Karasu Evleri Karasuda Satılık Yazlık Bahçeli

adapazari-karasu-ilcesinde-yazlik-daire-iyi-bir-yatirim-olabilir

Karasu günümüzün en hızlı değerlerden bölgelerinden biri Sakarya’nın Karasu ilçesi bilindiği üzre turizim talepleri ve karasu satılık yazlık projeleri ile bilinmektedir. Bölgede yıllardır süregelen deniz turizmi ve ekşioğlu inşaat Çalışmalarıyla hayat bulan karasu evleri Karasu’nun adının duyulmasında ki en büyük faktörlerden biridir.

Bölge Ekşioğlu inşaatın karasudaki yatırım faaliyetleri ile son dönemin en büyük çıkışını yakalamış; Karasu’nun adı bütün sosyal medya organları ve TV, gazete gibi sosyal ortamlarda sıkça anılmaya başlamıştır. Ama biz Karasu’nun sadece deniz turizmi ile ya da yatırımları ile anılmasından yana değiliz.

karasu evleri Bunun için karasuya ve karısının tarihine kısa bir yolculuk yapmak istiyoruz. Karasu’nun geçmişi firigyalılar dönemine kadar dayanmaktadır. Gölge geçmişten günümüze pek çok uygarlığa ve medeniyete tanıklık etmiş, bölge genelinde bu uygarlıklardan pek çok tarihi eser bırakmış ve günümüze kadar gelmiştir.

Marmara bölgesinin Güney bölümünde yer alan ve Sakarya ili sınırları içerisinde bulunan Karasu bizlere kendini deniz turizmi ile tanıtmıştır. 24 km uzunluğunda mükemmel bir sahil şeridine sahip olan bölgenin hırçın suları zaman içinde Karasu’da yapılan dalgakıran çalışmaları sayesinde sona ermiş, Karadeniz durulmuş Buda bölgeyi tercih eden turizim sayısının artmasına neden olmuştur. Havası doğası ve denizi ile bizleri unutulmaz bir tatil fırsatı sunan karasu günümüzde hak ettiği yeri yavaş yavaş almaya başlamıştır.

Pekçok turizimcinin tercih ettiği bölgede günümüzde sadece yaz sezonundaki turizimcı sayısı 700 binlerin Üzerine çıkmaya başlamıştır. Pekçok tarihe tanıklık eden karasu son yıllarda yeniden yapılanma sürecine girmiş; bölgede pek çok modern konut Projesi yerini almış, yolları yenilenmiş, alt yapı ve üst yapı çalışmalarını önem verilmiş, caddeleri parkları düzenlenmiş, bölgeye yeni imkanlar getirilmiş, Yeni tesisler ve mekanlar kurulmuş Bölge hem turizim faaliyatleri hem de yaşam olanakları için oldukça cazip bir merkez haline getirilmiştir.

Şuan Karasu’nun on yıl önceki halinden eser kalmamıştır. İnternette bulabileceğiniz pekçok fotoğraf bu durumun göstergesi niteliğindedir. Bölgenin değerinin farkına varan Ekşioğlu inşaat Karasu’da pek çok konut yatırımına imzasını atmış, bölgeyi yaz sezonunda tatil amaçlı tercih eden turizimcileri bölgeden Konut sahibi yapmaya başlamış ve Karasu’nun adının daha geniş kitlelere duyulmasına büyük katkı sağlamıştır. Bölgede yerli ve yabancı yatırımcıların proje aşamasında oldukları dev yatırımlar da Karasu’nun şu günki değerinin artmasına ve bölgenin yatırımlar için çok cazip bir merkez haline gelmesine katkı sağlamıştır.

Karasu’da sadece üçbeş yıllık bir zaman dilimi içerisinde gelişme göstermiş olan bu durumun yıllar içinde katlanarak artacağı Karasu’nun gelecekte hem ulaşım hem sanayi hem de turizim faaliyetleriyle türkiye’de en önemli merkezlerden biri haline geleceği öngörülmektedir. Bölgedeki turizim, Sanayi ve ulaşım alanında ki dev yatırımlara bakılacak olursa bu durumun gerçekleşmesi hiçte olanaksız değildir.

Gelecekte adımdan daha çok söz ettirecek olan ve bölge Yatırımcısına kazandıran Karasu’da sizlerede şimdiden yerlerimizi alıp, bölgedeki gelişmelere ortak olup, kar garantili bir yatırıma imzanızı atabilirsiniz. Bölgede yapılan konut yatırımlarının ne kadar değer kazandığını kendinize görmek isterseniz internetteki fiyat oranlarına göz atabilirsiniz. Yıllardır en risksiz yatırım olarak bilinen konut yatırımınızı karasu dan yaparak kısa zamanda büyük bir kar sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir