Karasu Evleri Ekşioğlu Sakarya Tatil Ve Yatırım

Karasu-Satılık-Yazlık-Daire-İçin-Hedefler-ve-Rehber -2

Ekşioğlu inşaat Karasu’nun gelişimine bağlı olarak gelişen ve büyüyen bir firmadır. Karasu’da site içi konut projelerinin öncüsü olan ve Karasu’nun en çok prim yapan bölgelerinde ve mahallelerinde hayata geçirdiği Karasu evleri ve Karasu satılık yazlık projeleriyle her dönem yatırımcıların En fazla talep gösterdiği emlak konut projelerinin başında gelen Ekşioğlu inşaatın konut projelerine bugün sahip olup Karasu’da yatırımınızı gerçekleştirmenin tam zamanı. karasu satılık yazlık Adını düzenlediği kampanyalarla Yurtiçi ve yurtdışında geniş bir yatırımcı kitlesine duran ekşioğlu inşaat bugün Karasu’da satışta olan 46. projesi ile Karasu’nun en büyüğü olmayı devam ettiriyor.

Karasu Evleri Ekşioğlu Sakarya Tatil Ve Yatırım

Karasu’da hayata geçirdiği karasu satılık daire projeleri ve satılık karasu evleri ile her yeni gün yeni yatırımcıların konut sahibi olduğu firma herkesimden yatırımcıya hizmet etmek adına Karasu’da Çeşitli projeleri imzasını atıp ayrıca Karasu’da eşi benzeri görülmemiş ödeme koşullarınıda da yatırımcılara sunmaktadır. Ekşioğlu inşaatın adını bugün TV kanalları, internet platformu, sosyal medya mecraları, yayın organları, Google ve Facebook gibi ortamlarda sıkça görmekteyiz. On binlerce yatırımcının konut sahibi olduğu firma Karasu’nun konut yatırımları açısından ne denli uygun olduğunun bunun yanı sıra yatırımcıların karasu ya ne denli büyük bir talep gösterdiğinin gayet farkında olup daha fazla yatırımcıya hizmet edip karasuya olan yatırımları artırmak adına sürekli olarak yeni konut projelerini hayata geçirmektedir. Yatırımcıları için birbirinden farklı alternatifler sunan Ekşioğlu inşaatın Karasu’da şu an satışta olan ondan fazla projesi bulunmaktadır. Karasu’nun hemen her mahallesinde ve bölgesinde birbirinden farklı konut projelerini imzasını atan Ekşioğlu inşaatın site içi havuzlu konut projelerinin yanı sıra site dışı normal bina şeklinde yapılandırmış olduğu projeleride yer almaktadır.

Karasu Evleri Ekşioğlu Sakarya Tatil Ve Yatırım-1

Hem dış görünüşleriyle hem de iç cephe kullanım alanlarıyla yatırımcıları cezbeden konut projelerini tamam mı yeni durumda olup tamamında doğal gaz bağlantısı bulunmaktadır. Her mevsim oturmaya uygun olarak tasarlanan Ekşioğlu inşaatın konut projeleri ayrıca deprem Yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş olup projelerin her aşamasında en kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Konut projelerinin tamam mı banka kredisine uygun olup yatırımcılar cüzi oranlarda peşinat verdikten hemen sonra konutlarının anahtarlarını teslim alıp ödemelerin kalan kısmını banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapabilmektedirler. Bu yöntem sayesinde herkesimden yatırımcı Karasu’da kolaylıkla konut sahibi olabilmektedir. Yatırımcılar aldıkları konutlarında ister kendileri oturup isterlerse kiraya vererek konut taksitlerinin ödenmesine katkı sağlayabilmektedir. Ekşioğlu inşaatta ayrıca bugün 40 ay elden senet üzerindende satış yapılmaktadır. Ekşioğlucity Projesi hariç tüm projeler için geçerli olan bu ödeme yöntemi ile yatırımcılar daire bedellerinin %25’i oranında peşinatı Ekşioğlu inşaata verdikten hemen sonra bitmiş projelerde konutlarının anahtarlarını teslim alıp ödemenin kalan kısmını elden 40 ay sıfır faiz senet seçeneği ile gerçekleştirebilmektedir. Yatırımcılara faizsiz konut sahibi olmanın fırsatını sunan Ekşioğlu inşaattan ayrıca senetle ödemeler için ara ödeme imkanı da yapılabilmektedir. Yatırımcılar peşinat bedellerini firmayı ödedikten sonra aylık verebilecekleri taksit oranını belirleyip kalan kısmı Bir yıl sonra ara ödeme olarak firmaya ödeyebilmektedir.

Karasu Evleri Ekşioğlu Sakarya Tatil Ve Yatırım-3

Her fırsatta ve her koşulda yatırımcıların yanında olup yatırımcılara en iyi imkanları sağlamak amacıyla birbirinden farklı konut projeleri ödeme yollarını imzasını atan Ekşioğlu inşaatın bugün sunmuş olduğu bu fırsatlardan yararlanıp yatırımlarımızı ekşioğlu inşaatla Karasu’da gerçekleştirebilir, Karasu’da konut sahibi olarak geleceğinize karlı bir yatırım fırsatı bırakabilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu tüm bu imkanlara yine Ekşioğlu inşaatın İstanbul’dan yatırımcıları için düzenlediği ücretsiz karasu turu hizmeti ile sahip olabilirsiniz. Her hafta sonu İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından düzenlenen ve yol güzergahı üzerinde çeşitli noktalarda ki yatırımcıları alıp karasu ya ekşioğlu inşaat satış ofisine getiren ücretsiz turları katılım sağlamak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak ücretsiz servis kaydınızı yaptırabilirsiniz. Geleceğin yükselen değerleri arasında gösterilen Karasu’da Ekşioğlu inşaata yatırımınızı gerçekleştirip Karasu’da yatırımın, yaşamın ve tatilin fırsatını aynı anda aynı noktada yapıp geleceğinize fırsatlarla dolu karlı bir yatırım bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir