Karasu Evleri Ekşioğlu İnşaat Sakarya Karasu Satılık Yazlık

Karasu-Evleri-Ve-Karasuda-Satılık-Yazlık-3

Değerini her geçen gün artıran Karasu’da şu gün yatırım yapmanın tam zamanı. Karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri ile her yıl binlerce yatırımcıyı konut sahibi yapan Karasu’da ne gelişmelerin ne de projelerin ardı arkası kesilmiyor. Bölgede yaşanan her yeni gelişme Karasuda yer alan karasu satılık daire lerinin ve karasu satılık arsalarının fiyatlarını günden güne yükseltmeye devam ediyor. Emlak konut sektörünün her geçen gün değer kazandığı, Ülke çapında çok büyük bir platformda yer alan Ve günümüzün en çok prim yapıp en hızlı değerlenen bölgeleri arasında yer alan Karasuda İnşaat firmaları yatırımcılara Karasu’da yatırım yapmak için geç kalmamalarını tavsiye ediyor. Çünkü karasu değerini ve ederini her geçen gün katlayarak artıyor.

Bizler Ekşioğlu karasu inşaat olarak Karasuda yaşanan gelişmelerin En büyük tanıklarından biriyiz. Ekşioğlu inşaat olarak konut yatırımcılarından hergün sürekli olarak telefonlar ve ziyaretler almaktayız. Firmamıza gelen telefonlarda Ve bunun yanısıra aldığımız ziyaretlerde yatırımcıların en büyük şikayetlerinden biri bölgedeki konutların pahalı olduğu yönündedir. Yatırımcıların Bir çoğu karasuya daha önce geldiklerini veya bölgedeki konutlar hakkında ilan ve reklamları daha önce takip ettiklerini ancak fiyatların geçtiğimiz döneme bakarak çok arttığını belirtmektedirler. Aslında Karasu’da şuan yeni 0 durumda satışa sunduğumuz, denize ve sahile yürüme mesafesinde yer alan, tamamına yakını havuzlu site projeler içerisinde yer alan, doğal gaz bağlantılı, zemin taraması yapılmış, depreme dayanıklı olarak inşa edilmiş konutlarımızın fiyatları günümüz piyasa koşullarında ve kara su gibi hızla yükselen aynı zamanda bünyesinde deniz turizmi olanaklarını da sunan bir bölge için oldukça ucuz ve uygun sayılabilecek niteliktedir. Yatırımcıların asıl şikayetleri karasudaki konut fiyatlarının pahalı olması değil geçtiğimiz yıllara oranla çok fazla yükselmiş olmasıdır. Birkaç yıl önce X fiyata satılan karasu yazlıkları ve karasu evleri günümüzde değerlerini 2X fiyata çıkarmıştır.

Çünkü karasu son yılların en büyük gelişmelerini evsahipliği yapar bir bölge haline gelmiştir. Sanayi, ulaşım ve turizim alanında her geçen gün ilerleme kaydeden ve sürekli yeni projelere imza atılan bölge değerini hızla artırmaktadır. Günümüzde yazık yaşamının ve yatırımların en hızlı yaşandığı bölgeler arasına adını yazdıran karasu elde ettiği değerle hem yatırımcılarının hem de bölge halkının yüzünü güldürmeye devam etmektedir. Karasu’da geçtiğimiz yıllarda konut veya karasu satılık arsa sahibi olan yatırımcılar şu gün konutlarından ve arsalarından karlı bir geri dönüşüm sağlamaktadırlar. Ancak yatırımcıların kara suyu değerlendirirken göz ardı etmemeleri gereken en büyük etken bölgenin ileri de geleceği konum ve değerdir. Bölgede konut fiyatlarının aşırı yükselmesinden şikayet eden konut yatırımcıları Önümüzdeki yıllar için de bu durumdan daha da çok şikayetçi olacak gibi durmaktadır. Çünkü Karasu’da hayata geçirilmesi planlanan projelere başlanmış olması bile bölgenin de yerini bu denli artırıyorsa projeler tamamlandıktan sonra Karasu’da konutlar ve arsalar oldukça büyük bir değer kazanacaktır.

 

Zaten pek çok yatırımcı bu durumun farkında olduklarından dolayı Karasu’da yatırım yapmak için zaman kaybetmemektedirler. Pek çok yatırımcı hem kendi imkanlarıyla hem de Ekşioğlu inşaatın yıllardır İstanbul genelinden yatırımcılara sunmuş olduğu ücretsiz karasu turu hizmeti ile bölgeye gelip Ekşioğlu satış ofisini ziyaret edip birikimlerini Karasu’da karlı bir yatırıma dönüştürme şansına sahip olmaktadır. Önümüzdeki günler içerisinde faaliyete geçecek olan karasu limanının açılmasıyla ve bunun yanı sıra yaz sezonunun yavaş yavaş gelmeye başlamasıyla bölgedeki konutlar tekrar yükselişe geçecektir. Karasu’da şu günkü fiyat koşullarından yararlanıp aynı zamanda Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu 40 ay sıfır faiz senet seçeneğe ile faizsiz konut sahibi olmanın fırsatını yakalamak için geç kalmadan 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak karasu turu kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir