Karasu Evleri ? Karasuda Satılık Yazlık ?

Karasu Evleri Emlak Ucuz Daire Kardelen City Göl Evleri -1

Karasu satılık yazlık ve karasu satılık daire almanın tam zamanı. Son zamanlarda tatil ve sanayinin gözdesi durumunda olan bölge yatırımcılar için büyük bir fırsat konumunda. Özellikle satılık yazlık ve dairelere olan yatırımlarda büyük bir artış söz konusudur. Ardı arkası kesilmeyen projeleriyle karasu gelecekte adından daha sıkça söz ettireceğe benziyor. Tabi ki bu durumu bir nedene bağlamak imkansız ama bölgenin değerini artıran en önemli etmenlerden bir tanesi kasım ayında açılması beklenen karasu limanıdır.

Karasu limanın temelleri 1995 yılında atılmıştır. Ancak yıllar içinde çeşitli sebeplerden dolayı liman projesine ara verildiği zamanlarda olmuştur. Özel bir firmanın desteğiyle çalışmaların geçtiğimiz yıllarda yeniden hız kazandığı projede sona gelinmiş gibi görünüyor. Kasım ayında açılması beklenen karasu limanı batı Karadeniz’in en büyük limanlarından biri olacak. Orta ölçekli olarak tasarlanan limanın bölgenin ihracatını büyük ölçüde artırması beklenmektedir. Akdeniz’den gelen yükün karasu limanına getirilip ihracatın buradan sağlanacak olması hem zaman hem de ekonomik açıdan büyük bir kar sağlayacak gibi görünüyor.

Neden Karasu Evleri

karasu-evleri-karasuda-satilik-yazlik
karasu-evleri-karasuda-satilik-yazlik

Liman projesi karasuda ki diğer yatırımlara da hız kazandırıyor. Bölgede işgücü alanında istihdamın artmış olması konaklama ve barınma ihtiyaçları doğurmakta buna bağlı olarak inşaat sektöründe ki yatırımlarda hız kazanmaktadır. Bölgede yatırım yapmayı düşünen vatandaşlarımız özellikle liman çevresi ve sahil bölgelerindeki konutları tercih etmektedir. Bunun sebebi de doğal olarak ekonomik açıdan çok daha verimli bölgeler olmasıdır. Yatırımlar sadece liman çevresi ve sahil bölgesiyle sınırlı kalmayıp bölgenin tamamın da etkin bir şekilde devam etmektedir. Bölgede yapılan konut yatırımları ise tartışmasız yatırımcısına ciddi oranda bir kar ettirmektedir. Limanın açılacağının duyulması bile bölgede ki konut fiyatlarının artmasına neden olmaktadır. Geçtiğimiz yıllara oranla bölgedeki konut fiyatlarına bakıldığında değerini çoktan katladığını görmemiz; bölgeye yatırım yapmayı düşünenler içinde kanıt niteliği taşımaktadır.

Karasu bünyesinde ki tüm bu gelişmelerle değerini daha da artıracağa benzemektedir. Sizlerde yatırım yapmayı düşünüyorsanız karasu bunun için en doğru tercih noktalarından biri konumunda. Değerini her geçen gün artıran bölgede sizlerde yerinizi şimdiden alabilirsiniz. Hafta sonları ücretsiz olarak düzenlenen karasu turlarımıza katılım sağlayıp projeleri gelip yerlerinde gezip görme fırsatını değerlendirebilirsiniz. Kendiniz ve aileniz için en doğru tercihi yapıp zevkinize ve bütçenize en uygun projeyi kendiniz seçebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir