Karasu Evleri Karasu Ekşioğlu City

Karasu-Evleri-Karasu-Ekşioğlu-City

Karasu’da ekonomik faaliyetler Karasu Evleri  son yılların en hızlı yükselişini yaşarken bölgede bir çok sektördeki çalışma ve projeler tüm hızıyla devam etmektedir. İnşaat sektöründe ki gelişmeler ve projelerle adından sıkça söz ettiren Karasu; Karasu satılık yazlık projeleriyle hem bir çok inşaat şirketinin hem de binlerce yatırımcının gözdesi durumunda. Bölgede faaliyet gösteren bir çok inşaat firmasının En fazla yatırım yaptığı konut projelerinden birisi olan Karasu satılık daireleri Karasu’nun hemen her yerinde konumlanmış durumda bulunmaktadır. Karasuda Satılık Yazlık Bölgenin turizim bölgesi olması ve Karasu’nun hızla değerlenmesi bir çok yatırımcının karasuya yönelmesinin başlıca sebebidir.

Karasu-Evleri-Karasu-Ekşioğlu-City Bölge son yılların en iyi çıkışını yaparken bölgedeki ekonomik faaliyet alanları da gelişme göstermeye devam etmektedir. Karasu’nun ve karasudaki halkın büyük çoğunluğu onun en önemli ekonomik gelir kaynaklarından biri tarımdır. Bölgede bir çok tarım arazisi bulunmaktadır. Sakarya ovalarında bulunan tarım arazileri türkiye’nin en verimli tarım arazileri arasında gösterilmektedir bunun yanında bölgede modern tarım yapılması verimi artırmaktadır.

Karasu-Evleri-Karasu-Ekşioğlu-City -1056Bölge genelinde çok çeşitli tarım ürünleri yetişmektedir. Başlıca tarım ürünleri arpa, buğday, Mısır, şekerpancarı, patates, ayçiçeği ve tütündür. Türkiye tarımında önemli bir yere sahip olan Sakarya karasu ve çevresi Özellikle patates ve şekerpancarı denildiğinde akla gelen ilk yerdir. Bölgede sebze üretimi yönünden de çeşitlilik boldur. Hem yazın hem de kışın ve turfanda sebzelerin de Bol olduğu bölge İstanbul’un ve Marmara bölgesinin sebze ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılamaktadır. Verimli tarım arazilerini sahip olan bölgede meyve üretimi de yoğundur.

Elma, çilek, üzüm, şeftali, kiraz, ayva, erik gibi meyvelerin üretiminin yapıldığı bölgede çeşitlilik oldukça fazladır. Tarımda verimliliğin bol ve yoğun olduğu bu bölgede özellikle aşağı Sakarya havzasının bol yağmur alması, ormanlık arazi bakımından zengin olması suyun tutulmasını sağlamaktadır.

Bu özelliğinden dolayı tarım arazilerinin çok büyük bir bölümü sulanabilir Özelliktedir. Karasu’da ve çevresinde Yetişen bu tarım ürünlerinin yanı sıra bölgede tarımdaki en önemli faaliyetlerden birisi de fındık üreticiliğidir. Fındık üretimi ile batı Karadeniz’in En geniş fındık arazilerine sahip olan bölgelerden biri olan Karasu; Fındık üretiminde de Üst sıralarda yer almaktadır.

Özellikle Karasu ve çevresinde ki tarım arazilerinin büyük çoğunluğu fındık bahçesi olarak kullanılmaktadır. Karasu’da karımın yanında ekonomik anlamda pekçok sektör yer almaktadır. Balıkçılık, hayvancılık, arıcılık bölgede senelerden beri süregelen faaliyetlerdir.

Karasu-Evleri-Karasu-Ekşioğlu-City -10569 Ekonomik Çeşitli fazla olan bölge ayrıca son yıllarda sanayi alanında yatırımlara da ev sahipliği yapmaya başlamıştır. Son yıllarda ki gelişmelerle Karasu ve çevresindeki ekonomik faaliyet alanları artmaya başlamıştır. Tabii ki tüm bu ekonomik faaliyetlerin yanında turizmin bölgeye olan katkısı oldukça fazladır.

Karasu’da turizmin gelişmesi demek bir çok sektöründe buna bağlı olarak gelişim göstermesi demektir. İnşaat sektörü bunun en güzel örneğidir. Bölgedeki turizim olan yatırımlar arttıkça ve bölgeye gelen turist sayısı çoğaldıkça; bölgede oluşan konaklama ve barınma ihtiyacını karşılamak aynı zamanda deniz turizmi açısından elverişli olan Bu bölgede yatırım yapılmasını sağlamak amacıyla inşaat sektöründe büyük projelere yer verilmektedir.

Karasu’nun hemen her yerinde yer alan karasu satılık kiralık konutları bölgedeki inşaat şirketleri tarafından çeşitli kampanya ve olanaklarla alıcılara sunumaktadır. Bölgenin önde gelen inşaat şirketlerinden birisi olan Karasu Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanıp çeşitli ödeme olanaklarıyla bölgedeki konutlardan sizde yer edinmek isterseniz sitede bulunan telefon numaralarından bizlere ulaşıp; hafta sonları ücretsiz olarak düzenlemiş olduğumuz Karasu turlarına katılım sağlamak için Ücretsiz servis rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Değeri her gün artan bu bölgede Ekşioğlu karasu inşaat güvencesiyle geleceğinize kar garantili bir yatırım bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir