Karasu Evleri Karasu Satılık Yazlık Karasuda Daireler

Karasu Evleri Emlak Ucuz Daire Kardelen City Göl Evleri -1

Karasu’da konaklama imkanları artış gösteriyor Sakarya’nın Karasu ilçesi son dönemde tatil turizmi, Denizi, projeleri, yatırımları ve Karasu satılık daire konutlarıyla gündemden düşmüyor. Karasu Evleri Bölge ekonomisini de hatırı sayılır bir paya sahip olan turizimin Bölge ekonomisine her geçen yıl katkısı biraz daha artmaktadır. Karasuda Satılık Yazlık Bölgedeki turizim faaliyetlerinin artırılması, bölgenin adının duyulması ve bölgenin özellikle İstanbula olan konumu Her yıl bölgeyi tercih eden tatil ve turizimci sayısının artmasına sebep olmaktadır.Karasu satılık yazlık 24 kilometrelik sahil şeridinde sahip olan Karasu’da yaz sezonunda plajlarda yer bulmak neredeyse imkansız hale gelmektedir.

Karasu-Evleri-Karasu-Satılık-Yazlık-Karasuda-Daireler-101 700 binlere kadar çıkan nüfusu; hafta sonu bölgeyi tercih eden günübirlik tatilciler Karasu’da Özellikle hafta sonunda plajlarda ki yoğunluk hat safaya çıkmaktadır. Karasuya turizimcilerin ve tatilcilerin gelmesiyle yaşanan aşırı yoğunluk ve doluluk oranı sadece karısı plajların da değil tüm bölge üzerinde etkilidir. Yazın tatilcilerin gelmesiyle Şehir adeta başka bir kimliğe bürünmektedir. Bütün parklar, bahçeler, yeme içme yerleri, alışveriş dükkanları, eğlence merkezleri, şehrin tek Lunaparkı, Şehrin tek Aqua parkı ve Karasuda ki halka açık her yerde doluluk yaşanmakta; cıvıl cıvıl bir ortam oluşmaktadır. Karasudaki yoğunluk sadece bu kadarla sınırlı değildir.

Karasu-Evleri-Karasu-Satılık-Yazlık-Karasuda-Daireler-107Bölgenin 700 binlere kadar çıkan nüfusu bölgedeki yeme içme, günlük kişisel ihtiyaçlarını karşılama ve en önemlisi konaklama ve barınma ihtiyacını artırmaktadır. Bölgede genel olarak barınma ve konaklama ihtiyacını karşılamaya yönelik karasu denize sıfır pansiyon, karasu otelleri, apart pansiyon, apart vb. Seçenekler yer almaktadır. Ancak son yıllarda Özellikle yaz sezonunda ki nüfus yoğunluğu bölgedeki bu konaklama olanaklarını da yetersiz kılmaktadır. Oteller, Pansiyonlar, apartlar Yaz sezonunda tam doluluğa ulaştığı halde konaklamanın yetersiz olması; bölgedeki tatilcileri ve turistlere Karasu sahibinden günlük kiralık daire olanaklarına yönlendirmeye başlamıştır.

Sahibinden günlük, haftalık veya aylık olarak; karasuya gelen tatilci ve turistlere kiralanan Karasu kiralık yazlık projeleri tatilcilere büyük bir avantaj sağlamaktadır. Denize sıfır konumda başlayan konut projeleri sahipleri tarafından kullanılmadığı sezonlarda bölgeye gelen tatilcilere karasu sahibinden günlük kiralık yazlık olarak verilip; hem Yatırımcısına hem de kiracısına güzel bir seçenek sunmaktadır.

Sadece yaz sezonu için bile büyük bir kira getirisi getiren konutlar; bölgedeki otel, pansiyon gibi konaklama türlerine nazaran çok daha uygun bir fiyata geldiği gibi ayrıca size kendi evinizin konforunuda sağlamaktadır.

Çoğu site içerisinde yer alan Konut projeleri bahçe içlerinde yer alıp ayrıca içerisinde yüzme havuzu da bulundurmaktadır. Sizlere sitenizden çıkmadan da tatil yapma olanağı sunan Karasu satılık yazlık projelerine; Karasu’nun hemen her yerinde rastlayabilirsiniz.

Hem tatilcilere hem de yatırımcısına kar ettiren, turizmin ve yatırımların önde gelen şehirlerinden biri olan Karasu’da sizlerde hem tatil Hem de yatırım olanaklarını Bir arada yürütüp; değerini her geçen gün katlayan bu bölgedeki binlerce yatırımcıdan birisi de siz olmak isterseniz bölgedeki konut projelerimize görüp değerlendirmek üzere sizleri karasuya bekleriz.

İstanbula yakın mesafede bulunan Karasu ya; kendi imkanlarınızla çok kolay Ulaşabileceğiniz gibi hafta sonları düzenlediğimiz Ücretsiz turlarımıza da katılım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir