Karasu Evleri Fiyatları Neden Ucuz

karasu satılık yazlık

Tatil sezonuna çok az bir süre kaldı, okulların kapanması ile yapılan tatil planları yaz aylarının başındaki sizi en çok düşündüren konuların başında geliyor. Karasu evleri satışları da yaz aylarında adeta pik yapıyor diyebiliriz.

Karasu satılık konutlar neden ucuz fiyatları bu şekilde nasıl makul kalabiliyor.bu sorunun cevabı kampanyalar ve ödeme koşulları,senet ile ev almanız çünkü krediye ihtiyaç duymadan elden senet ile faizsiz ödüyorsunuz ve ev size uygun fiyata gelmiş oluyor.

Bunun sebebi insanların kendi evinde tatil konseptine artık alışmaları ve yıllar boyu tatillerini yaparken ödedikleri parayla bir ev sahibi olmaları yer almakta. Evet Kendi evinizde tatil yaparak hem güzel bir yatırım yapmış oluyorsunuz hem de mükemmel bir tatil.

Karasu’nun birçok yerinde projeler yükselirken artık yeni inşaatları görmek zorlaşıyor. Bunun sebebi bölgede arsa azalması ve arsa fiyatlarının gerçekten çok yükselmesi geliyor.

karasu evleri

Karasu Satılık Yazlık Kendi Evinde Tatil

Karasu Evleri azalıyor daha önceden birçok seçenek varken şimdi bu seçenekler oldukça azaldı Karasu günden güne değişen ve gelişen piyasadaki ilerleyen konumuyla yükselişine devam etmekte.

Çevresindeki illerin başında Tabii ki Sakarya gelmekte zaten Sakarya’nın bir ilçesi Karasu 48 kilometre gibi bir mesafede Karasu’ya ulaşmaktasınız yani İstanbul’dan buraya tatile gelirken ilk önce Sakarya’ya uğrayabilir Sakarya’nın Meşhur Islama köftesinden yiyip sonra Karasu’ya yol alabilirsiniz.

Yani buraya gelirken bile keyifli zaman geçirebilirsiniz. sadece Sakarya’da uğranacak bir mekan yok birçok mekan var gezilebilecek birçok yer var, buralarıda değerlendirebilirsiniz mesela yine Sakarya’dan çıkıp Karasu yoluna girdiğiniz zaman mesire alanları mesela Poyrazlar gölü yer almaktadır sonrasında devam ettiğinizde karşınıza Ferizli gibi yine Karasu’ya getirecektir.

karasu evleri

Karasu Evleri Merkezi Konum

Bu şirin tatil kentinde daire almak istiyorsanız birçok seçenek mevcut Merkezi konumda mesela lunapark yakınında ya da Karasu sahil parkına yakın lokasyonlarda bir yer istiyorsanız bulmanız pek Tabii ki mümkün.

Özellikle son zamanlarda Liman bölgesi tercih edilir konumda oldu Bunun sebebi limanındaki sağlayacak olan istihdam ve ilerleyen dönemde buralardaki evleri kiraya verebilme olacak tabii ki Yenimahalle’de bu açıdan oldukça değerlendirmekte oranın değerlenmesi sebebi de denizköyde kurulacak BMC fabrikası.

Çünkü fabrikaya en yakın oturma lokasyonu Yenimahalle olarak görülmekte İlerleyen zamanlarda bu fabrikada binlerce kişinin istihdam edileceği düşünüldüğünde Yenimahalle’nin değerleneceği öngörüler arasında yerini almakta.

Siz de Karasuda satılık yazlık ilanlarını araştırıyor fiyatlarını merak ediyorsanız ve küçük bir araştırma yapıp daire almak istiyorsunuz. Peki ödeme seçenekleri nasıl ödeme seçenekleri yüzde yirmibeşi peşinat daha sonra elden senet imkanı olan projeler var.

Peşin uygun fiyata alabileceğiniz projeler var yani alternatif çok ödeme seçeneği çok, ev seçeneği çok İlla bir artı bir ya da iki artı bir olacak diye bir şey yok farklı daire seçenekleri de mevcut mesela dubleks seçenekleri de mevcut. sizde bu projelerden yararlanmak isterseniz ücretsiz Karasu turlarına katılarak buraya gelebilir ve daireleri yerinde görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir