Karasu Evleri Karasuda Satılık Yazlık

Karasuda Satılık Yazlık almak isteyenlerin Karasu Evleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için bu yazımızı okuyabilirsiniz.Karasu Satılık Yazlık denilince son yılların parlayan yıldızı…İstanbul’a yakınlığı ile dikkat çeken Sakarya’nın Karasu ilçesi, yükselişini hızla devam ettiriyor. Birkaç yıl öncesine kadar pek kimsenin haberdar olmadığı bölge  son dönemde yapılan yatırımlarla adından sıkça söz ettirmeye başladı. Yazlık yaşamının, tatilin , turizmin ve özellikle yatırımın en hızlı olduğu yerler arasına bölge adını çoktan yazdırdı. Özellikle yatırım yapmak isteyenlerin gösterdiği yoğun ilgi bölgedeki yazlık gayrimenkul ve arsa satışlarını önemli ölçüde artırmış bulunmakta.

Karasuda-satılık-yazlık
Karasuda-satılık-yazlık

Hali hazirda devam eden Karasu limanı ve Sakarya demir yolu projesi bölgenin önemini büyük ölçüde artirmakla beraber, değer kazanmasında önemli bir rol oynamaktadır. Çünkü önümüzdeki birkaç yıl içinde tamamlanması beklenen projelerle bölgenin deniz, tren ve karayolu taşımacılığında stratejik bir konuma sahip olacağı gözlenmektedir. Ardı arkası kesilmesyen projelere hergün bir yenisi eklenmektedir. Çok büyük bir otomotiv firmasının bölgeye yeni bir fabrika kuracağını açıklaması, yine dış ortaklı bir firmanın bölgeye 800 milyon dolarlık aliminyum tesisi kurmak için çalışmalara başlaması bölgenin sanayi alanında da gelecekte önemli bir konumda olacağının göstergesi niteliğindedir.

 

Karasu-evleri
Karasu-evleri

Tüm bunların yanında bölge istanbulun arka bahçesi konumundadır. İstanbula en yakın turizm bölgesi olarak bilinmektedir.24 km uzunluğunda sahil şeridine sahip olan bölge birçok doğal güzelliği de bünyesinde barındırmaktadır. 3. Köprünün tamamlanmasıyla birlikte ulaşımın çok daha kısa bir süreye inmesi, bölgenin önemini artıran diğer bir faktördür. Tabi bu durum sadece İstanbul için geçerli değil. Özellikle Marmara ve iç bölgelerde yaşayan, hem zamandan hem paradan tasarruf etmek isteyen tatilciler  içinde yeni bir alternatif oluşturmuş durumda.
Turizm, ticaret, ulaşım ve sanayi alanındaki tüm bi gelişmeler Karasu’nun öneminin artmasının haklı göstergeleridir.  Yaşanan tüm gelişmeler özellikle inşaat sektöründe çok büyük bir rekabet oluşturmaktadir. Çok değil birkaç yıl öncesine dönüp küçük bir araştırma yaptığımızda gördüğümüz fiyatlar bölgenin nasıl büyük bir hızla değer kazandığını gözler önüne sermektedir. Birkaç yıl önce x liraya alınan bir yazlık şuan değerini ikiye katlamis durumda ve bu durum her geçen gün artarak devam etmektedir.
Tüm bunların yaninda yatırım amacıyla alınan yazlık ve gayrimenkullerin yazın makul fiyatlara  günlük olarak kiraya verilmesinin yanı sıra,  kışın da kiraya verilerek gelir getirmesi yatırımcının yüzünü güldürmektedir.
Yerli ve yabancı birçok yatırımcının gözdesi olan, her geçen gün değerine değer katan bu bölge de sizlerde yerinizi şimdiden alıp, geleceğinize değerli ve güvenilir bir yatırım yapabilirsiniz. Karasu’da bulunan yazlık satılık daire ve gayrimenkullerden kendinize ve bütçenize uygun bir konut sahibi olabilirsiniz. Bayram boyunca ücretsiz olarak yapılacak Karasu turlarına katılıp, projeleri yerinde gezip görme firsatlarindan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir