Karasu Evleri Ekşioğlu City Gardenia Evleri Yeşil Vadi Evleri Huzurkent Sitesi

Karasu-Satılık-Daire-Senet-İle-Konut-Ultra-Lüx-Uygun-Projeler

Karasu projelere doymuyor Sakarya karasuda konut sahibi olmak kolay ve bir o kadar karlı. Son dönemin en çok konuşulan bölgelerinden biri olan Karasu, bünyesindeki Karasu satılık yazlık konutlarıyla Bir çok yatırımcının dikkatini çekmekte. Adını turizimle Duyuran bölge asıl çıkışını bünyesine yapılan yatırımlarla ve karasu satılık daire projeleri ile yakalamıştır. Karasu Evleri Karasu’da tamamlanmış ve devam eden yerli ve yabancı yatırımcıların projeleri bulunmaktadır.Karasu Yazlık

Karasu-Evleri-Ekşioğlu-City-Gardenia-Evleri-Yeşil-Vadi-Evleri-Huzurkent-Sitesi-1

Dünya devi otomotiv firması BMC Otomotivin Karasu’da açmak için çalışmalarına başladı bir fabrika projesi yer almaktadır. Savunma sanayii üzerine açılacak olan fabrika ile karasudaki ihracat faaliyetleri daha da çok artacak bunun yanında binlerce kişiye iş ve istihdam alanı oluşturacaktır. Karasu’nun geleceği açısından büyük bir önem arz eden projenin Üç yıl içinde bütün hazırlıkların tamamlanıp fabrikanın faaliyete geçeceği planlanmaktadır. Bunun yanında bölgede bir başka dev projede karasu limanı projesidir.

Karasu-Evleri-Ekşioğlu-City-Gardenia-Evleri-Yeşil-Vadi-Evleri-Huzurkent-Sitesi-2Yapımına 1995 yılında başlanan karasu limanı projesi yıllar içinde sürekli olarak duraksamalara uğramış, ancak geçtiğimiz birkaç yıl içinde özel bir firmanın gerçekleştirdiği yatırım ile Liman projesinin yapımına tekrar başlanarak hız verilmiştir. 2016 yılının Kasım ayı sonunda açılması beklenen Karasu limanı projesinin Karasu’nun en önemli noktalarından biri haline geleceği şüphesizdir. Batı Karadeniz’in en büyük limanlarından birisi olarak tasarlanan karasu limanı projesinin faaliyete geçmesi ile Karasu’nun önemli bir ihracat merkezi haline geleceği bilinmektedir.

Zaten bölgeye sanayi alanında yapılan yatırımların temelinde de Karasu limanı projesi yatmaktadır. Çünkü burada üretilen ürünlerin karısı Limanıyla ihracatın yapılıp bir çok yabancı ülkeye gönderileceği bilinmektedir.

Karasu limanı projesinin yanında limanın tamamlayıcısı olarak da gösterilen batı Karadeniz’in en büyük demir yolu projelerinden birisi yer almaktadır. Sakarya karasu Ereğli ve Bartın bölgelerini birbirine bağlamayı hedefleyen demiryolu Projesi ile Türkiye’nin en büyük fabrikalarında Üretilen ürünlerin taşımasının demir yolu ile yapılıp liman projeleri ile de dış ülkelere ihracatının yapılması hedeflenmektedir.

Yapılan açıklamalarda projenin tamamlanıp hayata geçirildiğinde istenilen noktaya ulaşılabilirse, demiryolu ağının genişletilip Kocaeli üzerinden Bursa’ya da bağlantısının gerçekleşip buradaki sanayi ürünlerinin taşımacılığının da demiryolu ile yapılması hedeflenmektedir. Karasu bünyesinde devam eden tüm bu çalışmalar Karasu’nun değerinin her geçen gün biraz daha artmasına sebebiyet vermektedir. Tüm bu projeler tamamlanıp hayata geçirildiğinde Karasu’nun Şu dünki değerinin Çok daha üstüne çıkıp, türkiye’nin önde gelen ihracat bölgelerinden birisi olması beklenmektedir.

Karasudaki tüm bu gelişmelere kayıtsız kalmayıp, yatırımların bu kadar hızlı gelişip değerini ve önemini her geçen gün artıran bölgede ki gelişmelere Ortak olup, geleceğinize Karasu’da kar garantili bir yatırım bırakmak isterseniz bölgedeki konut projelerini değerlendirmek için geç kalmayın.

Bir çok firmanın faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe Karasu satılık yazlık ve daire projelerinde bütçenize göre bir konut bulmanız mümkün.

Bölgedeki konut projelerini Karasu ekşioğlu inşaat garantisi ile yapmak isterseniz ücretsiz Karasu turlarımıza katılım sağlayıp misafirimiz olabilirsiniz. Binlerce kişi konut sahibi yapan Ekşioğlu Karasu inşaatla fırsatlar ve kampanyalardan yararlanıp uzun vadede düşük ödemelerle kendi konutunuzun sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir