Karasu Evleri Karasu Merkezde Satılık Yazlık Daireler

Karasu Satılık Yazlık Daire Emlak Ve İnşaat -1

Karasu Evleri Karasu ve çevresindeki tarihi yerler Karasu satılık yazlık ve daire projeleri ile son yılların en iyi çıkışını yapan Sakarya’nın Karasu ilçesi her yıl onlarca konut projesine evsahipliği yapan bir bölgedir. Karasu satılık daire projeleri ile Türkiye genelinden geniş bir yatırımcı kitlesine sahip olan karasu son yıllarda binlerce yatırımcıyı Karasu’da konut sahibi yapmıştır.Bölgenin önde gelen firmalarından Ekşioğlu karasu inşaat Bölge genelinde 40’ın üstünde konut projesine imzasını atmış ve yatırımcılarla buluşturmuştur. Hem karasu ekşioğlu inşaatın hem de bir çok farklı inşaat şirketinin en gözde yatırımlarından birisi olan karasu evleri ve karasu denize sıfır yazlık projeleri yatırımcılar tarafından en çok rağbet gören konutların başında gelmektedir.

Karasu-Evleri-Karasu-Merkezde-Satılık-Yazlık-Daireler-1Hem turizmi hem gelişen ekonomisi hem de bünyesine yapılan yatırımlarla hem tatilcilerin hem de yatırımcıların gözdesi olan bölge turizim açısından bakıldığında Marmara bölgesinin tatil başkenti konumuna gelmiştir.

Bölgede yaz ve kış her mevsim tatilcilerin ve turistlerin yoğun ilgisini çeken turizim faaliyetlerin yanısıra tarihe tanıklık etmiş pekçok eserde yer almaktadır. Karasu’nun tarihi çok eskilere dayanmaktadır Ve bu nedenle bölge tarih boyunca pek çok medeniyete evsahipliği yapmış ve kendisine kültürel miraslar edinmiştir.

Karasu-Evleri-Karasu-Merkezde-Satılık-Yazlık-Daireler-2Karasu çevresinde tarihi yansıtan pek çok eser yer almaktadır. Adapazarı merkezde bulunan uzun Çarşı, tersiye kalesi, tozlu camii, Sakarya köprüsü, Sabitefendi konağı, Orta camii, Orhan camii, Millet hamamı, Karaaptiler 2. Jüstinyanus köprüsü, çark, Cevatbey konağı, Beşköprü, alicanlar evi 2, Ağa camii ve adliye kalesi Sakarya merkezde bulunan tarihi eserlerin başlıcalarıdır. Bunların yanında Çakırlar konağı, çobankale boğazkesen, Elvanbey zaviyesi, fenerli ev, gazi Süleyman paşa camii, harmantepe kalesi, Hasan fehmi paşa camii, ikinci Beyazıt köprüsü, kadirler konağı, Kazım paşa yukarı mahalle camii, Mekece kalesi, Mollalarevi, Orhan camii, Orhangazi Çarşısı, Orhangazi imarethane si, paşalar kalesi, rahime sultan camii, rüstem paşa Kervansarayı,Sarıbeyli kalesi, Seyifler kalesi, Süleyman paşa camii, şeyhmuslihiddin camii, taraklı hamamı, Taraklı kalesi, yunus paşa camii de yer almaktadır.

Karasu-Evleri-Karasu-Merkezde-Satılık-Yazlık-Daireler-3Karasu genelinde bulunan bu tarihi yerler Sakarya’nın ilçesi olan Taraklı, Kaynarca, Geyve, ferizli, Sapanca, pamukova, mekece, hendek, Serdivan, söğütlü Mevkiilerinde yer almaktadır. Buram buram tarih kokan bölgeleriyle, deniziyle, doğal güzellikleriyle, milli parklarıyla sizi mükemmel bir şekilde ağırlayan Karasu ve çevresi pek Çok farklı seçeneği aynı anda sizlere sunmaktadır.

Dolu dolu bir tarihe sahip olan bölge günümüzde hak ettiği değeri yavaş yavaş kazanmaya başlamıştır. Turizmi ve konumuyla son yıllarda dikkatleri üstüne çekmeyi başaran konut yatırımlarına ve dev projelere evsahipliği yapan Karasu Son dönemin en çok konuşulan ve en çok yatırım yapılan bölgelerinin arasına adını yazdırmayı başarmıştır.

Daha şimdiden popüleritesi oldukça yükselen Karasu’nun bünyesindeki projelerin tamamlanmasının ardından çok daha önemli bir mevkiye geleceği kaçınılmaz bir gerçektir. Bölgeyi tercih eden binlerce yatırımcının tercih nedeni de budur.

Karasu Nasıl ki turizmin ve yatırımın en hızlı olduğu yerler içine adını yazdırmışsa, artan değeri ile de yatırımcısına kısa vadede kar garanti eden bir bölge haline gelmiştir. Bölgede şimdiden yerlerinizi alıp tarihe, turizme, yatırımlara ve eşsiz güzellikte ki doğasına ortaklık edip kısa vadede kar garantili bir yatırım yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir