Karasu Evleri Gardenia Evleri City Evleri Karasuda Satılık Daireler

karasu evleri

Karasu’da turizim faaliyetleri yılın her mevsimi devam ediyor Adını son dönemde Deniz turizmiyle ve Karasu satılık yazlık projeleriyle sıkça duyar olduğumuz karasu son dönemin en gözde bölgelerinden biri durumuna gelmiştir. Karasu Evleri Tatil turizminin ve yatırımların en hızlı olduğu bölgeler arasına adını yazdırmayı başarmış bulunan Karasu günümüzde çok büyük kitlelerce bilinen Bir bölge haline gelmiştir. Karasuda Satılık Yazlık Konut yatırımlarıyla sosyal medya da sıkça reklamlarına rastlanan karasu satılık daire projeleriyle inşaat sektöründe Büyük bir çıkış yakalayan karasuya gelin biraz daha yakından bakalım.

Karasu-Evleri-Gardenia-Evleri-City-Evleri-Karasuda-Satılık-DairelerMarmara bölgesinin güney cephesinde yer alan İlçe Sakarya iline bağlı olup karadeniz’e kıyısı bulunmaktadır. Karasu Satılık Daire Türkiye’nin en uzun sahil şeritlerinden birisine sahip olan Karasu Plajları termal kumdan olup Çeşitli hastalıklara iyi geldiği bölge halkı tarafından bilinmektedir.

İncecik altın kumdan plajlara sahip olan bölge Sahilleri Karadeniz’de yer aldığı için denizi dalgalıdır. Ancak yıllar içinde boğulma oranlarının yaşanması ve sahillerdeki can kurtaranların yetersizliği sahil bölgelerinde çalışmalar yapılmasını kaçınılmaz hale getirmiştir.

 

Denizdeki dalga oranı en az seviyeye indirgemek için sahil hattı boyunca dalga kıranlar yapılmış; denizdeki kumun kıyıda tutulmasını sağlayarak dalga seviyelere en aza indirgenmiş; ayrıca sahibi ilkesine ki Cankurtaranlar artırılmış ve arama kurtarmaların daha hızlı olmasını sağlamak amacıyla jet-ski hizmeti getirilmiştir.

Karasu-Evleri-Gardenia-Evleri-City-Evleri-Karasuda-Satılık-Daireler-5Şehirde pek çok eğlence merkezi yer almaktadır. Gece ve gündüz Eğlencelerin sürekli devam ettiği mekanlar genelde plaj bölgesi ve karısı 32 evler bölgesine yoğunlaşmıştır. Şehirde bulunan tek Lunaparkta sahil bölgesi içerisinde yer almaktadır.

Yaz sezonunda 100 binlerce turiste evsahipliği yapan Karasu’da Ki bu lunapark yediden yetmişe herkesin eğlenebildiği Bir yerdir ve gece geç saatlere kadar hizmet vermektedir. Bunun yanında bölgenin en büyük eğlence merkezlerinden birisi Ekşioğlu Karasu inşaatın bölgeye kazandırmış olduğu Aquapark projesidir.

Karasu akkum bölgesi içerisinde kalan Aqua City doğu Marmara’nın en büyük Aqua parklarından birisidir. Karasu Ekşioğlu inşaatın geçen yıl hizmete açtığı Aquapark yaz sezonunda binlerce turisti ağırlamaktadır. Bölgede kişisel ihtiyaçlarını karşılayıp her türlü aktivite de bulunup ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirebileceğimizi pek çok alan bulunmaktadır.

Bölgedeki konaklama ihtiyacı da karasu denize sıfır pansiyon ve otellerde gerçekleştirmekle birlikte; karasu sahibinden günlük kiralık daireler ve de gerçekleştirebilmektedir. Her yıl gelen turist sayısındaki artış Karasu otelleri ve pansiyonlarında %100 doluluk sağlamakta ve yetersiz kalmaktadır.

Hem bölgeye gelen turistler hem de konut sahipleri için En iyi seçeneklerden birisi olan Karasu kiralık yazlıklara bölgenin her yerinde erişebilmeniz mümkündür. Karasu aynı zamanda Bir çok doğal güzelliği de bünyesinde barındıran bir konumdadır.

Bölge içerisinde çoğu milli park statüsünde olan ve her mevsim yerli ve yabancı turistin ilgisini çeken doğal yaşam ortamları bulunmaktadır.

Acarlar gölü Ve Langozu, maden deresi ve Şelalesi, Küçükboğaz, Memduhiye köyü, poyrazlar gölü bunlardan sadece bazılarıdır. İçerisinde pek çok hayvan, bitki ve balık türünü barındıran bu yerler doğal ortamlarıyla ve güzellikleriyle görenleri adeta büyülemektedir.

Günübirlik geziler ve hafta sonu tatilleri için mutlaka görülmesi gereken yerlerin içerisinde yer alan bu doğal ortamlar konum itibari ile İstanbul’a ve bir çok büyük şehire yakın mesafede yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir