Karasu Evleri Karasu Limanı Yapıldı Şimdi Marina Konuşuluyor

Karasu Evleri Satılık Daire Size En Yakın Tatil

Günümüzde Karasuda satılık yazlık veya satılık karasu evleri sahibi olmak oldukça basit. Son yılların en gözde turizim ve yatırım merkezlerinden birisi haline gelen Karasuda yazlık ve karasu satılık daireleri yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor. Yatırımcılara hem tatil hem de yatırım olanağını aynı anda aynı noktada sunan karasu evleri yatırımcıların favori konut projeleri arasında yerini çoktan aldı. Emlak konut sektöründe büyük ilerlemeler kaydeden ve bünyesindeki konut projeleri ile herkesimden yatırımcı hitap eden karasu evleri ve satılık karasu yazlıkları günümüzün en çok kazandıran konut yatırımları arasında bulunmakta.

Karasu-Evleri-Karasu-Limanı-Yapıldı-Şimdi-Marina-Konuşuluyor-1

Konutların yanında bölgede yer alan satılık karasu arsaları ve arazileri de yatırımcılar tarafından oldukça fazla talep görmektedir. Satılık konut piyasasının revaçta olduğu karasu elde ettiği değerler her geçen gün yatırımcıların nabzını tutmaya devam ediyor. Daha önceki yazılarımıza da çok fazla dile getirdiğimiz karasudaki gelişmeler bölgede konut yatırımcılarını büyük ölçüde etkilemiştir. Karasu bünyesinde yapılan proje ve çalışmalarla yeni gelişmeye başlayan bir ilçedir. Karasu hakkında ve bölgedeki konut fiyatları hakkındaki detaylı bilgiyi Google gibi internet platformunda araştırıp birkaç yıl öncesinin fiyatları ile kıyasladığımızda arada neredeyse bir uçurum bulunduğu göze çarpmaktadır. Ancak Karasu’da asıl dikkati çeken ve yatırımcıları şu gün karasuya çeken en büyük faktör bölgenin önümüzdeki yıllar içerisinde geleceği noktadır. Çünkü Karasu’da şu an devam eden çalışma ve projeler bölgenin değerinin neredeyse iki katına katlarken önümüzdeki yıllar içerisinde karasudaki bu projelerin tamamlanıp faaliyete geçecek olması konutlara nasıl bir değer kazandıracaktır.

Karasu-Evleri-Karasu-Limanı-Yapıldı-Şimdi-Marina-Konuşuluyor-2

Pek çok yatırımcı Karasu’nun gelecekte bünyesindeki çalışma ve projelerle çok daha üst seviyelere olup konut fiyatlarının günümüz fiyatlarının çok daha üstüne çıkacağını öngörmektedir. Bölgedeki gelişmelere bakıldığında bu durumun ne kadar yaşanılabilir olduğu gözler önüne serilmektedir. Çünkü Karasu’nun adının sadece bu projelerle anılması Ve projeler için ilk adımın atılması bölgedeki konut fiyatlarını sadece birkaç yıl içerisinde X fiyattan 2X fiyatlara kadar çıkarmıştır. Önümüzdeki yıllar içerisinde projelerin tamamlanıp hayata geçirmesi ve bunun yanısıra Karasuda yaşanan gelişmelere bağlı olarak bölgenin daha fazla yatırım ve yatırımcı hizmet edecek hale gelmesi bölgedeki konutların oldukça değer kazanmasını sağlayacakdır. Bölgedeki konut fiyatlarının günümüz koşulları için ve karasu gibi bir bölge için şu gün oldukça ucuz ve uygun sayılabilecek nitelikte olması ve gelecekte konutların büyük bir gelişim yaşayıp yatırımcılarını karlı bir geri dönüşüm sağlayacak olması bölgeye yatırım yapacak olan kişileri etkilemiştir. Bunun Yanısıra firmaların sunmuş olduğu olanaklar da yatırımcıları büyük ölçüde etkilemektedir. Özellikle ekşioğlu inşaat hem projeleri hem de sunmuş olduğu olanaklarla yatırımcıların aşırı ilgisini çekmektedir.

Karasu-Evleri-Karasu-Limanı-Yapıldı-Şimdi-Marina-Konuşuluyor-3

Firma hem Karasu’nun en çok prim yapan mahallelerinde konut projelerini imzasını atmak da bunun yanı sıra Site içi inşa ettiği projelerin de çeşitli olanakları sunmaktadır. Projelerin tamamı denize yürüme mesafesinde yer alan Ekşioğlu inşaat 46. projesi melis evlerini karasu kocaali mevkii nde yükseltmekte olup Karasu’nun en büyüğü olmaya devam ediyor. Zemin taraması yapılmış, 24 saat güvenlikli, havuzlu konut projelerini yatırımcılara sunan ekşioğlu inşaat projelerin dış görünümleri ve iç kullanım alanları ile zevkinize onun yanı sıra ucuz ve uygun sayılabilecek nitelikte ki fiyatlarıyla bütçenize hitap etmektedir. Ekşioğlu inşaatın karasu genelinde yer alan projeler ile ilgili detaylı bilgi ulaşmak için site üzerindeki canlı destek hattı’ndan bize ulaşabilir bunun yanısıra 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak da bilgi edinebilirsiniz.

Karasu-Evleri-Karasu-Limanı-Yapıldı-Şimdi-Marina-Konuşuluyor-4

Ayrıca Ekşioğlu inşaatın hafta sonları İstanbul Avrupa ve anadolu yakasında ki müşterileri İçin sunmuş olduğu ücretsiz karasu turlarına katılım sağlamak için de yukardaki telefon numarasından bize ulaşıp ücretsiz karasu turu servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. En kısa zamanda karasuya ulaşım sağlayıp bölgedeki konutları yerlerinde görüp değerlendirmek aynı zamanda Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu kampanya ve fırsatlardan yararlanınmak için sizleri ücretsiz turları eşliğinde karasuya Ekşioğlu satış ofisine bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir