Karasu Evleri İnşaat Firması Ofisi Proje Sahibinden Kışlık Yazlık Evler

Karasu Evleri Satılık Lüx Konut İlanları Arsa Fiyatları Artıyor-1-2

Ekşioğlu inşaat her dönem popüler konut projeleri ile yatırımcıların en fazla tercih ettiği firmaların başına gelmeye devam ediyor. Karasu’nun farklı bölge ve mahallelerine inşa ettiği karasu evleri ve karasu satılık yazlık larıyla binlerce kişiyi konut sahibi yapan firma projelerine hız kesmeden devam ediyor. Bugün Karasu’da birbirinden farklı konut projeleri satışta olan ve Karasu’nun en büyük inşaat firması olan ekşioğlu inşaat inşa ettiği karasu satılık daire leri ve satılık karasu evleri projelerini farklı ödeme koşulları ve kampanyalarla yatırımcılara sunarak tercih edilebilirliğini de artırmaktadır.

Karasu-Evleri-İnşaat-Firması-Ofisi-Proje-Sahibinden-Kışlık-Yazlık-Evler-1

Karasuya yıllardan beri birbirinden farklı hizmetler veren, bölgenin en köklü geçmişe sahip inşaat firmalarının başına gelen Ekşioğlu inşaatın bugün sadece Karasu ve çevresinde değil Türkiye genelinde Ve yurtdışında da tanınan bir firma haline gelmiştir. Ayrıca firmanın tanıtım amacıyla sosyal medya mecralarında, TV kanallarında ve Google gibi platformlarında yayınlanan reklamları firmanın oldukça geniş kesimlere hitap etmesini sağlamıştır. Yıllar içerisinde büyük bir popülerlik ve ün kazanan Ekşioğlu inşaatın projeleri satışa çıktığı anda yatırımcılar buluşmaktadır. Yaptığı her projesi ile oldukça büyük ses getiren ve büyük talepler gören ekşioğlu inşaat Ekşioğlu göl evleri projesi ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Karasu devlet hastanesinin hemen yakınlarında inşa edilen ayrıca tam karşısında Karasu’nun ilk avm si yapılan Ekşioğlu göl evleri Sitesi yatırımcılar tarafından çok büyük bir talep görmüştür. Topraktan satışa çıktığı anda içerisinde bulunan dairelerin pek çoğu tükenen Ve bugün sadece son bir adet satılık dairesi kalan Ekşioğlu görevleri yatırımcılar tarafından tam not alan ve yatırımcıların bugün hala büyük bir talep gösterdikleri konut projeleri arasındadır. İçerisinde havuz, market, kafeterya bulunan Karasu’nun ilk AVM’sinin Ve devlet hastanesinin oldukça yakınında yer alan sosyal alanların mevcut olduğu ekşioğlu göl evleri Ekşioğlu inşaatın en popüler konut projelerinden biridir. Konum olarak Ekşioğlu inşaatın geçtiğimiz yıllarda inşa ettiği Aqua park projesine de oldukça yakın bir noktada yer alan göl evleri Sitesi denize de oldukça yakın mesafede yer almaktadır. Ekşioğlu inşaat güvencesiyle satışa sunulan ve Ekşioğlu inşaattan altı yıl garantisi bulunan Göl evleri Sitesi Ekşioğlu inşaatın tüm projeleri gibi 24 saat kameralı güvenlik sistemli, deprem Yönetmeliğine uygun ve zemin taraması yapılarak hayata geçirilmiştir. Karasu satılık yazlık alanında adeta çığır açan ve muhteşem bir satış performansıyla oldukça kısa süre içerisinde neredeyse tamamı satılan Ekşioğlu Göl evleri Sitesinin Şuan almış oldu değerde oldukça dikkat çekicidir.

Karasu-Evleri-İnşaat-Firması-Ofisi-Proje-Sahibinden-Kışlık-Yazlık-Evler-2

Satışa çıktığı anda lansman fiyatlarından satışa sunulan proje oldukça kısa bir süre içersinde karasudaki bütün konutlar gibi oldukça yüksek değerler kazanıp satışa çıktığı ilk andaki fiyatlarıyla bugünün fiyatları arasında neredeyse bir uçurum bulunmaktadır. Hem tatil hem de yatırım fırsatı sunan, İstanbul’a sadece 1.30 saatlik mesafede yer alan Karasu’nun en merkezi bölgelerinden birinde bulunan, doğasıyla ve güzellikleriyle bizi cezbeden muhteşem karasu manzaralarını hakim olan Göl evleri Sitesi ndeki son 1 + 1 daire fırsatını kaçırmamak için geç kalmadan ister ücretsiz turlar isterseniz kendi imkanlarınızla ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret edebilirsiniz. Bugün Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu kampanya ve ödeme koşulları ile satışa çıkan ister banka kredisi isterseniz elden 40 ay sıfır faiz senetle ödeme seçeneği ile sahip olabileceğiniz göl evleri projesinde kalan bu son daire fırsatını kaçırmayıp bunun yanı Ekşioğlu inşaatın bugün satışta olan birbirinden farklı konut projelerini yerlerinde görüp değerlendirmek, tüm projeler hakkında detaylı bilgi sahibi olup bütçeniz dahilinde kendinize uygun olan konutu belirlemek için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı oluşturup, bunun yanısıra firmanın projeleri, fiyatları, projelerin konumları hakkında da detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Karasu-Evleri-İnşaat-Firması-Ofisi-Proje-Sahibinden-Kışlık-Yazlık-Evler-3

Fiyatları ne kadar artarsa artsın günümüz piyasa koşulları için hala herkesimden yatırımcının sahip olabileceği nitelikte ki fiyatlara satışa çıkan ve yatırımcılarına muhteşem bir tatilin yanısıra oldukça karlı bir yatırım fırsatı sunan karasu evleri nde yatırımlarınızı bugünden gerçekleştirip kısa vadede değerini oldukça yüksek noktalara çıkaracak olan bölgede karlı bir Konut sahibi olabilirsiniz.  www.yazlikkarasuevleri.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir