur. Karasu’da Son dönemlerdeki en önemli gelişme bölgeye yapılan konut projelerinin yanı sıra bu ay sonunda açılıp işletilmeye başlanması beklenen karasu limanı projesidir. Liman projesine tam 22 yıl önce başlamıştır.

Karasu-Evleri-Karasuda-Yazlık-102Proje yıllar içinde sürekli sekteye uğramış yapımına bir başlanıp bir durdurulmuştur. En son geçtiğimiz yıl içinde özel bir inşaat firmasının desteğiyle limanı projesinin yapımına tekrar başlanıp Çalışmalara hız verilmiştir.

Batı Karadeniz’in en büyük limanlarından biri olarak tasarlanan karasu limanım orta ölçekli gemilerin yanaşabileceği şekilde tasarlanmıştır. Karadeniz üzerinden gelen yükün demir yolu ile Akdeniz’e; aynı şekilde Akdeniz üzerinden gelen malların da tren yoluyla karasuya getirilip, karasu limanıyla ihracatının yapılması; hem zamandan hem de maddi açıdan tasarruf olması hedeflenmektedir.

Geçtiğimiz hafta içinde ilk geminin yanaştığı Karasu limanına vinçler indirilmeye başlandı. Almanya dan gelen bu geminin 15 günlük bir yolculukla karasuya ulaştığı bilinmektedir. Birkaç günlük indirme faaliyetleri ve arkasından gelen 10 15 günlük kurulum sürecinin ardından limanın ay sonunda işletilmeye başlanması beklenmektedir.

Karasu limanının tamamlayıcısı olarak gösterilen Karasu demir yolu projesi de en kısa zamanda tamamlanıp karasu Limanıyla bir bütün oluşturması beklenmektedir. İşletilmeye başlanmasıyla İhracat merkezi haline gelmesi beklenen Karasu’da; Liman projesi şimdiden yatırımcıları etkilemeye başlamıştır. Bölgede ki konut projelerini inceleyen pek çok yatırımcım yatırımlarını liman bölgesi çevresindeki Karasu satılık yazlık projelerinden yana kullanmaya başlamışlardır. Limanın açılmasıyla birlikte bölgenin nasıl bir değer kazanacağının farkında olan pek çok yatırımcı; hem konut fiyatları artmadan hem de bölgede yatırım amacıyla değerlendirilebilecek onlarca konut projesi varken tercihlerini ve yatırımlarını Karasu dan yana kullanmaya devam etmektedirler.

On binlerce yatırımcının çoktan yerini almış olduğu Karasu’da sizlerde yatırımınızı yapıp geleceğinize kar garantili bir yatırım bırakıp; hem tatilin hem de huzur dolu bir yaşamın tadını çıkarmak istiyorsanız sizleri hafta sonları düzenlemiş olduğumuz ücretsiz karasu turlarıyla projelerimizi gelip görmeye davet ediyoruz. İstanbul’dan düzenlenen ücretsiz turları katılım sağlamak isterseniz sitedeki iletişim numaralarını bize ulaşıp ücretsiz servis rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Karasu ekşioğlu inşaat güvencesiyle satışa sunduğumuz onlarca proje yatırımcılarını beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir