karasu evleri büyük arsa villa konseptli 1+1 ler

Karasu-Satılık-Daire-Senet-İle-Konut-Ultra-Lüx-Uygun-Projeler-3

Birkaç yıl öncesine kadar çoğu kimsenin haberdar olmadığı muazzam güzellikte ki karasu günümüzün en popüler yatırım, yaşam ve turizm merkezlerinden biri haline geldi. Karasuda yaşanan gelişmeler tıpkı bir zincirin halkası gibi birbiri ardına sıralanıp birbirini etkilemekte. Karasu 2017 yılı için hazırlıklarını sürdürüyor. 2016 yılı içerisinde karasu evleri ve karasu satılık daire projeleri ile binlerce yatırımcıyı konut sahibi yapan bunun yanısıra bünyesindeki deniz turizmi faaliyetleriyle 700.000’in üzerinde turist ağırlayan Karasu oldukça verimli bir yıl geçirdi. Satılık karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri 2016 yılı içerisinde popülerliğini oldukça artırıp yurtiçi ve yurtdışından konut yatırımcılarına ev sahipliği yapmaya başladı.

karasu-evleri-büyük-arsa-villa-konseptli-1+1-ler-2

Örneğin bölgede turizmin gelişmesi emlak konut sektörüne Büyük bir etki etmekte. Karasu’nun yazlık yaşam merkezi haline gelmiş olması bölgenin 100 binlerce turist ağarlaması Ve bunun yanısıra Karasu’nun büyükşehirlere ve özellikle İstanbul’a çok yakın mesafede yer almış olması bölgedeki konut satışlarını etkilemiştir. Günümüzde binlerce yatırımcı her sezon karısının yolunu tutup birikimlerini Karasu’da bir konut projesine yatırıp bölgede hem tatillerine değerlendirip hem de karlı bir yatırıma imzalarını atmaktadırlar. Bölgede gelişme gösteren emlak konut sektörü ve karasuda satılık daire ve karasu evlerinin değerlerini artırıyor olması Bölgeye olan talebi artırıp konut projelerinde büyük gelişmelerin yaşanmasına sebep olmuştur. Karasuda yaşanan gelişmeler ve turizim alanındaki Faaliyetler artış gösterdikçe karasu yatırımlar açısından daha uygun bir konuma gelip daha çok yatırımcı ev sahipliği yapıp bölgedeki konut projelerine sürekli yenilerinin eklenmesi ne ortam hazırlamıştır. Karasu’da şuan faaliyet gösteren pek çok farklı inşaat şirketi yer almaktadır. Bu inşaat şirketleri sürekli olarak Karasu’da yeni konut projelerine imza atıp karasuyu yatırımlar ve yatırımlar açısından daha elverişli bir bölge haline getirip yatırımcılar için oldukça farklı alternatifler sunmaktadır.

karasu-evleri-büyük-arsa-villa-konseptli-1+1-ler

Konutların bir çoğu karasu merkezde sahil Kesmine yakın yerlerde konumlanmıştır. Denize sıfır mesafeden başlayan konut projelerinin bir çoğu denize yürüme mesafesinde yer almaktadır. Yatırımcılar tarafından özellikle tercih edilen konut projeleri ise havuzlu Site içi projelerdir. Hem gözünüze, hem zevkinize hem de bütçenize hitap eden site içi yazlık karasu evleri Karasu’nun eşsiz doğal güzellikleri arasında huzurlu bir yaşam ve soluksuz bir tatil imkanı vermektedir. Konut yatırımcıları sitelerinden çıkmadan tatil yapma imkanı bulunmakta bunun yanısıra denize ve sahile yürüme mesafesi nde yer alan konutların da istedikleri an denizin, kumun ve güneşin keyfini de sınırsızca yaşayabilmektedir. Özellikle denize yakın mesafede yer alan karasu satılık arsaları bölgede faaliyet gösteren inşaat şirketleri tarafından alınıp yerlerine modern konut projeleri yapılıp yatırımcıların hizmetine sunulmuştur. Hem yatırımcılar hem de tatilciler için büyük bir avantaj sağlayan karasu evleri ve satılık karasu yazlıkları ucuz ve elde edilebilir fiyatlardadır. Yatırımcılar sahipleri oldukları konularda ister kendileri oturup isterlerse yıl boyu veya sadece yaz sezonunda bölgeye gelen turizimcilere karasu sahibinden kiralık yazlık veya daire olarak kiralananıp, yatırımcılarına gelir getirisi sağlamaya devam ederken kiracılar için de aileleriyle ve sevdikleriyle kendi müstakil evlerinin rahatlığında Bir tatil yapma imkanı sunmaktadır.

karasu-evleri-büyük-arsa-villa-konseptli-1+1-ler-3

Ayrıca bu konut projeleri Karasu otelleri ve pansiyonlarındaki konaklama maliyetlerine göre daha uygundur. Yatırımcılara ve tatilcileri büyük imkanlar sağlayan aldıkları değerle yatırımcıların yüzünü güldüren, Karasu’nun muhteşem manzarası ve doğası arasında huzurlu bir yaşam fırsatı sunan karasu evlerinde birikimlerinizi karlı bir yatırım fırsatı dönüştürmek için bizi arayın. Hafta sonları İstanbul genelinden düzenlemiş olduğumuz ücretsiz karasu turu hizmeti için ve projelerimizle ilgili daha detaylı bilgi sahip olmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bölgeye gelmeden önce projelerimizi görüp bulundukları konumu öğrenmek isterseniz Google haritalardan yardım alıp karasu genelinde satışta olan 10’un üzerindeki projemizin denize olan mesafelerini görüp değerlendirebilirsiniz. Değerini sürekli olarak artıran karasu evlerinde fiyatlar hala elde edilebilir nitelikteyken Bu yatırım fırsatını kaçırmayın. www.yazlikkarasuevleri.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir