Karasu Evleri Karasuda Satılık Yazlık Daire

Karasu-Evleri-Karasuda-Satılık-Yazlık-Daire

Sakarya Karasu’nun  gören herkesi hayran bırakan muhteşem ötesi doğasıyla tanışmak ister misiniz? Hemen Ekşioğlu İnşaat Karasu ile irtibate geçin, ücretsiz Karasu turundan faydalanın. Unutmayın bu tura katıldığınız andan itibaren Karasu’dan vazgeçemeyeceksiniz. Tabii ki bunu düşünmüş olan Ekşioğlu İnşaat sizleri çok avantajlı fırsatlarla Karasu’nun yerlisi yapabilir. Karasu’ya teslim ettiği Gardenia Sites, Yeşil Vadi 1 – 2 – 3 siteleri, Ekşioğlu City Evleri gibi bir çok projeyle adından sık sık söz ettiren Ekşioğlu İnşaat yeni sıfır daire projesi Karasu Evleri’yle sizleri de daire sahibi yapmak istiyor.

Karasu-Evleri-Karasuda-Satılık-Yazlık-Daire-1

Sakarya Karasu Türkiye’nin en güzel yeşiline ve mavisine sahip olan yerlerden biridir. Koruma altındaki longoz ormanından, nehir ve dere yataklarına, mavi bayraklı Türkiye’nin en uzun kumsalına kadar bir çok eşsiz güzelliğe sahip olan Karasu’da Ekşioğlu İnşaat sizleri bu doğal güzelliği bozmadan yazlık daire sahibi yapmanın peşinde. İstanbul’a 50 dakika ve Bursa – Ankara gibi büyük şehirlere 1 – 3 saat arası mesafede olan Karasu Evleri, denize sadece 0 – 100 – 150 metre uzaklıkta.

Karasu-Evleri-Karasuda-Satılık-Yazlık-Daire-2

Bu konumsal avantajı ve eşsiz doğasıyla Karasu başlı başına bir tercih sebebi oluyor. İsterseniz günü birlik evinize gelebilir, isterseniz tüm yaz isterseniz de yaz kış Karasu’da kalabilirsiniz. Tüm Karasu Evleri’nde kombi, klima gibi sistemler mevcuttur. Siteleri güvenlik hizmetli ayrıca havuz, asansör, otopark alanları, sosyal alanlar, bahçeler gibi ek sizlerin lüks ve konforu için tasarlanmış hizmetler de mevcuttur.

Ekşioğlu İnşaat ayrıcalığıyla bu avantajlı evlerin sahibi olmak çok kolay. Ödeme yöntemi olarak kolaylık sunan Ekşioğlu İnşaat’la dairelerinize ister faizsiz senet, ister düşük faizli kredi gibi kolay ödeme seçeneklerinin yanı sıra düşük peşinatlarla sahip olabilirsiniz. Siz de bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız paylaştığımız adrese girerek Ekşioğlu İnşaat ile iletişime geçebilir, size uygun karasu satılık yazlık veya karasu satılık daire çeşitlerinden birine sahip olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir