Karasu Evleri Daire Ev Konut Emlak İlanları 2016

Karasu Satılık Daire Yazlık Kışlık Evler

Ekşioğlu inşaatın projeleri her bütçeye ve zevke hitap etmekte Karasu’da yerli ve yabancı yatırımcıların talep gösterdikleri satılık karasu evleri ve karasu satılık daire projeleri bölgede geniş bir yer tutmakta. Son yıllarda yeniden yapılanma sürecine giren bölgede eski yapıların ve boş arazi, arsa, alan gibi bölgelerin yerini günümüzde karasu satılık yazlık projeleri almaktadır. Bölgede yer edinen pekçok inşaat şirketinin yatırımlarıyla hayat bulan karasu evleri ve karasu yazdıkları günümüz modern konut anlayışında inşa edilip, satılık müstakil villa veya satılık müstakil ev anlayışını değiştirip yatırımcılara site içlerinde denize yakın konumlarda, İçinde barındırdığı özelliklerle sizlere kendi müstakil evinizi aratmayacak rahatlıkta inşa edilen karasu evleri ve karasu satılık daire projeleri denize sıfır konumdan başlayıp tamam mı denize yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Karasu-Evleri-Daire-Ev-Konut-Emlak-İlanları-2016 -1

Bilindiği gibi satılık karasu evlerine ve yazdıklarını olan talep oldukça yüksektir. Sosyal medya da, gazetelerde, TV kanallarında, Facebook Google gibi sosyal platformlarda kendisine geniş bir kitle edinen karasu evleri Karasu’nun arkan değeri ile birleşerek yatırımcılarına Büyük olanaklar sağlamaktadır. Yapılan reklam ve kampanyalarla adını geniş kitlelere duyurmayı başaran karasudaki inşaat şirketlerinin başında ekşioğlu inşaat gelmektedir. Bölgede yıllardır faaliyet gösteren, yılların tecrübesi ve güveni ile Şuan Ekşioğlu inşaatın karasu genelinde İnşa ettiği projeler yatırımcılar tarafından en fazla talep gören konut projeleridir. Çünkü Ekşioğlu inşaatın her bütçeye ve her zevke uygun bir konut projesi mutlaka bulunmaktadır. Firma denize sıfır konumda inşa etmeye başladı yazlık ve dairelerini denize en fazla 500 metre mesafeye kadar konumlandırılan tüm projelerinin denize yürüme mesafesinde olmasını sağlamıştır.

 

Karasu-Evleri-Daire-Ev-Konut-Emlak-İlanları-2016 -2

karasu da ekşioğlu inşaat konut projelerini hayata geçirmeden önce zemin taramalarını yapmış, tüm projelerin de en iyi malzemeleri kullanmış ve bunun yanında projelerini depreme dayanıklıı olarak inşa etmiştir. Sizleri 5 10 yıllık değil Ömürlük bir konut yatırımı fırsatı sunan ekşioğlu inşaatın Şuan Karasu genelinde satışta olan on farklı projesi yer almaktadır. Hem konut kredisi ile hem de elden 24 ay sıfır faiz senet seçeneğe ile yatırımcılara sunulan yazlık ve daireler 1 + 1,2 + 1,3 + 1,2 + 1 dubleks ve 1 + 1 dubleks Şeklinde inşa edilmiştir. Yukarıda belirttiğimiz gibi firmanın her bütçeye ve zevke uygun bir konut projesi mutlaka bulunmakta.

Karasu-Evleri-Daire-Ev-Konut-Emlak-İlanları-2016 -3

Denize yakın mesafede, site içerisinde, havuzlu, şehrin içinde, değerlerinin bir bölgede Konut sahibi olmak isterseniz ekşioğlu inşaat ta bunun için yeşilvadi beş, yeşilvadi yedi, yeni mahalle evleri, sadef sitesi gibi projeleri yed almaktadır. Ancak bunlara istinaden konutunuzun lüks ve ayrıcalıklı olmasını bunun yanında denize sıfır mesafede bulunmasını isterseniz Ekşioğlu inşaatın bunun içinde Karasu’da denize sıfır konumda ödüllü bir projesi yer almaktadır. Ekşioğlu city projesi Ekşioğlu inşaat karasu genelinde bugüne kadar hayata geçirdiği en lüks konut projesidir. İçerisinde Spor Salonu’ndan kapalı ve açık yüzüme salonuna, Market, kafeterya, botanik bahçesi, çocuk havuzu, açık otopark Ve daha bir çok olanak barındıran Ekşioğlu city projesinin ayrıca kendine ait bir kumsalı bulunmaktadır. Şuan sınırlı sayıda kalan Ekşioğlucity projesinin devamı niteliğinde olan ve karasu kocaali mevkiinde topraktan satışa çıkan Melis evleri projesi de Haziran 2017de ilk etabıyla yatırımcılarını ağarlamaya başlayacak.

Karasu-Evleri-Daire-Ev-Konut-Emlak-İlanları-2016 -4

Ekşioğlu city projesini atmayacak özelliklere sahip olacak melis evleri projesi tamam mı 2 + 1 dubleks şeklinde planlanmıştır. Lüksle ihtişamı bir arada sunan Ekşioğlucity Ve melis evleri projesi ekşioğlu inşaat güvencesiyle Karasu’da şuan satışı devam eden projelerdir. Karasu’nun muazzam doğasıyla iç içe olan Bu konutlara sahip olmak için ücretsiz karasu turlarına katılarak bölgeye gelip projeleri kendi gözlerinizle görüp değerlendirmeniz mümkündür. Tamamı sıfır durumda olan, En uzak projesi bile denize yürüme mesafesinde bulunan, Karasu’nun muazzam manzarasına sahip bu konutlarda birikimlerinizi karlı bir yatırıma dönüştürebilirsiniz. Son birkaç yılda değerlerini ikiye katlayan satılık karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri önümüzdeki yıllarda bölge genelindeki projelerin tamamlanmasıyla değerlerini çok daha üst seviyelere çıkaracaktır.

Karasu-Evleri-Daire-Ev-Konut-Emlak-İlanları-2016 -5

Şu gün Karasu dan almış olduğunuz bir konut size kısa zamanda karlı bir geri dönüşüm sağlayacaktır. Karasu dan almış olduğunuz yazlık veya dairelerle hem kendi bir yatırıma ortaklık edip hem de yaşam ve tatil fırsatlarını aynı noktada birleştirebilme imkanına sahipsiniz. Karasu dan konut sahibi olmak için çok daha fazla beklemeyip birikimlerinizi bir an önce karlı bir yatırıma dönüştürmek isterseniz site üzerindeki numaralar dan bizleri arayıp karasu turu için ücretsiz servis kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir