Karasu Evleri Hakkında Sorular Detayı Ve Cevapları

Denizköy Satılık Yazlık

Karasu’da yatırım fırsatları devam ediyor. Açıldı açılacak denirken sonunda açılan karasu limanı ve yaz sezonunun yaklaşmaya başlaması bölge fiyatlarını yeniden yükselişe geçirmeden evvel Karasu’da konut yatırımlarınızı gerçekleştirip karasu evlerinden veya karasu satılık yazlık larından birine sahip olmak için acele edin. Son yıllarda bölgedeki gelişmelerin en fazla etkilediği emlak konut sektörü karasu satılık daire lerine ve satılık karasu evleri ni Büyük ölçüde etkilemiş Karasu’nun Çok hızlı değer kazanması ve gelişmeye başlaması bölgedeki konut ve arsa fiyatlarını etkilemiş Karasu’nun konut yatırımları açısından oldukça karlı ve uygun bir bölge haline gelmesi bölgeye yatırımcıları çekmeye başlamıştır.

Karasu gayrimenkul sektörü son yılların en hızlı yatırımlarına evsahipliği yapmış binlerce yatırımcı son birkaç yılda Karasudan konut sahibi olmuştur. Yatırımcılar sosyal medyada, gazetede TV kanallarında veya internet platformu gibi milyonlarca kişiye hizmet sağlayan ortamlarda Karasu’nun adını Ve Karasu’da hayata geçirilen projeleri görüp, bölge hakkında Google gibi ortamlardan bilgi edinip, Karasu’nun ne kadar hızlı geliştiğine ve değerlendiğine şahit olup Bölge genelindeki konut projelerini değerlendirmeye başlamışlardır. Yatırımcılar firmaların internet üzerinden yayınladıkları konut projelerini inceleyip, değerlendirip konut projelerini gelip yerlerinde görüp değerlendirmek için hafta sonları İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından ücretsiz olarak düzenlenen karasu turlarına katılım sağlamaya başlamışlardır. Ekşioğlu inşaatın katkılarıyla her hafta sonu İstanbul genelinden düzenlenen ücretsiz turlar müşterileri alıp Ekşioğlu inşaat satış ofisi ne getirmekte firma şehir dışından gelen misafirleri için yemek ve çay ikramı yapmakta bundan sonrada uzman satış müdürleri müşterilere projeleri gezdirmeye başlamaktadır. Satış müdürlerimiz projelerin çoğunluğunu müşterilere gezinmekte tüm projelerin metrekareleri, fiyatları, konumları, bulundukları mahalle, İçlerindeki olanaklar ve daha pek çok konu hakkında detaylı bilgilendirme yapıp müşterilerin bütün sorularını oldukça profesyonelce yanıtlamaktadırlar. Müşteriler projeler içerisinde İhtiyaçlarını ve bütçelerine en uygun seçeneği belirlediği taktirde konutlarına hemen sahip olma imkanına sahiptir. Ekşioğlu inşaatın ödeme koşulları kapsamında konut projelerini dilerseniz belli bir peşinat ve kalan kısmı banka kredisi ile olacak şekilde uzun vadelerde düşük ve ucuz taksit imkanlarına bölüp 120 Aya kadar taksitlendirme yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Karasu’da hiçbir firmada olmayan 40 ay senet ödeme seçeneği ile de şu gün Karasu’da faizsiz konut yatırımı gerçekleştirebilirsiniz. Daire fiyatlarının %25’i oranında peşinat oranlarından kalan kısım ekşioğlu inşaatta elden 40 ay sıfır faiz senet imkanıyla taksitlendirmektedir.

Senetle ödeme kampanyası sadece Ekşioğlucity projesini kapsamamaktadır. Karasu’da faizsiz konut sahibi olmanın en büyük avantajını sizlere veren Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu bu ödeme kampanyası ne zamana kadar sürer bilinmez fakat yatırımcılar şu gün bu kampanyayı değerlendirmek için kara suyu ziyaret etmeye devam etmektedir. Bitmiş tüm projelerde peşinat oranlarını ödedikten sonra dairenizin anahtarlarını hemen teslim alıp Karasu’da yaşam ve tatil fırsatlarını değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu bu senetle ödeme kampanyasını kaçırma ayıp günümüz ucuz fiyat koşullarından yararlanarak birikimlerinizi karasudaki konutlardan yana kullanıp sürekli artan değeri ile yatırımcılarına büyük karlar elde ettiren karasu evlerinde yerinizi almak için bizlerle iletişime geçip İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından her hafta sonu ekşioğlu inşaat tarafından düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılabilirsiniz. Ücretsiz karasu turlarından faydalanmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonlardan bize ulaşıp servis kaydınızı yaptırabilir ayrıca projeler hakkında detaylı bilgi edinip Ekşioğlu inşaatın karasudaki konum bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir