Karasu Evleri İlanları Fiyatları Havuzlu Eşyalı Neden Ucuz

Karasu Evleri Emlak Ucuz Daire Kardelen City Göl Evleri

Karasu Evleri denilince akla birçok şey geliyor tatil yatırım gibi Havuzlu site içi evlerin fiyatları uygun ama değerleniyor fiyatlar artıyor karasu yazlık kışlık tatil evleri …Ekşioğlu inşaatın ünü sınırları aşıyor Karasu deniz turizmi ve turizme bağlı olarak ortaya çıkan inşaat sektöründeki gelişmeler ile adından sıkça söz ettirip, yapılan reklam ve kampanyalarla kendini daha fazla kitleye tanıtıp popülaritesini oldukça artırmıştır. Karasu satılık daire ve yazlık projeleri ile sosyal ya da reklamlara sıkça rastladığımız bölge önemli bir yatırımcı kitlesine sahip olmuştur. Yatırımcıların karasuyu tercih etmelerinideki En büyük nedenlerin başında bölgenin turizim bölgesi olması gelmektedir.

Karasu-Evleri-İlanları-Fiyatları-Havuzlu-Eşyalı-Neden-Ucuz-1Karasu satılık yazlık Her yıl yaz tatili için yüksek meblağlar da ücret ödeyip konaklamalarını otel ve pansiyonlarda sağlayan, buna rağmen tatillerini İstedikleri şekilde değerlendiremeyip yeterli verimi alamayan pek çok turizimci hem karasudaki uygun fiyat avantajlarının yararlanıp hemde sınırsız bir tatil olanağına sahip olup; tatillerini En verimli Şekilde değerlendirip hem yatırım hem de turizim olanaklarını aynı anda sahip olmak için karasudaki satılık daire ve yazlık projelerinden konut edinmeye başlamışlardır. Yatırımcılar için oldukça uygun ve karlı bir yatırım olarak görülen karasu evleri karasu genelinde yer alıp Her yıl binlerce konut yatırımcısına Evsahipliği yapmaktadır. Bölgede faaliyet gösteren bir çok inşaat firması yer almaktadır.

Karasu-Evleri-İlanları-Fiyatları-Havuzlu-Eşyalı-Neden-UcuzFirmaların denize sıfır konumdan başlayan yazlık ve daire projelerine bütçeniz ve zevkiniz doğrultusunda sahip olmak için pek çok seçenek mevcut. Eğlenceyi, kalabalığı ve gece hayatını sevenler için karasu plaj ve karasu 32 evler mevkii’ndeki konutlar tercih edilirken, sessizlik ve huzur arayan tatilciler ve yatırımcılar için karasu yeni mahalle ve karasu akkum mevkiindeki konutlar tercih edilmektedir. Her zevke, ihtiyaca ve bütçeye uygun onlarca konut projesinin yer aldığı Karasuda yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen inşaat firmasının başında karasu ekşioğlu inşaat gelmektedir.

Karasu-Evleri-İlanları-Fiyatları-Havuzlu-Eşyalı-Neden-Ucuz-3Ekşioğlu inşaat Karasu’da bugüne kadar on binlerce yatırımcıyı konut sahibi yapmış, Karasu’nun en bilindik, En güvenilir ve en köklü inşaat şirketi konumundadır. Firma yaptığı konut projeleri ile karasu sınırlarını aşıp günümüzde Türkiye genelinde tanınan bir inşaat şirketi haline gelmiştir. Hatta yabancı ülkelerdeki yatırımcıların bile talep gösterdiği Ekşioğlu inşaat; birbirinden farklı onlarca konut projesi ile her zevke, ihtiyaca ve bütçeye uygun bir konut bulmak mümkün. Lüksü ve ihtişamı sevenler için karasu Ekşioğlucity ve Karasu Melis evleri projesine imzasını atan firma; huzur ve rahatlık arayan yatırımcılar için de karasu göl evleri, karasu yeni mahalle konakları, Ekşioğlu yeşilvadi konakları birbirinden farklı seçenekler sunmaktadır. Yukarıda sözünü ettiğimiz Konut projeleri dışında Ekşioğlu inşaatın şu an satışta olan Bir çok konut projesi yer almaktadır. Ekşioğlu inşaat yatırımcılar tarafından oldukça ilgi ve talep gören konutlarını yatırımcıların en kolay şekilde sahip olmasına olanak verecek şekilde ödeme planları düzenlemektedir.

Elden 24 ay senet sıfır faiz seçeneği ile; faizsiz konut yatırımı yapmanın mümkün olduğu konut projeleri koyulan ara ödeme imkanıyla yatırımcılar tarafından oldukça çok tercih edilmektedir. Bunun yanında uzun vadelerde düşük ödeme koşulları ile konut sahibi olmanıza fırsat veren; Banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapılabilen konut projeleride yer almaktadır. Yatırımcılarına her fırsatta En iyi imkanı ve hizmeti sunmak amacıyla sürekli kendini yenileyen firma konut projeleri içindeki olanaklarla da yatırımcıların beğenisini kazanmakta. Tamamına yakını site içerisinde yer alan konut projelerinde 24 saat kameralı güvenlik sisteminin yanı sıra yüzme havuzu da bulunmaktadır.

Solunda market, kafeterya ve çocuk havuzu da bulunan konut projelerinden bazılarının içinde ise sinema salonu ve hatta botanik bahçesi bile bulunmaktadır. Bölgede yatırımını Ekşioğlu inşaata yapan binlerce konut Yatırımcısı arasında yerinizi almak isterseniz sizleri hafta sonları İstanbul’dan düzenlediğimiz ücretsiz turlarla karasuya bekleriz. Ücretsiz karasu turu için bizi arayıp servis kaydınızı yaptırmanız yeterli olacaktır. www.yazlikkarasuevleri.com/

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir