Karasu Evleri Karasuda Emlak ta Favori Ekşioğlu İnşaat Sahibinden Konut

Karasu Evleri Satılık Daire Size En Yakın Tatil

Ekşioğlu inşaat karasu evleri ne her dönem yenisini eklemeye devam ediyor Ekşioğlu inşaat Karasu‘da imzasını attı projelerini araya herhangi üçüncü Şahısları sokmadan ve emlaktan olmadan direk birinci elden karasu satılık yazlık ve satılık karasu evlerini yatırımcılarla buluşturmaktadır. Bilindiği gibi ekşioğlu inşaat Karasu’nun en köklü, en büyük ve en güvenilir inşaat şirketlerinin başında gelmektedir. Karasu genelinde bugüne kadar tam 43 proje imzasını atan Ekşioğlu inşaatın bir adet Düzce Bir adette Kocaeli’de olmak üzere toplamda 45 tane bitmiş projesi bulunmaktadır.

Karasu-Evleri-Karasuda-Emlak-ta-Favori-Ekşioğlu-İnşaat-Sahibinden-Konut-1

Şuan 46. projesini karasu Kocaali mevkinde yükselten ekşioğlu inşaat 2017 yılında da yatırımcıların bir numaralı inşaat şirketi olacak gibi durmaktadır. Karasu ekşioğlu inşaat yapmış olduğu kampanya ve reklamlarla adını çok geniş kitlelere duyurup Türkiye genelinden geniş bir yatırımcı kitlesine hitap etmektedir. Firmanın projeleri sadece yurtiçine değil reklam ve kampanyalarla yurtdışından da oldukça talep görmeye başlamıştır. Ekşioğlu karasu inşaat karasudaki yatırım potansiyelinin oldukça farkında olan bir firmadırz. Karasu’nun yatırımlar ve yatırımcılar için ne kadar uygun ve değerlenen bir bölge olduğunun karasu ekşioğlu inşaat karasudaki konut projelerine hız vererek hem Karasu’nun kalkınmasına katkı sağlayıp hem de karasinun adını geniş kitlelere duyurup bölgenin tatilciler ve yatırımcılar tarafından tanınmasını sağlamaktadır.

Karasu-Evleri-Karasuda-Emlak-ta-Favori-Ekşioğlu-İnşaat-Sahibinden-Konut-2

Ekşioğlu inşaat Karasu’da özellikle kıyıya yakın bölgelerdeki karasu satılık arsaları ve arazileri değerlendirip bu boş alanlara model konut projeleri inşa etmektedir. Çok eskiden müstakil villa tipi evler moda iken günümüzde yerlerini Site gibi konut projelerini bırakmıştır. Firma konutlarının tamamını denize yürüme mesafesi nde inşa edip ayrıca havuzlu siteleriyle oldukça dikkat çekmektedir. Yatırımcıların favori konutları olan site içi havuzlu projeler Karasu’da geniş bir yer tutmaktadır. Firma lüksten hoşlanan yatırımcılar için denize sıfır konumda olan Ekşioğlucity projesini inşa etmiştir. Ancak yukarıda belirttiğimiz gibi Ekşioğlu karasu inşaatın karasu genelindeki tüm projeleri denize yürüme mesafesinde olup tüm binalarda doğal gaz bağlantısı ayrıca 24 saat kameralı güvenlik sistemi yer almaktadır. Firma projelerini Karasu’nun en çok prim yapan yerlerinde inşa etmektedir.

Karasu-Evleri-Karasuda-Emlak-ta-Favori-Ekşioğlu-İnşaat-Sahibinden-Konut-3

Ekşioğlu inşaatın şuan Karasu genelinde yenimahalle, karasu 32 evler, karasu yalı mahallesi gibi alanlarda on farklı konut projesi yer almaktadır. Ekşioğlu inşaatın karasu genelindeki konut projelerine sahip olmak firmanın sağladığı ödeme koşulları ve kampanyalarla oldukça kolaylaşmakta. Ekşioğlu inşaat karasudaki tüm yazlık ve daireleri için senetle veya banka yoluyla Ödeme imkanı sunmaktadır. Tamamı sıfır durumda olan bitmiş Konut projelerinin tamamına belli bir peşinat oranından sonra yazlık ve dairelerin anahtar teslimleri hemen yapılmaktadır. Yatırımcılar sahip oldukları yazlık ve dairelere hemen taşınıp Karasu’da yaşamın ve tatilin tadını çıkarmaya başlayabilirler. 24 ay elden senetle faiz uygulamasının olmadığı ödeme şeklinin yanında banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapılabilen ödeme seçeneği bulunmaktadır. Dilerseniz uzun vadelerde düşük taksit seçenekleriyle zorlanmadan ödeyebileceğiniz yazlık ve dairelere dilerseniz faiz uygulaması olmadan elden senetle de sahip olabilirsiniz.

Karasu-Evleri-Karasuda-Emlak-ta-Favori-Ekşioğlu-İnşaat-Sahibinden-Konut-4

Karasu’nun harika ve muazzam doğasında her biri farklı bir manzaraya sahip olan karasu evleri ve daireleri her bütçeye bir zevke hitap eder niteliktedir. Şuan bünyesinde yer alan dev yatırımların yavaş yavaş hayata geçmesiyle bölgedeki konutlar, araziler ve arsalar fiyatlarını oldukça yukarlara çıkaracaktır. Yatırım açısından oldukça uygun olan karasu evleri ve Karasu’da dairelerine ulaşıp geleceğinizi Karasu’da garanti altına alıp kar garantili bir yatırıma ortak olup mükemmel denizi, upuzun kumsalı ve doğal değerleri ile Karasu’da tatilin ve yaşamın tadını çıkarabilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın yatırımcılara sunmuş olduğu ücretsiz karasu turlarına katılım sağlamak için www.yazlikkarasuevleri.com adresindeki telefonlardan arayarak İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından kalkan ücretsiz karasu servislerine rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir