Karasu Evleri Doğalgaz lı Kombi li Havuzlu Denize Yakın Mesafe

Karasu-Evleri-Karasuda-Satılık-Yazlık-Daire-1

Karasu gelişiyor, Karasu’da yapılan yatırımlar her geçen gün değer kazanıyor. Karasu evleri ve karasu satılık daireleri kısa sürede elde ettiği büyük kârla yatırımcılarının yüzünü güldürüp karasuya yatırımcıları çekmeye devam ediyor. Turizmin ve yatırımların oldukça popüler bir hale geldiği Karasu’da satılık karasu evlerine ve karasu satılık yazlık larına olan talep her geçen gün artış gösteriyor. Hem sanayi hem ulaşım hem de turizim alanında yaşanan gelişmeler emlak konut sektörünün doğrudan etkileyip karasudaki satılık evlere ve konutlara olan ihtiyacı ve talebi artırıyor. Karasu gayrimenkul sektörünün oldukça revaçta olduğu bugünlerde yatırımcılar hem tatillerini hem de birikimlerini değerlendirmek üzere bölge genelindeki satılık evleri ve karasu satılık arsalarını değerlendirmeye devam ediyor.

Karasu Evleri Doğalgaz lı Kombi li Havuzlu Denize Yakın Mesafe-1

Karasu’da yatırım fırsatlarının bu kadar talep görmesinin ve Karasu’nun bu kadar ilgi çekici bir hale gelmesinin temelinde yatan sebep bölgenin yeni yeni gelişmeye başlamış olmasıdır. Yıllar yılı tek gelişmenin yaşanmadığı bölgede son yıllarda arka arkaya yeni gelişmeler meydana gelmiştir. Deniz turizminin yaşandığı bölgede turizmi geliştirmek ve canlandırmak adına yeni çalışma ve projeler yapılmış bunun yanı sıra karasudaki deniz turizmi faaliyetleri reklam ve kampanyalarla yurt geneline duyurulmuş karasuya daha çok turizimci çekmek adına iyileştirmeler yapılmıştır. Yapılan en büyük uygulamalardan birisi de karısı plajına kazandırılan mavi bayrak uygulamasıdır. Oldukça uzun bir süreçte büyük ve hummalı çalışmalar gerektiren süreç sonucunda karasu deniz turizminde hak ettiği değeri alıp karasu Plajları mavi bayrakla taçlandırılmıştır. Bunun yanısıra ulaşım alanında karasu limanı projesi hayata geçirilmiş liman projesi geçtiğimiz günlerde açılıp ilk ihracatında gerçekleştirmiştir. Bunun yanısıra karasu arifiye bartın demiryolu Projesi çalışması tekrar başlayıp hız kazanmıştır. Hem deniz hem demiryolu hem de karayolunda oldukça büyük projelere evsahipliği yapan karasu bu ulaşım faktörleri ile sanayi kuruluşlarında bünyesine çekmeye başlamıştır. BMC otomotiv Karasu’da savunma sanayi üzerine milyonlarca liralık yatırımla ağır sanayi ürünlerini üreteceği bir fabrika açmak için Çalışmalarına çoktan başlamıştır. Bunun Yanısıra kibar holdingin de Karasu’da fabrika açmak için son günlerde bir projesi bulunduğu konuşulmaktadır.karasu satılık daire

Karasu Evleri Doğalgaz lı Kombi li Havuzlu Denize Yakın Mesafe-2

Yıllar içerisinde karasu limanının tamamlanamamış olması Karasu ve sakaryaya büyük kayıplar yaşatsa da önümüzdeki yıllarda bu kayıpların yeni yatırımlarla kapanacağını Karasu ve Sakarya bölgesinin Liman projesi ve demiryolu Projesi ile daha fazla sanayi kuruluşuna evsahipliği yapacağı öngörülmektedir. Bu gelişmelerin yanı sıra İDO’nunda karasu İstanbul arasında Sefer başlatacağı konuşulanlar arasındadır. Bunun yanısıra dış ortaklı bir firmanın Karasuda bir marina Projesi’de bulunmaktadır. Bu kadar proje arda arkasına Karasu’da hayata geçirmeye ve anılmaya başlayınca bölgenin değeri ister istemez ani bir yükselişe geçti. Yatırımcılar da Karasu’da olan bu aşırı değerlenmesin ve hızlı fiyat artışının farkında olup birikimlerini Karasu gibi bir bölgede karlı bir yatırıma dönüştürmek için faaliyetlerini sürdürmektedir. Pek çok yatırımcı Karasu’da özellikle denize yakın mesafedeki yazlık ve daireler en büyük talep göstermekte yatırımcılar hem kendi imkanlarıyla hem de Karasu’nun önde gelen firmalarının İstanbul Avrupa ve anadolu yakasına düzenlediği ücretsiz turlarla Karasu’ya gelip bölgedeki konutları değerlendirmeye devam etmektedirler. Ekşioğlu inşaat ta İstanbul’dan yıllardır Ücretsiz karasu turu hizmeti verip karasudaki yatırımları değerlendirmek isteyen müşterileri ekşioğlu inşaat satış ofisine getirip firmanın karasu genelinde Karasu’nun en çok tercih edilen mahalle ve bölgelerinde hayata geçirdiği projeleri yatırımcıları tanıtıp müşterilerin konutları yakından görüp değerlendirmesini sağlamaktadır.

Karasu Evleri Doğalgaz lı Kombi li Havuzlu Denize Yakın Mesafe-3

Yatırımcıların en favori yatırım araçları arasında kendisine yer edinen Ekşioğlu inşaatın konut projelerini sizlerde yerlerinde görüp değerlendirmek bütçenize en uygun konuta yine bütçeniz dahilinde ister banka kredisi isterseniz senetle ödeme seçeneği ile sahip olmak için bizi arayıp ücretsiz karasu turu rezervasyonunuzu yaptırmanız yeterli olacaktır. Geleceğin ve günümüzün yükselen değeri olan Karasu’da karlı bir yatırıma ortak olup aynı zamanda Konutlarınızı hem yazlık hem de normal hayatınızı geçirebileceğiniz konut projeleri olarak değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir