Karasu Evleri Karasuda Satılık Yazlık Müstakil Daireler

Karasu-Satılık-Daire-Senet-İle-Konut-Ultra-Lüx-Uygun-Projeler-3

Ekşioğlu inşaat konut projeleri ile son döneme damgasını vurmaya devam ediyor Marmara bölgesinin tatil başkenti konumundaki Karasu turizm ile ve yatırımlarıyla her geçen gün adından söz ettirmeye devam etmektedir. Karasu satılık yazlık projeleriyle Son döneme damgasını vuran karasu turizim faaliyetleriyle de yerli ve yabancı pek çok yatırımcının gözdesi durumunda. Karasu satılık daire projeleri bölgede yatırımcılar tarafından büyük bir talep görmektedir.

Karasu-Evleri-Karasuda-Satılık-Yazlık-Müstakil-DairelerKarasu Evleri Türkiye’nin her yerinden on binlerce yatırımcıya ev sahipliği yapan Karasu; yatırımcılarını kar garantili bir yatırımın yanı sıra uzun soluklu bir tatil fırsatıda sunmaktadır. Deniz turizminin yoğun olarak yaşandığı Karasu özellikle İstanbul’da olan konumuyla dikkat çekmektedir.

Yaz sezonunda zamandan ve paradan tasarruf etmek isteyen pek çok tatilcinin tercih noktası konumuna gelen Karasu; İstanbul’a sadece bir buçuk saat mesafede bulunmaktadır. Bölge sadece İstanbul’a değil Kocaeli, Bursa, Ankara Eskişehir gibi kentlere de yakın mesafede bulunmaktadır. Yaz sezonunda özellikle Marmara bölgesinden çevre illerden ve iç bölgelerden tatilcilerin ilk tercihi durumundadır.

Karasu-Evleri-Karasuda-Satılık-Yazlık-Müstakil-Daireler-0555Yaz sezonunda tatil için karasuyu tercih eden tatilcilerin bir çoğu bölgedeki turizim faaliyetlerinin ve Karasu’nun deniz turizmi açısından en iyi tercih noktalarından biri olduğunu görmesi ve en önemlisi bölgenin lokasyon olarak pek çok büyük şehre kısa mesafede bulunması tatilcilerin karasuyu gelecek senelerde de tercih etmelerini sağlamaktadır. Bölgedeki tatillerini sürekli hale getiren tatilcilerin Bir çoğu bölgedeki Karasuda satılık yazlık projelerinden faydalanıp; Her yıl yaz tatilinde sadece konaklamalarına harcadıkları büyük meblağları göz önününde bulundurup bölgeden konut edinmeye başlamışlardır.

Bölgedeki konut fiyatlarının pekçok tatil bölgesine oranla uygun olması, bölgede deniz turizminin yoğun olarak yaşanması, Karasu’nun bünyesine yapılan projelerle her gün kendine değer katması, lokasyonu bölgeye gelen tatilcileri yatırım yapmaya yönlendirmektedir.

Çeşitli ödeme koşulları ve kampanyalarla alıcılara sunulan konutların değerini sürekli katlamasının yanında; kullanılmadığı yıllarda veya sezonlarda kiraya verilip gelen kira getirisi ile kendi taksitlerinin büyük bölümünü ödemesi yatırımcılar için bir fırsat niteliğindedir. Çoğu site içerisinde bulunan konut projelerinde aileniz Ve sevdiklerinizle birlikte huzurlu ve güvenli bir tatilin tadını çıkarıp; 24 saat güvenlikli olan ve Bahçe içlerinde yer alan projelerde çocuklarınızı gönül rahatlığıyla koşup oynamasına izin verip; Denize, kuma, güneşe,yeşile ve maviye doymak isterseniz Karasu ekşioğlu inşaat güvencesiyle satışa sunulan onlarca konut projesine gelip yerlerinde görüp inceleyebilirsiniz.

Ekşioğlu Karasu inşaatın sunmuş olduğu fırsatlardan ve kampanyalardan yararlanıp aileniz ve kendiniz için en doğru seçimi yapıp, turizmin ve yatırımların yoğun olarak yaşandığı bu bölgede geleceğinizi kere garantili bir yatırım bırakmak isterseniz hafta sonuları İstanbul’dan düzenlemiş olduğumuz ücretsiz karısı turlarına katılım gösterebilirsiniz. İstanbul’un her yerinden Ücretsiz servis imkanı sağlayan Karasu Ekşioğlu inşaatın bölgedeki konut projelerini yerlerinde görüp değerlendirmek isterseniz ücretsiz karasu turları için bizleri arayıp rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir