Karasu Evleri En Uygun Fiyatları Size Sunuyor

Karasu Evleri Satılık Daire Size En Yakın Tatil

Karasu’da satılık yazlıklar ve karasu evleri son yıllardaki hızlı değer artışını sürdürmeye devam ediyor. Karasu satılık daire leri ve satılık karasu evleri günümüzün en çok konuşulan ve en çok yatırım yapılan konut projeleri olmakla birlikte yatırımcılarını sadece birkaç yılda kazandırmış oldu büyük karla da gündemden düşmüyor. Karasu satılık yazlık ları Karasu’da emlak konut sektörünün en fazla talep gören yatırımlarıdır. Yatırımcılar tarafından hem yatırım hem tatil hem de yaşam amacı ile edinilen bu konutlar pek çok avantajı aynı anda aynı noktada yatırımcılarına sunmaktadır. Yatırımcılar Karasu’da yatırımlarını gerçekleştirerek karlı bir yatırıma imza atmanın yanında bölgedeki turizim faaliyetlerinden de sınırsızca faydalanıp uzun yaz tatillerini kendi konutlarında kendi müstakil evlerinin rahatlığında ve ortamında gerçekleştirilmektedir. Karasu gayrimenkul sektöründe bu denli büyük ilerlemeler kaydederken konut fiyatlarının her geçen dönem hızla yükselmesi yatırımcıları karasuya çekmektedir.

Karasu Evleri En Uygun Fiyatları Size Sunuyor-1

Belli bir birikmişleri olan yatırımcılar ellerindeki bu birikimlerini karasuya gelip Karasuda denize sadece yürüme mesafesinde bulunan, bunun yanısıra tamamı yeni durumda olan, doğal gaz bağlantıları, zemin taraması yapılmış, depreme dayanıklı olarak inşa edilmiş, her biri ayrı bir karasu manzarasına sahip olan konutlara peşinat olarak verip dairelerin anahtarlarını hemen teslim alabilmektedirler. Karasu genelinde faaliyet gösteren inşaat şirketleri ve bu Şirketlerin başında gelen ekşioğlu inşaat vermiş olduğunuz peşinat oranlarından sonra bitmiş tüm dairelerde anahtar teslimini hemen yapmaktadır. Ucuz ve uygun fiyatlarıyla bütçenize, dış ve iç görünümleriyle zevkinize, bunun yanı sıra iç cephe kullanım alanlarıyla ihtiyacınıza yönelik her türlü seçeneğin mevcut olduğu ekşioğlu inşaat ta vereceğiniz peşinatladan kalan kısmı ister banka kredisi ile 120 aya kadar taksitlendirme yapıp uzun vadelerde düşük taksit ödemeleri ile yapabilir, isterseniz Ekşioğlu inşaatın eşi benzeri görülmemiş ödeme kampanyası olan 40 ay sıfır faiz elden senet seçeneği ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Günümüz yatırımcılarının Karasu’da en fazla talep gösterdikleri bölgeler ve mahalleler olan plaj bölgesi ve çevresinde, karasu yeni mahalle’de, karasu 32 evlerde, karasu yalı mahallesi nde ve karasu limanı çevresinde hayata geçirilen bu konutlarda sizlerde yatırmanızı gerçekleştirip karasudaki on binlerce yatırımcıdan birisi siz olup hem karlı bir yatırıma imzanızı atabilir hem de bölgedeki deniz turizminden bir alternatif turizim türlerinden yararlanıp yatırımınızı ve tatilinizi bir arada gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ekşioğlu inşaat ta yatırımcılar için birbirinden farklı alternatifler yer almakta.

Karasu Evleri En Uygun Fiyatları Size Sunuyor-2

Her bütçeye ve ihtiyaca yönelik yaptığı konutları banka kredisi ve senetle satışa çıkaran Ekşioğlu inşaatın şu gün Karasu’da satışta olan bitmiş ve topraktan projelerininin görsellerine ve konumlarına ulaşmak istiyorsanız Google haritalardan destek alabilir bunun yanı sıra site üzerindeki açıklamalardan ve görsellerden faydalanabilirsiniz. Projeler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz site üzerindeki canlı deste hattından bizlere ulaşabilir aynı zamanda 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak da bilgi edinebilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda bölgeye gelip firmanın projelerini yerlerinde görüp değerlendirmek isterseniz bunun içinde yukardaki telefon numarasından bize ulaşıp her hafta sonu İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından Ekşioğlu inşaatın düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Karasu’da yatırımlarınızı ne kadar erken değerlendirip bölgede yerinizi alırsanız hem konutlara o kadar ucuz ve uygun fiyatlardan sahip olabilir hem de yıllar içerisinde elde edeceğiniz kel getirisini artırabilirsiniz.

Karasu Evleri En Uygun Fiyatları Size Sunuyor-3

Yaz sezonunun yaklaşmaya başlamasıyla beraber fiyatlarının yeniden yükselişe geçtiği Karasu’da hiç vakit kaybetmeden yatırımlarınızı gerçekleştirip 2017 yılında hem karlı bir yatırıma imzanız atıp hem de yaz tatilinizi 24 km uzunluğunda ki karasu plajlarında denizin kumun ve güneşin tadını çıkararak geçirebilirsiniz. Muhteşem doğal güzellikler arasında tertemiz havasıyla, eğlence olanaklarıyla ve konutlarınzda bulunan İmkanlarla Karasu’da tatilin ve yaşamın tadını çıkarmaya başlamak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak karasu turlarına servis kaydınızı yaptırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir