Karasu Evleri Karasuda Konut Sahibi Olmak İstiyorsanız Ekşioğlu İnşaat’a Bekleriz

Denizköy Satılık Yazlık

Karasuya yine dev bir projeyle gündem de Her yeni dönem yeni bir dev projeye ev sahipliği yapan gelişen ekonomisi ile Türkiye genelinden yatırımcıların talep gösterdikleri karasu evleri ve karasu satılık yazlık projelerine Evsahipliği yapan; aynı zamanda son yıllarda dışarıdan göç almaya başlayan karasu günümüzün en çok yatırım yapılan ve en hızlı gelişen bölgelerinden biri konumuna gelmiştir. Bilindiği gibi karasu satılık daire projeleri, karasu evleri Ve Karasu’da satılık arsalar günümüzde yatırımcıların en çok talep gösterdikleri yatırım araçlarından biri durumundadır Knox. Karasu’nun gelişen ekonomisi, turizim faaliyetleri, ulaşım olanakları ve dev projeleri bölgenin son yıllarda değerine değer katmış karasu günümüzün en hızlı değerlerini ön bölgelerinden biri olarak karşımıza çıkmış ve bölgedeki konutlar ve arsalar Türkiye genelinden yatırımcılarla buluşmaya başlamıştır. Karasu’nun birden bire bu kadar değer kazanmaya başlamasının sebebi bölgeye yapılan dev yatırımlardır.

Karasu-Evleri-Karasuda-Konut-Sahibi-Olmak-İstiyorsanız-Ekşioğlu-İnşaat'a-Bekleriz -1

 

Karasu’da şu an devam eden ve önümüzdeki aylarda açılması planlanan bir liman projesi, limanın tamamlayıcısı olarak gösterilen ve batı Karadeniz’in en büyük demir yolu alanı oluşturan projeye Karasu’nun da ortaklık etmesi, aynı zamanda BMC firmasının milyon dolarlarca yatırım yaparak Karasu’da savunma sanayi alanında fabrika açmak için çalışmalara başlaması bölgenin hızla değer kazanmasına çok büyük etkiler etmiştir. Ancak her yeni dönem yerli ve yabancı yatırımcılarla yeni bir projeye imza atılan karasu bugünlerde yine devir projeyle gündem de. Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden birisi olan kibar Holding konut yalıtımı alanında Karasu’da 750 milyon dolarlık bir yatırımla yeni bir fabrika projesi kurmaya hazırlanıyor.

 

Karasu-Evleri-Karasuda-Konut-Sahibi-Olmak-İstiyorsanız-Ekşioğlu-İnşaat'a-Bekleriz -2

Firma yetkilileri tarafından yapılan açıklamada assan alüminyumun Karasu’da yatırım kararı aldıklarını, 750 milyon $’ın üzerinde bir maliyete sahip olan fabrika projesi için teşvik Sistemi mevzuatının yayınlanmasını beklediklerini bildirmişlerdir. Kurulan fabrika projesi nde tamamı ithal ürünlerden oluşan alaşımlar da Otomativ ve havacılık gibi sektörler için ürünler üretilirciyi bildirilmiştir. Şuan proje aşamasında olan ve projenin hayata geçmesi için gerekli ekipman, organizasyon ve görüşmelerin sürdüğü belirtilirken fabrika projesinin 2017 yılının sonlarında başladıması beklenmektedir. Karasu genelinde binlerce kişiye istihdam alanı da sağlayacak olan bu projeyle birlikte Karasu’nun mevcut değeri daha da çok artacak sanayi alanında bölge önümüzdeki yıllarda çok önemli bir noktaya gelecektir.

Karasu-Evleri-Karasuda-Konut-Sahibi-Olmak-İstiyorsanız-Ekşioğlu-İnşaat'a-Bekleriz -3

 

Bölgenin hızlı yükselişi Önümüzdeki yıllar içerisinde daha da çok artacak bunun yanında bu dev projelerin tamamlanıp hayata geçirilmesi Karasu’nun gelecekte çok daha önemli ve değerli bir bölge olmasını sağlayacaktır. Zaten turizim faaliyetleri ile yeterince ön planda olan karasu bu dev yatırımlarla artan değerini daha da çok artıracak geleceğin en önemli turizm ve sanayi merkezlerinden birisi olarak ülke ekonomisindeki yerini alacaktır. Ulaşım ve lokasyon olarak oldukça stratejik bir noktada bulunan karasu bünyesindeki liman projesi ile de tüm bu yatırımların bölge de yükselmesini sağlamaktadır. Çünkü Karasu’da önümüzdeki yıllar içerisinde tamamlanıp hayata geçecek fabrikalarda üretilen ürünlerin ihracatı karasu limanı üzerinden yapılacak Sanayi ve turizm ile göz önünde olan bölge aynı zamanda bir ihracat merkezi haline gelecektir. Bölgenin doğal yapısının ve turizim olanaklarının zarar görmeyip tüm bu faaliyetlerin aynı çatı altında birleştirilebilir olması Karasu’nun önemini artıracaktır. Bölgede şuan yatırımcılar tarafından büyük talep gören konut projeleri günümüzde oldukça uygun fiyatlara alıcıya çıkarken gelecek için bunu söylemek sanırım pek de mümkün olmayacaktır.

Zaten son birkaç yılda değerini neredeyse ikiye katlayan konutlar ve arsalar önümüzdeki yıllar içerisinde daha da çok değer kazanıp yatırımcılarına büyük kazançlar elde ettirecektir. Adı sürekli dev projeler ile anılan Karasu’da yatırımınızı yapmak için geç kalmayıp günümüzdeki uygun fiyat koşullarını ve ödeme yöntemlerini değerlendirerek yazlık veya daire sahibi olup karlı ve akıllıca bir yatırıma imzanızı atıp aynı zamanda bölgede süregelen turizim faaliyetlerinden de yararlanabilirsiniz. Geleceğin “en”leri arasında gösterilen Karasu’da yatırımınızı bugünden yapıp bölgedeki gelişmelere Bir an önce ortak olmak isterseniz hafta sonuları İstanbul’dan düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarına katılarak bölgeye gelip konut projelerini değerlendirip bütçenize en uygun konuta farklı ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir